» »

FIFA 2006 & NBA Live 2006

FIFA 2006 & NBA Live 2006

ArchNemesis ::

Zdravo

Vprašu bi... Bi vedu mogoče kdo kako bi lahko (razen z formatiranjem diska) rešil naslednji problem, ki se mi pojavi, ko poskušam zagnat .exe fajl igre FIFA 2006 (ja 2006) in sicer: pojavi se mi okno '' fifa06.exe '', v zgornjem delu tega okna piše '' fifa06.exe je naletel na težavo in se mora zapreti. Opravičujemo se vam za neprijetnosti. ''. še malo bolj spodaj piše '' Če ste bili ravno sredi dela je mogoče da ste določene podatke s katerimi ste delali, izgubili. '', še malo bolj spodaj piše '' Prosimo obvestite Microsoft o tej težavi. Pripravili smo poročilo o napaki ki nam ga lahko pošljete. To poročilo bomo obravnavali kot zaupno in anonimno. '', še malo bolj spodaj piše '' Če vas zanima kaj vsebuje sporočilo o napaki, kliknite tukaj. '' in na koncu so trije gumbi: Iskanje napak, Pošlji poročilo o napaki, Ne pošlji. Sam sem že probal večkrat ponovno zagnat računalnik in je ista napaka, probal sem Iskanje napak (gumb) - ni pomagalo, pa tudi '' spyware '' sem pregledal na svojem disku in še vedno nič... Pozna kdo mogoče (razen formatiranje) kakšno rešitev?

Ker pa sem dal v topic tudi NBA Live 2006, bi vprašu, če bi kdo mogoče igral z mano kakšno tekmo preko Direct IP Connection? Sam sicer ne morem postavit serverja, lahko se samo pokonektam na IP.

Hvala za kakršnokoli pomoč.

asdfghj ::

grem stavit da si pirat...... bos ze vidu k te bo ea tozla zaradi custvene stiske:)

Witboy ::

Za fifo06 sem bral, da ima te probleme klonirana verzija, original pa deluje brezhibno;)

OldSkul ::

Ma dejte nehat s temi piratskimi verzijami.

LeBron James ::

Ce hoces postavt srver za NBA mors odpret ene par portov, in sicer:
TCP: 13500-13599
UDP: 3685
UDP: 28600
UDP: 18699

Ce pa neznas se pa tud loh zmenmo za ene igro al pa dve.:P

LapD ::

ta tema ima svetlo prihodnost :D

Slo-One ::

Celo svojo ključavnico bo po vsej verjetnosti dobila se ji bo povečala vrednost. :D

Tukaj je link do cracka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Slo-One ()

strelajasna ::

tud jst mam to težavo....vedno mi napiše da je windows naletel na težavo in se mora zapreti..... kaj naj nardim...en kolega, ki mi je tudi dal to igrico, pa nima teh težav....
PLEASE HELP ME.....

STASI ::

Khm! Prosim držite se PRAVIL foruma.
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[INFO] Windows Live Messenger/MSN Messenger (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Programska oprema
23675469 (16110) tilinho20
»

Fifa 09

Oddelek: Igre
273057 (2143) chrush
»

Fifa 08

Oddelek: Igre
413955 (2201) nejcpirc

FIFA WC 2006 problem

Oddelek: Igre
6789 (734) Tilen
»

Poročilo o napaki pri odpiranju iger

Oddelek: Pomoč in nasveti
7900 (826) waLkeR^!

Več podobnih tem