» »

Poglasbimo forum. Pardon, ložo

Poglasbimo forum. Pardon, ložo

1
2
»

undefined ::

Otroc, dajte si odpret svoj topic, pa not pol pište take nevmesne. :D

tha_man ::

McWolf, zakaj pa moraš to posebej poudarjat? Za techno tega noben ne pravi, pa se vseeno ve da ni dead ;)

IceMan, LOL :D
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

kockish ::

heh,
punk je edina zvrst, pri kateri je treba poudarjat, da ni dead. Ko pa si malo razsiris obzorja, izves zakaj je tako: ker je pac ena najbolj primitivnih oblik glasbe.

Drugace pa osebno poslusam vecino zvrsti metala in stari rock...

Glede Slipknot: igrajo crossover. In to slab... Dolgcajt.

Matek ::

IceMan:
Huey, face it, trance/rave are the genres of the bright future, you can't stop it. Physical instruments are becoming a thing of dark past.
LOL!

Rave postaja vedno manj moderen, pa čeprav se nekateri ne strinjate. Resda je zeloooo popularen, vendar počakaj pa boš videl.

Drugač pa ne prenesem RAVE-a (in vseh podzvrsti), POP-a (in vseh podzvrsti), metala (in vseh podzvrsti), technota, vse drugo je pa kul (rock, punk, blues, R&B, jazz, soul, hip-hop, rap, narodno-zabavna,...)

Sebastjan je pa es-hol!
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

tha_man ::

MadManMato, rave se vrača nazaj v klube in underground, kar je lahko samo dobro. Jaz sem bil včasih totalno usekan na rave, potem pa mi je njegova komercializacija že začela presedati. Predvsem so se zadeve začele ponavljati. Sedaj se stanje definitivno izboljšuje. Rock pa spet pridobiva na popularnosti, ker je pač mnogo bolj komercialno zastavljena glasba kot rave. Ne mislim na splošno, večinoma pa.
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

zetko ::

Turbo je zakon!
Living it another way.....

BC3 ::

še ena stran z musko

McWolf ::

A bo kdo reku de ne posluša punka in da je dead? :P
Go tell it on the mountains!

Avenger ::

Rave? Jaz ga nisem slišal že kar lep čas, like, nekaj let. Upam, da ne enačite techna in rava, ker je rave le podskupina techna. Trenutno je najbolj 'in' trance oziroma pač variante trance-a, seveda pa ne smemo pozabit na house. To se pač rola, OK, trance še ne tko množično (sub-sub, ambasada) ampak se. Poleg tega se rahlo zabrisuje meja med trance-om in POPom oz. podobnim, (ATB, Faithless...)
Tha_Man: v katerih klubih pa se da slišat rave??
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Huey P ::

Glede ravea in pa trance in vseh teh zvrsti - meni se zdi da umirajo. Kajti rave je bil par let nazaj zelo popularen, zdaj ga pa kot, da ni več...
Te zvrsti muzike (trance...) se veliko vrtijo po klubah in diskotekah... Vse te zvrsti so se PREVEČ skomercializirale...

lordkocka:
Sem se že pozanimal Slipknot igrajo mešanico nu metal in speed metal. Ne vem o kakem crossover ti govoriš - tu se začnem spraševati ali si jih sploh slišal ali pa jih kritiziraš na blef... Samo tole: Založbi Roadrunner (pri kateri so podpisani) so prinesli prvo platinasto ploščo v celi zgodovini te založbe. Ne vem, če lahko prodajo milijon plošč pri slabem igranju...

..::DOOM III: The Legacy::..

tha_man ::

Avenger, trance mi je že od nekdaj najljubša zvrst elektronske glasbe. V zadnejm času res pridobiva tud na splošni popularnosti, zato upam da se z njim ne bo zgodilo isto kot z rave-om.

Kar se tiče klubov, na mojem koncu (Bela Krajina) se ravea ne da slišat praktično v *nobenem* klubu, prav tako ne trancea in podobno :'(. Obstaja en kao klub kjer je manjši prostor (res majhen) rezerviran za take malo trše zvrsti (odvisno od DJ-a kaj vrti, največkrat je house, včasih techno). Na tavelikem flooru pa zgleda nekako tako kot bi zalaufal Winamp, dal na playlisto komade iz vseh možnih zvrsti ter vklopu shuffle. Iz Elvisa Presleya se zadeva premiksa v Colonijo, čemur sledijo Power Dancerke s kako romantično. Mislm, kr' neki...
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

JurijTurnsek ::

ja itak, bi skos mogli KoRn vrteti pa bi bil mir v naši deželi kranjski...
http://www.slatnaskejta.com

Dami ::

;((;((
Matr sn jezen. Pol ure pišem ubijalski komentar pol pa pozabim copy in dam pošli. Seveda se mi pojav slika 'nimate dostopa'. UAAAAA!! Ne vem če se mi bo še kdaj dalo kej tazga napisat. Mogoč jutr če bom bolše vole.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

undefined ::

JurijTurnsek ::

nehaj delat propagando za rejv, kr niso vsi taki es-holi ko ti...:\
http://www.slatnaskejta.com

Matek ::

Ja, kornholio, to so besede. IceMan, v pravilih piše da ne smeš propagirat česa, to vključuje tudi radio (še posebej, če vrtijo rave - by MadManMato:D)

Rock rules!!!
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

undefined ::

V pravilniku tudi piše, da ne osebno žalit sogovornika. Sicer vem, da si še otrok, KoRnholio8, ampak to vseeno ni opravičilo za tvoje izjave.
Sergio, bo kaj ukrepov? Pa da vidimo. :D

undefined ::

Sicer pa jaz to pastam za tiste, ki ste zainteresirani za to. Tisti, ki niste, pa to lahko preprosto ignorirate. Me pa vseeno zanima, kdo vsi ste poslušalci te muske? Za Tejo-ta in tha_man-a že vem, je še kdo drug? Speak up! :D

TinkaPinka ::

KoRnholio8: nehaj s takimi. Or else, saj veš kaj te čaka. >:D

IceMan: ti pa tudi greš po teh stopinjah s tvojim "otrokom".

Za forum pa sva zadolžena jaz in Tomi; Sergio bi ukrepal le v skrajnih primerih.
I am easy to please as long as I get my way.

JurijTurnsek ::

zahtevam, da me nehate obravnavati kot otroka, ker sem dosti samostojen, da razvijem svoje popolnoma osebno mnenje, ki je enakopravno vsem drugim...;(
http://www.slatnaskejta.com

kockish ::

Huey P:
lol, ce so prodali miljon platk je to dovolj dober razlog, da je muzika dobra? ne me jebat, tudi britney spears se prodaja kot sveze zemlje, ceprav je glasbeno zanic.

Glede zvrsti: pri marsikaterem bendu je tocna zvrst tezko dolocljiva, zato ti lahko en rece eno, drugi pa drugo...

Dejstvo je, da slipknot poslusajo tisti, ki hocejo da jim glasba daje power, za kvaliteto in izvirnost pa jim je malo mar. Slipknot so pac mainstream, nic drugega. MTV jih je povzdignil...

JurijTurnsek ::

Slipknot niso mainstream, sploh pa ne vem kdaj si jih vidu na mvt? Slipknot so zelo dobra in usklajena skupina(pri devethih ljudeh to ni lahko doseči..), sploh pa je njihova glasba njihova, in taka, kot maistram narekuje...
http://www.slatnaskejta.com

whatson ::

Dami: jep,... to se dogaja LE na slo-techu... blah... jaz sem obupal pri pisanju daljših postov...
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

Huey P ::

lordkocka:

lol, ce so prodali miljon platk je to dovolj dober razlog, da je muzika dobra? ne me jebat, tudi britney spears se prodaja kot sveze zemlje, ceprav je glasbeno zanic.

To maš prav - sem dal slab primer...

Vendar pa je kvaliteta glasbe pri Slipknot ZELO dobra... Po pravici povedano mi ta glasba daje power (je tudi izvirna in kvalitetna). Njihove pesmi so ZELO, ZELO težko razumljive - večina (99%) ljudi, ki Slipknot šinfa sploh ne ve o čem govorijo in kaj hočejo v svojih pesmih povedat.

Naj še samo to omenim - Iron Maiden imajo tri kitariste in vsi (ki se kaj na glasbo poznamo) vemo kako težko je narediti komad kjer bodo tri kitare usklajene - potem pa še solo,... Slipknot imajo devet (9) članov (vokal, 3 bobnarji, sampler, DJ, kitarista basist), ki vsak nekaj prispeva k kvaliteti komada - tri bobne je tudi težko uskladiti v komad - potem pa še samplani soundi, pa scratchanje DJja...

Kdaj si ti videl njihov spot na MTV? Vse kar se jaz spomnim je to, da so jih samo enkrat omenili v MTV novicah...


..::DOOM III: The Legacy::..

Enzo77 ::

Ocitno se vsi drzite teme tega topica :]

My pick:
Rob Zombie
Korn
Limp Bizkit
+ tu in tam malo tranca, sam ne prevec ker me takoj spravi v depresijo :(
With a license to gib :)

malinavc ::

men najbolš so mi seveda KoRni, pol pa še Limp Bizkit, Linkin Park, rage against the machine, Deftones, Godsmack...pa še kej bi se našl
...odvisno s katere perspektive gledamo...

darh ::

jest pa tole vrtim vecinoma:

totalno zjezani:
Slipknot
(zdj pa recte da to ni en globok besedil:
I've felt the hate rise up in me...
Kneel down and clear the stone of leaves...
I wander out where you can't see...
Inside my shell, i wait and bleed...
)
KoRn ( All Day I Dream About Sex - ADIDAS... lol )
ClawFinger (when i grow up, there will be a day, whene everybody has to do what i say :))

Pol pa se tak bolj melodicen metal:
Children Of Bodom (ce vam je usec metal in ne poznate... probejte... zelo poslusabilno :))
Hammerfall (kladu padu.. lol :) )
Rhapsody (vile, palcki, mighty gigants, esmerald swords.. pravlca uglavnem.. ampak dobra muzka !)

Pol pa se taka.... bl na easy... tko... punk rock, ska, ipd......
Bad Religion (like it.. big time... pa se moj theme song majo: I Want To Conquer The World :) )
LinkinPark
Offspring
Limp Bizkit
7 Seconds
Mad Caddies
MillenColin
Foo Fighers


Aja.. ce sm pa s drago pa:
Enigma, Enya, Era, Sade, Anouk....



evo.. to jest poslusam... pa vam pravm.. to je dobra muzka :)
Excuses are useless! Results are priceless!

ahac ::

A sem že povedu?
Ok, ne spomnem se da bi, torej:
Linkin Park
Limp Bizkit
Offspring
.
.
.
pa ostalo v to smer.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

undefined ::

Oh god, kako lahko nekateri poslušate Limp Bizkit? No ja, whatever, sto ljudi sto čudi. :D

Enzo77 wrote:

>tu in tam malo tranca, sam ne prevec ker me takoj spravi v depresijo :(

Trance te spravi v depresijo? Pri meni pa ima ravno obratni učinek, sploh pa rave. :D
Upam, da navš še za rave rekel, da je depresiven. ;)

JurijTurnsek ::

ja če ne bo on to reko, bom pa jset...

v soboto sm bil na žurki, pa so na začetku samo rave inu trnce(pa še kej) vrtel in sm pal v globoko depresijo, pol so pa šli neko sraje delat, pa sm mal repa pa roka zavrtu pa divjal ku fukjen pa sm se mel fajn.....
pol so pa spet rejv vrtel-- beda!|O
http://www.slatnaskejta.com

tha_man ::

KoRnholio8, dvomim da postaneš ravno depresiven, zagotovo pa se totalno zdolgočasiš. Isto je z mano, če je kaka žurka kjer se itak ne dogaja kaj dosti, pol pa še začnejo vrtet kako musko ki mi *sploh* ni všeč, mi je kmalu vsega zadosti...

Ampak ob trance-u se mi to ne bo zgodilo :D
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

JurijTurnsek ::

kolko vem sm bil jst takrat čist bogi zarad muske...pol je blo pa vredi ku so pravo musko gor fliknli!!:D
http://www.slatnaskejta.com

Enzo77 ::

Ne me narobe razumet. Trance je vredu, sam ce ga prevec poslusam (kake pol ure), sm take volje, da bi kr suicide naredu, res.
With a license to gib :)

Jack69 ::

Za McWolf:

Kolko Cd-jev od blink 182 imaš?? :))
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj poslušaš? (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
625538 (3800) ShowDown
»

Kaj poslušate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
876798 (4257) Slamca
»

Kero Muzko Poslušate??? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1099000 (7468) OmegaM
»

Ali sta rock in metal v zatonu?

Oddelek: Sedem umetnosti
453475 (2608) drevo
»

the best BANND*s (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
596183 (5497) webcreator

Več podobnih tem