» »

DAISHIIIII

DAISHIIIII

XWY ::

Glej... Na internetu sm gledu cenik, pa me zanima če mate v Goriški Štacuni
naslednje artikle( oziroma kdaj bi bili dobavljivi).

Atlon C Thunderbird 1 Gh (ki ka sicer ni na ceniku), ce pa ne pa 1,2 Gh.
Ploščo ECS elite K7S5A SIS735 DDR ( ki je tudi ni na ceniku)
Tri diske IBM GXP 40 Gb, 7200 rpm
256 Mb DDR (PC 2100)
Creative live player ( tisti za 78000 itl, brez IVE)
KING midi Tower 300W

A bi mi lahko odmilal čim prej na moj mail: jureG@bigfoot.com

Kaj pa ostali mislite o paketu?

ps. grafiko in ostalo bom kupu v ljubljani.
Al pa tud ne?!?

cyber ::

Jaz bi vzel drugo plato recimo
ASUS A7V266 KT266 DDR ,ABIT KT7AR, potem zakaj bi imel tri diske vzem enga in to Western digital 100Giga Ata 100 7200 rpm je zelo hiter in proti Ibm prkleto tih jaz ga imam in sicer enga 40 drugega 20 in se ju sploh ne sliši kot da ju ni.Ostalo bi bilo vredu procesor 1.2 naviješ na vsaj 1.4 dober hladilnik vulcano al pa dragon
Ostalo bi pa vse štimalo.

[t502] ::

Kaj je narobe z ECS plato?

V testih pusti Asusovo dalec odzadaj pa se dosti cenejsa je. Stabilna tudi :D

[t502]

cyber ::

Mah ma kaj vem tist kurčev čipset od sis ki mi ni všeč me mot.

[t502] ::

Ni "kurcev".

Zelo dober samo tebi se zgleda ne dopade ker je poceni v primerjavi z Abit-om in drugimi se mi zdi :\

:D

[t502]

cyber ::

Jap mogoče tud cena sicer, kar se tiče plate je ne kupuješ vsak dan tko da cena ni tolk pomembna kolk kaj stane če želiš imet tisto stvar jo pač nabaviš, pa ni važen koliko časa moraš varčevat za to da jo kupiš.
Men je važen kakšen nabor ćipov ima plata, čipset sis se mi ne dopade ker sem imel slabe izkušnje z njim.

[t502] ::

Moral bi probat now SiS735 chipset. Ni enak kot prejsni.

No VIA se ima hujse probleme z drugimi kosi hardvera in se performanse niso nevem kaj :/

[t502]

js ::

zakaj pa ne bi počakal na kako novo ploščo s via266A naborom

XWY ::

Cyber:
V bistvu nameravam met sam en disk, ostala dva sta za kolega. Glede plate pa sm na netu ene par benchmarkov gledu, pa sis chipset kr odzad pusti ostale(razn AMD 760 je precej blizu). Čakat na novo plato pa ne morm ker se mi kr mudi z nakupom, pa se finance mam precej omejene... Tko da mislm da je ECS Elite kr dobra DDR izbira. >:D
Al pa tud ne?!?

Malecky ::

Cyber: Držim stabo sem neponeosen lastnik ECS K7S5A in je vse skupi za v smeti vreč!

KR7-Raid kje si prva je že rezervirana zame:D

P.S. Se je DAISHI kej oglasil rabim njegov mejl da bi neki vprašal glede essedija. Če pišeš na E-mail a odgovorijo slovensko?

XWY ::

DAISHI se mi se ni nč oglasu.. Glede slovensčine pri essediju pa vem da tm sigurn kdo govori slovensko. Kaj pa te moti pri ECS Elite, js se nism kupu, pa bi full rad vedu kaj zaje... da se ne bom tud sam uštel..
Aja kaj pa MSI K7T266 Pro2?
Al pa tud ne?!?

totimato ::

Jaz osebn sem pristaš MSIja. Plate, ki sem jih imel so vse delovale lepo, hitro in stabilno (prej sem imel C366@525 na MSIjevki, keri nevem, sem že pozabil). Zadnje 2 leti kupujem samo še MSI (no, 2 plati).
:))

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov računalnik - nižji/srednji razred

Oddelek: Kaj kupiti
302306 (1822) Mercier
»

Abit KG7 ali KR7 ?

Oddelek: Kaj kupiti
321322 (955) kuglvinkl
»

plata za athlon

Oddelek: Kaj kupiti
201419 (1076) tec
»

ECS Elite K7S5A

Oddelek: Strojna oprema
121384 (1010) Matek
»

DDR Plata

Oddelek: Kaj kupiti
271454 (975) Milko

Več podobnih tem