» »

Do kuk lahk našpanam 300Mhz

Do kuk lahk našpanam 300Mhz

mika ::

Mam Celerona 300 in plato ki podpira iz BIOS-a navijanje do 333. A je možno to presežt?

Cr00k ::

probi flashat Bios..z novejsim...k c300a gre se pa jos :)))

ChiefThunder ::

Ja, če ti rata fleshat ti gre lohka do 450.

Shadowman-x ::

Verjetno imaš plato z LX chipsetom, če je moja domneva pravilna potem lahko nastaviš FSB na 75 MHz, drugače pa 100 MHz FSB ne bi smel biti nikakršen problem.

overklokan Molj ::

ja stari moj to te morm popravt d je tko na izi dat fsb na 100 mhz. moje oc popotovanje z celeronom 333 in qdi legend plato (bx chipovje) je zelooo negativno. najprej sm nabavu gorba in pač pobravu pin na procu ter prav tako z barvanjem pinov dosegu višjo napetost,rezultat 15 min delovanja na 500 mhz jupiiiii,zaženem seti guess what? točno stvar freezne. v tistem času sm lih prpravlu vodno hlajenje in k sm meu lih material sm naredu še za celya en water block. no vmes je biu normalno tud pelty,stvar je zmrzovala,ampak še vedno je biu sistem nestabiln. pol sm šu v uno štacuno zravn konrada in vprašu če majo kake dipstikala itk niso mel ane,da o konradu ne govorimo. no in pol sm pač kupu 5 navadnih majhnih stikal in si naredu sam en dip switch in tako nastavljal voltažo brez da bi totalno znucal slot. itk ni blo nobenga rezultata pozitivnga,in nazadnje sm pomislu d so mejbi krivi rami ker mi delajo sam na 100mhz, grem pa kupm microna 133 mhz,ajde gremo not dat, isti kurac. in kaj sm na konc ugotovil? d bom rame ponucal za na abitko v sodelovanju z athlonom al pa durončkom, celya bom pa mejbi podariu revežem plato pa zakuru,al pa bom stvar ponucal za router. uglavnm point je d iz celerona 333 ne morš potegnt več kt 416mhz vsej v mojmu primeru je tko. če pa maš celerona 333a pol je stvar druga,sm ga sprobal tud jst in se odlično overkloka. za 333 ko je pa škoda keša in cajta. that's all

lp
the one & the only

ChiefThunder ::

Ej molj, sej ma model 300, ne 333 !?

overklokan Molj ::

sm opazu ja :) ampak pomojm je stvar tm nek
the one & the only

celica ::

Hojla ..

Men lepo dela C300a v enem kompu na 450 pri 2.02V in
FSB 100, plata pa za ene majnvredna 6BTM (he he jas pa nimam z njo nobenih problemov) Dober je nemesto pisalnega stroja ..:D
negre..! gre ..? joj GORI ..!

bluehacker ::

Mali so preberi slo tech stran. Pogoj za dobro navijanje, jo cool procesor, hitri rami, plata, ki to omogoča in lepo hlajen sistem. Če to imaš nema problema. Probaj flashat bios in v ohišje namontirati kaksen dodatni ventilator. Poisci pa tudi dober hladilnik za pros, naprimer golden orba.

lp in veliko uspeha:O:P
I am here to kill all the unvorthy not-hackers

Matek ::

Ma jest sem mel Celiča 300A in sem ga spravu na cca. 500 z golden orbom pa je sam UT freeznu, jest sem pa itak Quaker, tko da ni nč narobe.>:D

IceIceBaby ::

Meni je c300a stabilno laufal na 504 (4.5 x 112) na abit bh6. Mam odprto kišto, default cooler našponan na 17V pa še 1 sistems vent.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Celeron II in napetosti... potrebjem nasvet

Oddelek: Navijanje
111739 (1516) MadMax
»

limanje celerona slot1

Oddelek: Navijanje
71225 (1075) webcreator
»

keri celeron

Oddelek: Kaj kupiti
131241 (1110) Dami
»

vaš prvi oc

Oddelek: Navijanje
411622 (1240) tomaz255
»

DA pridemo do konca. kerga orba na c 333?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
231989 (1729) celica

Več podobnih tem