» »

TI 89 install

TI 89 install

megabit ::

Zivjo.
Zanima me ce kdo ve kako se instalira programe (.89k) na TI 89. Poskusam instalirati ( dveepro.89k), pa zraven ni navodil. Pise da so na uradni strani, tam jih pa ne najdem, kot tudi na googletu...
Hvala.

megabit ::

To je v bistvu paket za elektrotehnike, ki je na uradni strani. A je kdo ze kaj takega ze imel???

megabit ::

EE*Pro Electrical Engineering Software.

Texas Instruments has formed an alliance with da Vinci Technologies Group, Inc. to create applications for the TI-89 and TI-92 Plus graphing calculators.

The first of these applications is EE*Pro, which is divided into three sections of analysis, equations, and reference to help students and professionals of electrical engineering solve problems. The user interface is menu driven which shows the organization of topics and sub-topics. The equation section has over 700 equations and the reference section gives you access to data commonly used by professionals....

maticm ::

prek kabla...
morš jih dat v mapo main sicer ne dela!!

Pol pa zalavšaš program - pa ti bo sporoču če dela al ne

megabit ::

Najvecji problem je ravno to da nevem kaj napisati da se zalaufa... ce napisem dveepro() ni nic... drugace pa sem ga ze dal v main...

maticm ::

ma je že kr dolgo tega kar sem nazadnje delal tko da si kkšne dol potegn kako se nalaga...

ti kaj napiše?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dipl. ing. elektrotehnike v angleščini

Oddelek: Šola
96749 (6658) Bambolo
»

Kako se reče letniku po angleško?

Oddelek: Loža
122778 (1934) McHusch
»

MIT-ovi članki bodo prosto dostopni!

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
215141 (2343) noraguta
»

Intel predstavil WREL

Oddelek: Znanost in tehnologija
51077 (968) Pyr0Beast
»

Kvantna Teorija ne drži?

Oddelek: Znanost in tehnologija
52329 (872) gzibret

Več podobnih tem