» »

Kaj kupiti za igre

Kaj kupiti za igre

rokleb ::

Pozdravljeni odločil sem se da kupim za sina ( 7let)da bo lažje igral kakšen pripomoček ker mu s tipkovnicami in miško ne gre. Vem da za auto simulacije je najboljš volan, vendar kaj pravite ali so joystiki dobri za kako arkado, streljačino ali rali simulacije imam NFS , F1 ter raly Colin Mc.Quake.. ali so samo za letalske simulacije katere pa mislim da ne bo igral.
Kdaj bi pa tudi jaz vzel stvar v roke :)).
Mislil sem vzeti tega Logitech Wingman Force 3D. Ker ne bi rad kupil pa potem prodajal. Ker se ne spoznam preveč na te stvari bi vas prosil za mnenja.
lp

DominusSLO ::

Joystick je dober res samo za letala, volan pa samo za simuacije voženj avtomobilov. Za streljačine je zakon tipkovnica + miška, drugače nimaš šans.

Osebno za vožnje uporabljam joypad(kot playstation), ker mi pride prav tudi za motorje in ker nimam placa za volan.

Good Guy ::

am 7 let pa bo špilu streljačine?! 8-O 8-O ko bo str 14 bo pg
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Law_Enforcer ::

Pridružujem se tistemu, kar je napisal DominusSLO.

Dodajam pa, da je po moje najbolje, da nabaviš Sony-jev Dual Shock joypad (tistega za PS2) + adapter za USB s http://www.lik-sang.com/list.php?nav=over&category=161&.

rokleb ::

Rovtar
Pod streljačine nisem mislil katerih grošnih kot je Quake in podobnih ampak bolj izi variante katere tud imam pa se s tipkovnico oba zajeb.. pa bi rad kaj nabavil da bo lahko tud sam igral Predvsem bolj otroške variante vožnje.
Quake igram pa jaz ko je cajt (2x na mesec). A pravte tipkovnica + miška a navadna miš ker z mojo sem proval pa ne gre in mi ne gre zato sem mislil kupiti joystik ker ko sem jaz tolkel po comodorih in spectrumih je bil joystik zakon.
Ja kot kaže bom nabavil volan joytik pa mi odsvetujete.
lp

jest10 ::

Kako miš pa imaš sedaj?
Z vsako optično dražjo od 2 jurja se da zadovoljivo igrati. Če ne misliš ravno živeti za igre potem bo kakšna logitech B85 čez glavo dovolj

delfinus ::

Dobil sem sedaj ene hude oldtime igre: Phoenix, Sramble, Bosconian, Ghost and Goblins, Jackal, seveda kopije iz igralnih avtomatov. In za te igre bi potreboval en res trpezen in trd joystick. Ne zelim gamepadov, ker streljanje s palcem mi ne gre najbolj. Torej rabil bi nekaj takega kot je na igralnih avtomatih, s trpezno rocko, kratkih hodom, in pa trpeznimi velikimi knofi za salve streljanja. Obstaja kaj takega?

lp, D.

stock ::

7 let? ne ga se pustit za racunalnik! bo popustu u soli...cez cas
kokr se le da ga dj stran od compa:D ce pa ze, naj se navadi na tipkovnico in misko

DominusSLO ::

Jst sem mel prvi pc doma ko sem mel 7 let. edit: pred tem je bil commodore 64:D

V šoli pa sem popustu ene 7 let kasneje, ko so mi po glavi začele hodit ženske, alkohol in marihuana....

Zgodovina sprememb…

mzidy ::

Js sem mel komp že od 5.leta zaradi starejšega brata...Po osmih letih je že začela šola trpet->špili, alko, babe...

BIG_Yack ::

Pozdrav!

Ne vem. Milim, če ni spreten s tipkovnico + miško lahko kupite XBox ali PlayStation. Saj tudi za te konzole se dajo dobiti te igrice.

Ali bi raje na računalniku?

Bomo videli. Samo odgovorite.

rokleb ::

Ma ne mislim sedaj kupovati še kakšne škatle za igre, ker imam že računalnik bi rad to izkoristi.
Torej naj tolče po tipkovnici ker joystik ni vredu.(ma težka bo ta)
Ja kje so časi ko smo mi lomili palice pri c-64,128 in gumicah zx.:D
lp

BIG_Yack ::

Ja, potem pa najbolje, da v kateri tehnični trgovini (npr. BOF, BIG BANG...) sprobate kaj bi bilo najoblje. Če bi bilo vse najbolje potem imate dve opciji.

1. Kupiti vse
2. Navaditi ga na tipkovnico

To je to!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gamepad za dirkaške igre

Oddelek: Igre
212468 (2076) opeter
»

Lik-Sang.com zapira svoja vrata?

Oddelek: Novice / Igre
63556 (2771) 3p
»

Lightgun za PC

Oddelek: Igre
6867 (775) R33D3M33R
»

PES3

Oddelek: Igre
371936 (1139) Ethan
»

Je možno priključiti Play Station 2 na Lcd ali navaden ekran?????!!!

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
201854 (1520) madviper

Več podobnih tem