» »

Tezava ki me spravla ob pamet!

Tezava ki me spravla ob pamet!

mediaracer ::

Pred pol leta sem kupil AMD athlona 3000+, 1gb ram, x600pro256, gygybite maticna, 929S, nforce4.

Ze od samega zacetka se mi je pojavljal problem, da ko sem igral kksno igrco mi je Lcd samsung zgubo kao stik z graficno in mi je na zaslonu izpisoval "no signal". Tko da sem vedno moru restartirat, ko sem restartiral tadevo mi je doskrat sisem tko zmrzu da nisem mogu drgac u xp je kot u safe modu. Zato sem biu primoran u 6 mesecih ze 4 krat pelat Pc na servis, sicer nism nic placu ampak to letanje z Pc jem gor in dol ti zre zivce. Na servisu so enkart pocistl register, zadeva se je ponovila, potem so nan ovo nalozl winse, zadeva se je ponovila...itd...

Zdej se sploh ne upam igra igrc ker se bojim da bo spet zmrznlo vse skup, pa me se vedno ZAjEB...

Ko sm na netu al pa poslusam musko al gledm film al hocm zapect cd mi napise tole....

VCU RECOVER HAS RESET YOUR GRAPHIC ACCELERATOR AS IT WAS NO LONGER RESPONDING TO GRAPHIC DRIVER COMMANDS

in tole mi se napise vcasih...

VPU RECOVER WAS UNABLE TO FULLY RECOVER FROM HARDWEARE DEADLOCK AND HAS SWICHED TO SOFTWARE RENDERING. TO RESTIRE HARDWAERE RENDERING, YOU MUST RESTART YOUR COMPUTER.

PROSIM KAJ JE NAROBE???

Hvala in lp

Highlag ::

Grafična kartica ga cvirna :D Za začetek ugasni PC, potegni kabel iz vtičnice in poizkusi grafično kartico večkrat vstavit v njeno režo. Mogoče imaš samo kakšen slab stik na konektorju. Če se stanje ne izboljša in imaš AGP kartico poizkusi znižat AGP hitrost v biosu.
Never trust a computer you can't throw out a window

mediaracer ::

...ma imam nalepko zadi in 3 leta garancije..tko da ne bom odpisru skatle k pol mi garancija ne vela wec.
Pa se PCI kartica je...

ne vem

OZZY ::

Kaj pa ko bi ti vpu recover izklopil med nastavitvami!!
Go with the flow.

mediaracer ::

..ja a se da izklopit? Ja ne vem ce je to resitev...ja hvala bogu da se skusa obnovit sam to ni vzrok problema, to je sam poskus odprave problema...problem more bit drugje...a ne?

sloxl8 ::

Vrstni red odpravljanja težav (v tvojem primeru je najverjetneje, kot je že Highlag ugotovil, grafična):
1. nameščanje novejše različice gonilnikov
2. zamenjava grafične kartice

mediaracer ::

...pa ne more it graficna ze po parih mesecih???

Azrael ::

Kolegu je čisto nova grafa R9800SE AIW odletetela točno po 2 dnevih od nakupa.novega PC iz BB. V tem času je namestil WinXP in programe, vendar niti ene 3D igre.

Mislim, da je pri tebi res fuč grafa (ker jo zvije že 2D), ali pa je matična tak krš, da ne zmore poskrbeti za dobro napajanje grafične. Možnost je še da je napajalnik zanič.

V glavnem teži na servisu, žal je to edina možnost, ker je comp pod garancijo.
Nekoč je bil Slo-tech.

Lazy ::

Lahko pa je vzrok tudi nekompatibilnost enot. Enak problem sem imel na stricevem pc-ju, tam je zajebaval R9200 na Asrockovi plati, ki sem ga zamenjal z GF.
Radeon je v moji skatli delal brezhibno.

L.P.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problem z zaslonom

Oddelek: Pomoč in nasveti
19953 (953) zcetrt
»

ASUS radeon 9600xt/td fan problem

Oddelek: Strojna oprema
7960 (873) Misasagi
»

VPU Recover????

Oddelek: Pomoč in nasveti
151687 (1345) fahrenGONE
»

Težave radeona z Viinim chipsetom?

Oddelek: Pomoč in nasveti
81905 (1833) TheJack
»

Radeon 9800 128 Sapphire

Oddelek: Strojna oprema
421724 (1141) cajne

Več podobnih tem