» »

COD 2 server

COD 2 server

hyper x ::

A mogoče kdo ve kako nardit home server za COD 2 prek konzole,da ti ni treba it v igro in ga tam hostat.Pri COD se ja to dalo pri COD 2 pa newem..
Help me????
hyper x is back

vres.ales ::

newem mam tak cod2 da mi ko hostam server mi konzolo odpre

Kami ::

Pri bljižnici pač pri target dodaš na koncu +set dedicated 1 pa še npr. +set map mp_brecourt potem pa pač še narediš en config za server naprimer server.cfg in še potem na koncu targeta dodaš +exec server.cfg torej vse kaj bi dodal na koncu bi pol zgledalo tako : +set dedicated 1 +set map mp_brecouter +exec server.cfg

EvilDare ::

Kaj da ni. Tam ko ustvariš svoj server daš pri dedicated na yes in ko poženeš server se ti konzola odpre.

hyper x ::

Aha..ok... TNX
hyper x is back

strle12 ::

Ja kako pa sploh narediš server oziroma kako bi npr. naredil rifle only server al pa kej podobnega mal več funkcij pa to
a zna kdo delat take komleksane serverje?
Postati velik je veliko dejanje!!
Da si velik pa so le sanje!

OldSkul ::

To tud mene zanima. Sm bolj n00b na tem področju.

mx440 ::

vse najdeš tukaj8-)
lol?

OldSkul ::

Samo še nekaj me zanima. Za cod1 sem postavil server, pa ni viden navzven, ampak samo lokalno. Sicer imam router, ampak imam vse potrebne porte odprte. Aja, pa server mi je včasih celo delal :)

=NiTrOx= ::

ja situacija je taka ... mam originaln špil, avast antivirus, nobenga firewalla ko pa postavm dedicatet server ga drugi ne vidjo prosim nj mi kdo svetuje kaj nj nardim d ga bojo tus drugi lohka vidl
LIKE A SNIPER


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

gta sa mp server

Oddelek: Pomoč in nasveti
5755 (657) xda develope
»

kako pisati serverje oz. programe

Oddelek: Programiranje
81005 (733) kuall
»

Call of duty 2!ne dela server!problems!

Oddelek: Igre
275361 (3363) ViperR

cod2 server problemi[pomoč please]- modem???

Oddelek: Igre
52426 (2352) Mavrik
»

COD2 set dedicated 2

Oddelek: Igre
63201 (3056) Mr.B

Več podobnih tem