» »

ACDSee 2.4

ACDSee 2.4

msenjur ::

zakaj mi noče kazat tif slik, pa imam v nastavitvah naštimano, glej slikco? mam pa acdsee 2.4...

sverde21 ::

a ni že ACDSee 8.0 zuni :\
<?php echo `w`; ?>

bluefish ::

res je.
Msenjur downloadi novo verzijo. ACD Systems

fahrenGONE ::

3.1 rulz. Pokaze TIF tudi.

msenjur ::

ja... veste kako je... Tale acdsee sm sproti downloadal nove verzije, pa niso uredu. Počasne so, blokirajo (saj tiste k sm jest updateu)... tko da sm si reku da bom eno starejšo zdownlodal, k bl sigurn delajo! 3.1? bom probal...

fahrenGONE ::

Jest mam 3.1, ti lahko posljem ce rabis.

Tear_DR0P ::

a niso ble prve verzije ACDja free? do katere verzije je bil free?
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

Spajky ::

@ msenjur : označi fajl *.tif, drži Shift in z desno klikni na fajl in iz menija izberi Open with... , izberi/najdi ACDsee2.4x in označi ter označi tudi kljukico always use this program to open these file type . Meni z 2,41 odpira BP ... 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Daedalus ::

Mnjah, jaz raje uporablam tole, kot pa prastare verzije ACD See...pa še zastonj je.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Swiwer ::

Tudi jaz sem bil pristas verzije 2.4, ki pa ni podpirala TIF formata. Kasneje pa sem nasel verzijo, ki je ta format podpirala. Sedaj sicer uporabljam 6.0 ki dela super, ce pa rabis 2.4 z TIF podporo mi pa poslji sporocilo.

msenjur ::

sej sm si zdej dal dol 3.10! A 6.0 lepo dela? Sm si dal tud 8.0 dol, pa mi je po 3 minutah gledanja zablokiral... Tko da... Tok o "fastes viewer" pa to k tm obljubljajo! Infranview? Sm že slišal sam ga še nisem uporabil... Mogoče si ga bom pa snel za foro!

bluefish ::

Irfanview glede na svojo ceno (0 sit) ponuja ogromno - ogled slik, spreminjanje velikosti,...
Če torej želiš majhen zmogljiv program si ga je vredno ogledati.

msenjur ::

ah sm mal pogledal screenshote pa mi ni všeč! čist tak običen je! Pa sej vemo da cena v tem času ni pomembna, ko obstaja toliko bližnjic...8-) Bom pa kr pri temele acdsee 3.10 ostal ker je uredu! A kdo ve a se da kej te skine spreminjat ker tale je res dolgočasen! Un prej v 2 je bil lepši...:\

sverde21 ::

jst mam tudi irfanview ampak veliko več uporablam ACDSee, ker lepob razvrsti sličice,... pa še ikone v TotalCommanderju so fajn vidne po končnici, tak d takoj veš s čem se ubadaš, pr irfanview so pa vse enake (sei vem d se da tam nastavt pod folder options al neki :) sam BV se zajebavat s tistim), pa uporabniški vmesnik mi je nekako bolj všeč, vsaj pri 7 ki mi je bil, zdj sm pa 8 ko dol dau pa mi ni najbolj všeč tista vrstica zgori :\ edin kar pogrešam je da bi mal hitrej ikonce vn metal, ker pri kakih 100 Mb slik morš čakat kako minuto d jih preskenira :)
<?php echo `w`; ?>

msenjur ::

ja tisto orodno vrstico si lahko sam urejš katera orodja boš imel gor! Slikce... a maš chache vklopljen, to je da ko ti jih enkrat naloada jih ima v spominu in ni treba skoz čakat, kadar prideš v ta dirikotrij! No, sicer pa pomoje že veš vse to...

sverde21 ::

vem to ja ampak mene ne moti razporeditev ikon... ampak oblika celotne orodne vrstice, ker v 7 ki je bila cela orodna vrstica navidezno ovalna, v 8 ki je pa do polovice ovalna, potem je pa odsekana :| , bom mal po nastavitvih pogledu mogoče se da zrihtat tak d bo čez celo dolžino ovalna ampak se ne zanašam preveč na to, ker to je odvisno od programiranja :\ IMO
<?php echo `w`; ?>


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Photo management software?

Oddelek: Programska oprema
111273 (1160) opeter
»

System : Brez katerih programov si ga ne morete zamisliti !

Oddelek: Programska oprema
272724 (2144) tigrr
»

Program za gledanje slik

Oddelek: Programska oprema
144432 (4189) branko_bm
»

ACDSee 4

Oddelek: Programska oprema
8998 (775) Huey P
»

Mali programčki, ki lajšajo smrtne muke

Oddelek: Programska oprema
121878 (1577) Spajky

Več podobnih tem