» »

kako izdelati home page?

kako izdelati home page?

CoolMe ::

Ok vsak je enkrat začetnik...
Ok rad bi vedel vsaj neke osnove, če ma kdo kako stran z opisom, al pa če se da komu razložit-Hvala!

Uporabnik ::

najbolš da začneš na začetku.
odpreš notepad, napišeš "Hello, world!", pol pa file/save as.. pa index.html in ok.
to je to sam še na strežnik uploudaš in to je to.

rc-car ::

Če se boš lotil izdelovanja ročno in si želiš spoznati html, potem ti priporočam ogled strani

Gor maš vse od samega začetka, tutoriale, ...
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Loki ::

alpa tele.
I left my wallet in El Segundo

cattom ::

v reviji SWP (79-84) imaš vse natančno razloženo.8-)

CoolMe ::

Vsem najlepša hvala, Cattom če imaš kje te dele revij, te naprošam, da mi jih posodiš, ali prodaš...

Elemen_T ::

Ali pa si naloži Macromedijin izdelek Dreamweaver 4 (ultradev)...pa ti bo takoj jasno 8-)

[BISI] ::

Elemen_T: heh :D
And then I saw her face... Mozilla Firefox

Thrivial ::

Elemen_T: am....optimist/utopist? :\
:: Member of Eror Team ::

... and Eror Team is gone...

Huey P ::

Mene zanima zakaj eni tako na veliko podpirate notepad za izdelovanje e-strani? Tu itak moraš poznati html kodo, če hočeš izdelati e-stran. Zakaj potem ni Dreamweaver boljši?

..::DOOM III: The Legacy::..

gkovac ::

glasujem... Elemen_T = utopist :D

poglej prijatelj... za začetnika je najlažje da naredi prvo stran v Wordu in reče Save As HTML :D vsaj po mojem mnenju...

spotoma se pa lahko začneš učit HTML (sej v bistvu ne rabiš prav velik) in ko poznaš osnove tako kot pravi Elemen_T naložiš Dreamweaverja in narediš "pravo" stran.

lp,SuLc
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

luni ::

uhja ce bos kot pimer gledal html ki ga zgenerira word ti dolgo ne bo nic jasno :P
Artificial Intelligentia

Thrivial ::

Jaz predlagam kaksen FrontPage...2000 naprimer.

Zadeva je preprosta, pregledna kaksno kodo izpljune pa ti zaenkrat se ni treba vedeti, saj se ne bos spuscal v podrobnosti. Meni se zdijo meniji tam intuitivni in samo s preprostim sistemom poskusanja in helpom lahko prides ze kar dalec.

Potem ce te bo pa stvar malce bolj zanimala pa presedla na DW 3 npr.

V glavnem pa velja...ce bos kjerkoli videl kaksno zanimivo stvar, ki miga in nasploh pocne zanimive stvar poglej source saj gre obicajno za javascript in ce je avtor fer bo pustil zraven vsaj avtorja skripte ce ne se opombe kako stvar predelati v 5. min po svojih zeljah.

V glavnem....v vsako zanimivo stvar vtakni svoj nos...najvec se bos naucil s prakso 8-)

lp
:: Member of Eror Team ::

... and Eror Team is gone...

cattom ::

Prodam jih ne,lahko pa naročiš stare številke , če se naročiš na revijo-preveri! Al pa daj oglas na forum.8-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Program za izdelavo spletnih strani

Oddelek: Omrežja in internet
342256 (1964) UrMaN
»

Dreamweaver 4 -- help

Oddelek: Omrežja in internet
201233 (1087) Elemen_T
»

Pomoc pri oblikovanju html strani

Oddelek: Pomoč in nasveti
221452 (1243) matic
»

Izdelovanje pejgov (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
603881 (3384) darh
»

Kateri program za spletno stran

Oddelek: Pomoč in nasveti
173595 (3382) 3LeR.

Več podobnih tem