» »

Daemon Tools v4.0

Daemon Tools v4.0

Tr0n ::

Izsel je zelo dolgo pricakovani Daemon Tools v4.0. Ta brezplacna verzija trenutno se ne vsebuje IDE jamerja oz. skrivalca IDE pogonov, ki bi omogocali emulacijo StarForce in SecureROM zascit, bo pa v kratkem.

Izsla bi naj tudi PRO verzija, ki bo placljiva in bo vsebovala virtualen IDE pogon (vIDE), ki bo omogocal bolj ucinkovito emulacijo zgoraj omenjenih zascit.
The changelog for V4:

- complete redesign from scratch
- support of 4 virtual drives
- ONLY X32-supported now. X64 will follow
- Drivername randomly generated on each machine (not finished yet)
- Drive-vendor and versionnumber randomly generated
- Complete new emulation architecture
- DCP (DaemonCodeProtect) to make analyses harder and increase development time for malicious anti-DT tools
- Digital signature verification of applications who are trusted to access DT in secure mode
- AutoInsertNotification fully implemented (can be turned on/off at ControlPanel)
- Dropped: MS-Installer, DT now use modificated NullsoftInstaller
- Dropped: analog sound support (as Windows 2000 and above do not need this feature)
- supports all popular copyprotections

Gwanaroth ::

Odlicnen program.

Najbolj me pa vesli to:

Dropped: MS-Installer, DT now use modificated NullsoftInstaller

..namrec v eni verziji (se ne spomnem, kateri), ce nisi obkljukal "Logged install", zadeva po installu ni delovala.
Lights often keep secret hypnosis..

para! ::

- ONLY X32-supported now. X64 will follow

Čim prej, tem bolje.

lp
Death before dishonor!

Tr0n ::

Ker je stran zaradi prometa down, tukaj slovenski mirror.

daemon400.exe [1.39 MB]

Dr Evil ::

Opozorilo tistim,ki tega programa še niste inštalirali.Meni je program zjebal windowse in nisem edini.Priporočam,da se ga do nadaljnega izogibate.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Dr Evil ()

SasoS ::

Meni dela...čeprav premalo, prepozno. Vse kar ne dela na 3.47 tudi na 4. ne dela, ni 64-bitne verzije...

Tr0n ::

Meni tudi dela ok. IDE jammer pa pride kasneje in bo omogocal lazje skrivanje pred dolocenimi CD zascitami.

DT Pro verzija zna tudi bit zanimiva z virtualnim IDE controlerjem.

boy001 ::

Tudi meni je povzrocil napako na sistemu. Ob vsakem zagonu se pojavi moder zasnon in rac. se ponovno zazene, tako, da niti ni mozno prebrati kaksna je napaka.
Sistem lahko zazenem samo ce obnovim na zadnjo obnovitveno tocko vendar je ob naslednjem zagonu ista pesem. Ce morda ve kdo kako tezavo resit se pripodocam,
drugace pa je ob koncu instalacije program opozarjal da lahko pride do tezav, omenjeni so bili ide kontrolerji v povezavi z scsi. Sedaj imam namesceno verzijo 3.
Vsak nasvet dobrodosel.

Tr0n ::

Najprej moras stare verzijo v celoti odstranit. Sam uninstall ni dovolj, saj moras rocno pocistit iz System Devices / PnP BIOS Extension ter registrov. Sele nato instaliraj DT4.

Duke Nukem ::

js še nism dal gor ,frend me je pa klicu, da ga nekej zeza tale tanov progy :\

boy001 ::

System Devices / PnP BIOS Extension - na kaksen nacin sploh lahko odstranim datoteke iz omenjenih zadev, iz registra bi se slo,in katere datoteke je potrebno izbrisat.

butec ::

mam težave z inštalacijo daemon 4 . Po navodilih je potrebno vse IDE gonilnike onemogočiti - odstraniti.
klik

KAKO ?
POSLEDICE ?
čemu služijo IDE

Tr0n ::

To je samo za zagon backup iger s StarForce zascito. Nova verzija oz. plugin za navadno DT4 bo vseboval IDE jammer, tako da to ne bo potrebno.

Tr0n ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

register

Oddelek: Programska oprema
111497 (984) Aleš Ocepek
»

posnetek .nrg kako posnet na DVD

Oddelek: Programska oprema
71523 (1348) Tomay
»

Grand Prix 4 -> problem pri instalaciji

Oddelek: Igre
141663 (1305) pero#3
»

Kako posneti ISO file na DVD ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
72542 (2438) joeblack
»

Kateri program če imaš končnici .MDF .MDS

Oddelek: Programska oprema
72639 (2135) Hardstyle

Več podobnih tem