» »

naknadno scsi disk?

naknadno scsi disk?

Racunalnik ::

Mam dva diska v PCju.Zdej bi pa rad imel instalirane xpje na novem dodanem 3 diskom scsi,winse sem ze instaliral sam imam zdej dve kopiji,na vsakem disku eno,stem da scsi ni C ampak je se vedno stari disk,kako se da to najlepse in najelegantnejse resit.Ker si sedaj ne upam instalirat nobenih programov ker nebodo kasneje delali vrjetno zaradi tega ker so destinacije trenutno na H potem bodo pa kr naenkrat na Cju.
Mi pa scsi sedaj na zacetku javlja nek eror,v bistvu da manjka en fajl,pa prej mi je delal potem sem pa skatlo zapru se mi pa to pojavla.

Racunalnik ::

Ali vsaj kdo ve kako se naredi da je ta scsi master,ker tisti jumper select nima iste funkcije se mi zdi kot navaden disk.

Racunalnik ::

Napise da je tukaj napaka ce hocem zagnati xpje iz scsi diska.
windows root\aystem 32\ntoskrnl.exe

Na netu pravi da je problem nekako v tej smeri da ni pravi label diska,vrjetno da more biti C.
Sam pa nevem kako naj naredim C: na scsiju.Vrjetno se da ce bi odklopil vse diske in pustil samo scsija in ponovno instaliru XPje,sam potem ko bi priklopil se ostale diske in bi un bil se vedno C bi ratu problem,ker bi bila dva Cja,ce sploh,ce ni kartica od scsija locena in jo recimo pc sploh nebi kej prevec uposteval.

Han ::

V biosu od SCSI kartice moraš nastaviti, da je zadeva bootable...

Racunalnik ::

Nikjer nisem najdu funkcije za bootable disk.Tukaj so slike:



Han ::

Kaj pa SCSI Device Configuration?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

Racunalnik ::

Tomay ::

Če hočeš samo črko pogona spremenit, da ti sistemski disk vidi kot C: poglej tu.
Voodoo 4Ever

Racunalnik ::

Link men ne odpre.Probal sem sam spremeniti crko v manegerju pa eveda ne gre ker sistem laufa na cju.
Bom probal un disk odklopit,pa na tega SCSI nalozit in upam da bo potem ta primaren.

Tomay ::

Link je za google "changing system drive letter".
Voodoo 4Ever


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stirje RAM moduli in konflikt?

Oddelek: Strojna oprema
261615 (1337) Tilen
»

Geforce 6600 256 mb,sesuvanje grafike!?

Oddelek: Strojna oprema
181384 (1010) Racunalnik
»

Microsoft Word 2003,kako sliko zraven texta?

Oddelek: Programska oprema
153071 (2891) Racunalnik
»

Kako posnet DVD?

Oddelek: Pomoč in nasveti
93173 (2960) laguna
»

Java ali podobno ne dela.

Oddelek: Pomoč in nasveti
171739 (1588) Racunalnik

Več podobnih tem