» »

Novi Forceware gonilniki

Novi Forceware gonilniki

Nvidia - Včeraj je nVidia izdala novo verzijo svojih gonilnikov ForceWare za grafične kartice. Verzija 81.95 sicer ne prinaša dramatičnih sprememb, saj jih večino že poznamo.

Gonilniki tako podpirajo novo verzijo kartice 7800GTX s 512 MB pomnilnika, okrnjeno verzijo kartice 6800GT, 6800GS, podpirajo različne proizavajalce kartic v SLI načinu (npr. ASUS in Leadtek), boljši izkoristek dvojedrnih procesorjev, ter še mnogo drugih bombončkov, najpomembneje pa je, da so potrjeni s strani Microsofta skozi njegov WHQL program.

8 komentarjev

Tr0n ::

Kako ni nic novega? Koncno so popravli Guild Wars texture bug. 8-)

PrimozR ::

Ni blo omenjen. Če je to res, pač tolk bolš :)

BoLhCa ::

yup GW bug je odpravljen, pa tudi nfs-most wanted deluje veliko bolje z njimi! zlo dobr release:)

Defender_X ::

Najbolj važno je da 100% podpirajo Call of Duty 2

hanibal ::

P|P| Včeraj je nVidia izdala novo verzijo svojih gonilnikov ForceWare za grafične kartice
Kul novička.
Če bi pa ta stavek preoblikoval tako, da je omenjena tudi platforma, za katero so izdali novo verzijo gonilnikov, bi bila čista petka >:D
Axis of Evil - M$, SCO, RIAA, MPAA

klemen22 ::

Sicer ne sodi sem ampak OK ker sem poln navdušenja. Sem zamenjal svojga radeon 9700 pro za 7800gtx. Šit razlika je vsaj 3 kratna če ne več. Zdej končno lohk igram igrce (sicer jih igram zelo malo) v native resoluciji LCDJa 1280x1024 s praktično vsemi detajli itd. Res kam gre ta napredek. Upam da bo tut ta karta zdržala ene 3 leta. Zdej pa sam še nove gonilnike.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

tintorel ::

Men se pa 3Dmax slabo obnaša na teh novih driverjih....;(

PrimozR ::

hanibal, res je, da bi lahko napisal da so za WIN32, sicer da so za WIN je skroajda jasno, ker AFAIK za unix niso ForceWare, lahko bi pa bili 64-bitni, to je res ja.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Need For Speed: Most Wanted (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
68456090 (2283) mtosev
»

GF 6600gt

Oddelek: Navijanje
412465 (1158) Pyr0Beast
»

Problem z GF 6800 - POV/Asus

Oddelek: Zvok in slika
171479 (1210) bajsibajsi
»

težave z grafično kartico 6600 GT

Oddelek: Pomoč in nasveti
131347 (1020) Toomy
»

Obremenitev procesorja!

Oddelek: Pomoč in nasveti
61152 (1080) zbogi

Več podobnih tem