» »

izbira gostovanja

izbira gostovanja

ernest1A ::

imam ze 3 leta gostovanje pri Domenca.com Nikoli nobenih problemov, le cena se mi zdi malo previsoka. Ko gledam cenike tujih podjetji vidim, da je razlika za skoraj polovico, tudi domene so se enkrat cenejse, kar bom tudi rabil v kratkem. Ponekje imajo naprimer neomejeno stevilo elektronskih postnih naslovo ali predalov, tu jih imam le 3, za vsakega nadaljenga je potrebno placati cca 300 sit mesecno. A menite, da se mi splaca ostati pri temu podjetju, ceprav se bi mogoce lahko dogovoril tudi za rahel popust ali je boljse zamenjati? Kje imate vi urejeno gostovanje?
Hvala

bluefish ::

menda je gostovanje v tujini boljše in bolj poceni. Če imaš kreditno kartico se ti vsekakor splača razmisliti o tem.

popravek: seveda pa moraš najti dovolj zanesljivega in preverjenega ponudnika

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

ernest1A ::

ja ravno zaradi tega je moja odlocitev se na meji. Namrec z njimi res ni nikoli bilo nobenih tezav. Toda verjetno je en kup tudi tujih, ki so kljub se enkrat nizji ceni enako zanesljivi. Ve kdo za kakega, ki je preverjen?

kklemenss ::

zivjo,

jaz ti lahko ponudim poceni gostovanje ter zanesljivo... lahko me kontaktiras na private, pa se dogovirva, kaj rabis in o dobri ceni!

p.s vse laufa v sloveniji brez omejitev...

Zgodovina sprememb…

clarity99 ::

jaz uporabljam dreamhost.com, ful so ugodni, pa se vsec mi je njihov pristop, res cool. Recimo pri Katrini so naredili en fundraiser, potem pa so dodali zraven toliko svojega denarja, kot so vsi ostali uporabniki prispevali. Ce imajo kaksne tezave, je vse transparentno, ni nobenega sprenevedanja ali zavajanja.

Gor imem 2 domeni za drustvi, in oboje laufa ful v redu. Ce pa vtipkas pri prijavi promo code BUDDHA, pa dobis za prvo leto $97 dolarjev popusta. Cool, a?

Lp,
Robert

ernest1A ::

pa so kdaj kaksni izpadi? Ker edini razlog zakaj se ostajam pri Domenci je ta, da si ne morem privosciti daljsih izpadov serverja. So ti imeli kdaj kak vecji izpad oz. kolikokrat se je ze zgodilo?

OmaDesala ::

clarity99: Predvidevam da teh 97 dolarjev dobis TI in ne novi uporabnik.

http://dreamhost.com/rewards.html

Zgodovina sprememb…

waLkeR^! ::

si že probal hostkota? prijatel pravi da mu je relativno poceni ;)
Don't annoy me. I can be really really strange.

TommyLee ::

modronebo.net je tudi poceni, pa še preizkusnih 14 dni imaš ;).
www.dornik.si


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Za vse, ki rabite dober webspace PHP, CGI, ipd (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Izdelava spletišč
376287830 (11122) hariscorale
»

GoDaddy napaden

Oddelek: Novice / Varnost
278816 (6496) Mesar
»

Web hosting ali domači mini server za spletno stran?

Oddelek: Izdelava spletišč
475486 (4042) krho
»

Zabasanost pri WP, Joomli

Oddelek: Izdelava spletišč
252579 (2195) AklAm
»

Gostovanje PHP, MySQL

Oddelek: Izdelava spletišč
348178 (7510) _Dejan_

Več podobnih tem