» »

C# ASP.NET

C# ASP.NET

Mediator ::

Imam naslednjo vajo za nardit:
####################################################################################################################
Vaja 9: Izdelajte spletni obrazec za prijavo na novice:

Ob pritisku na gumb izpišite vsebino izpolnjenega obrazca (na novi strani, v labeli). Vsebino na obrazcu naredite poljubno. Primer takšnega obrazca je spodaj. Raziščite razlike med HTML gradniki in WebForms gradniki.
####################################################################################################################
Slika

Zdaj pa vprašanje: V labelo iste strani še znam poslat podatke..ampak kako to naredit da bi mi podatke vpisalo v labelo druge strani ?
  • spremenilo: Mediator ()

Microsoft ::

//prva stran
Session["label1"] = this.Label1.Text;

//druga stran
this.Label1.Text = Session["label1"].ToString();


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Mediator ::

Dela;) Hvala!

PIAS ::

ja bi meu tudi eno vprašanje glede teh zadev če dovolite

moj problem je sledeč, delam na WEB aplikaciji v C# z orodjem VS2005. Uporabljam MasterPage komponento in na njej ContentPlaceHolder.

Rad bi naredil tako da postavim Gumb na MasterPage, ki pa je Visible=false. Samo na določenih straneh bi dal lastno st Visible=true.
To sm zrihtal in mi dela tudi spreminjanje lastnosti Text mi dela sedaj pa je problem z klikom na gumb.
Rad bi, da ko kliknem na ta gumb ki je na MasterPage-u, se zažene procedura, ki se nahaja na detail page-u.

Kak naj to naredim?


Hvala na odgovorih!

LP!

G


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Program zadelanje programčkov

Oddelek: Pomoč in nasveti
151498 (1090) boogie_xlr
»

[VB] Komunikacija s serijskimi napravami

Oddelek: Programiranje
412244 (1518) mNeRo
»

[VB express edition] problem

Oddelek: Programiranje
71286 (1189) frudi
»

problem v visual basicu

Oddelek: Programiranje
51133 (1066) destiny
»

visual basic-seštevanje

Oddelek: Programiranje
5806 (748) Red_Mamba

Več podobnih tem