» »

Geforce 7800GT za 75.000 SIT

Geforce 7800GT za 75.000 SIT

1
...
3 4
5
»

dxx ::

Glede na to da so GDDR3 rami, se verjetno sploh ne grejejo velik. Moj kolega ima 6800GT@H20, na ramih pa nič pa vse dela OK že več kot pol leta, s tem da je vseskupi kar dost navit. RAM pa je na otip samo topel.

ekseR ::

A pol rame nč ne namažem? A pa je res da če vzameš dol cooler zgubiš garancijo?
i7 920 d0@4,2GHz | Gigabyte EX58-UD3R | Mushkin <m HP 1600MHz 6GB |
Sapphire HD5850@994/1275 | Corsair TX650W | Samsung spinpoint F3 1TB |
Hitachi T7K250 160GB | GMC J-1 | 3D Mark Vantage P20311 3DMarks

ekseR ::

GA©PER imaą neizmerno srečo, kajti ena karta je ostala v Novem mestu in ti bo poslana danes...


Lep pozdrav

Grega JAE



jupi =)
i7 920 d0@4,2GHz | Gigabyte EX58-UD3R | Mushkin <m HP 1600MHz 6GB |
Sapphire HD5850@994/1275 | Corsair TX650W | Samsung spinpoint F3 1TB |
Hitachi T7K250 160GB | GMC J-1 | 3D Mark Vantage P20311 3DMarks

Jan987 ::

dobr da nisem šev v tole akcijo pred enim mescem ker mam zdej že en mesec kartico dal sem pa 10k več pa mi jae ne odžira živcev!

Tejc ::

A ti bi se sekiru zaradi ene kartice 8-O .

Jan987 ::

ne. sam recimo takrat sem kupoval komp, pol bi mogu kupt za tolk časa eno nadomestno al pa počakat uglavnem nčmi ni žov da je nism naroču

klemen22 ::

GA©PER imaą neizmerno srečo, kajti ena karta je ostala v Novem mestu in ti bo poslana danes...

Fak ker odgovor iz strani JAEta. Kaj ti jo bo poslal zastonj al kako. To da dobiš kartico ki je bila obljubljena že skoraj 1 mesec nazaj normalen človek ne more smatrati kot neverjetno srečo.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

ekseR ::

sj sm dons popizdiu kt sm jo dobu ker je na lisku k ga je poštar pustu pisal da je za plačat 78411sit! 8-O Zj gre nazaj v nov mest in jo bojo še enkat poslal!;((

EDIT: Fotr me je zajebu pa je glih kr prnesu grafo domu po pravilni ceni. Poštar pač ne zna računat! Mta šut!!
i7 920 d0@4,2GHz | Gigabyte EX58-UD3R | Mushkin <m HP 1600MHz 6GB |
Sapphire HD5850@994/1275 | Corsair TX650W | Samsung spinpoint F3 1TB |
Hitachi T7K250 160GB | GMC J-1 | 3D Mark Vantage P20311 3DMarks

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ekseR ()

Duhec ::

@Zbogi, bi te citiral na rumenjaku pa je tudi mene LordFebo (LF) izpljunil iz njegovega peskovnika. Hvala mu. :)
Samo smejim se lahko firmi JAE, ki je dopustila LFju osebni nadzor in bdenje nad zadevami in s tisto kao smešno korespondenco s poševnoko tajvansko Rito ter sedaj še s smešnim izginotjem 15ih kartic (bogi šofer) samo umetno zakrivajo nesposobnost osebka, ki se poda v posel, ki ga ni dorasel v vseh fazah in da so sploh privolili in bili nategnjeni saj naj bi firmo JAE (po besedah LF) vsaka kartica koštala 320$+ nek 'drobiž' za transport + DDV!!!.
In resno dvomim, da se je JAE spomnil akcijo sebi v minus. No, po tretjem uvozu bodo mogoče celo kaj zaslužili zaradi padca cen. Da bi vsaj. Sedaj so bolj oni na slabem glasu, LF pa ima kupček novih naročnikov ter ava pojočih in v pasu pregibajočih se rumenih smeškotov.
LFju bodo vsekakor postavili spomenik, pa četudi iz mivke.

klemen22 ::

samo umetno zakrivajo nesposobnost osebka, ki se poda v posel, ki ga ni dorasel v vseh fazah in da so sploh privolili in bili nategnjeni saj naj bi firmo JAE (po besedah LF)

Ja to jaz že ves čas govorim. LF alias LordFebo je pa itak tako samovšečen da se človeku zdi kar ogabno. Rad bi videl, da bi se lord febo sedaj opravičil bralcem in novim naročnikom za zmedo in popizdevanje ki so ga imeli. Tiste poste z Rito naj pa kar enim otrokom tamle u vrtcu kaže če mu verjamejo. Skratka na koncu je tale akcija izpadla tako da je LF neverjeten car (praktično že dobrotnik) medtem ko je pa JAE bogi, kriv. Skratka neverjetno. Bogi pri JAEtu. Verjetno je bil to zadnji biznis ki so ga mel z revijo na tak način. Skratka od LFja bi bilo lepo da bi kdaj pojasnil nastali položaj ne pa da se oglasu enkrat na 3 dni v mnenjalniku in "copy/pasta" kvazi nek pogovor z eno Rito iz ne vem kje --> skratka totalno nekredibilno in neprofesionalno. Skratka če eni stvari nisi dorasel bolje da jo ne izpelješ.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

zbogi ::

pa itak so vse krivi tajvanci!!!
Member of OC-Lab Team
http://www.oc-lab.si/

MEDENA ::

Ne pozabite še ptičje gripe in carinikov :D
1
...
3 4
5
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

JCT in Mn3njalnik (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15820130 (12930) Gr0unD Zer0
»

6800gt 7800gt

Oddelek: Kaj kupiti
211574 (1125) Jan987
»

modificiranje g-forceov 2 in hlajenje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
121010 (800) burekar
»

JOKER in DVD

Oddelek: Strojna oprema
142483 (2119) Tzar

Več podobnih tem