» »

Majhen zaslužek na internetu

Majhen zaslužek na internetu

vseza1sit ::

Mogoče pa bo še koga zanimalo....
Torej, če visite dost na internetu in vam ni odveč tu pa tam klikniti kakšne reklame, si lahko malo povečate mesečne prihodke. Ni nevem kako dosti denarja, je pa boljše kot nič ;)

Vse registracije so brezplačne, preko teh strani ne dobivate spam-a ali virusov in ne rabite vlagati svojega denarja, saj si lahko le-tega zaslužite z klikanjem reklam na strani stormpay (slično kot PayPal - online banka). Ko tukaj dovolj zaslužite (recimo 6$) le-ta denar vložite v strani kot so 50sent2surf, 12dailypro ali dailyshare in s tem še bolj obogatite svoj denar. Te strani so preverjene in resnično nakazujejo denar. Prav tako lahko le-ta denar dobite potem v Slovenijo (preko Cash čeka).

Več informacij o takšnih straneh lahko najdete tukaj. Vabljeni!

SleepLess ::

Koliko denarja si ze zasluzil na tak nacin ?:\

vseza1sit ::

Tako kot sem napisal, to ni neki veliki zaslužek, je pa boljše kot nič :) V eno stran sem recimo vložil 52$ in sem ven dobil 78$ - boljše kot nič ;)

Roadkill ::

Heh, leta 98 sem dobil 5k sit od Spedia networka in ugotovil, da je to vseeno stran vržen denar.
In seveda si ti želel samo obvestiti uporabnike, ker si tako prijazen.
Naj en admin pobriše vse "?ref=", pa bomo vidl, kdo bo pol tko prijazno informativen. :)
Ü

Microsoft ::

Pismo, vsi tezimo k tem, da ne bi mel teh nadleznih reklam, ne v brskalniku ne po mejlu, zdej ti pa kle to sranje reklamiras. Ma zgub se!


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

vseza1sit ::

Pa zaradi mene lahko tudi to naredi ;) Torej, če se hoče še kdo drugi prijavit naj zbriše tisti "ref.." na koncu, če je že to taki problem. Dandanes bi si tak ljudje rajši dali koleno vrtat, kot pa še komu omogočili, da s pomočjo njihovih referenc kaj zasluži. Smo še res daleč od evrope...

vseza1sit ::

Eno so reklame, s katerimi si se strinjal, da se ti prikazujejo, drugo je pa spam ;) Tudi jaz ne zagovarjam spam-a in ga rade volje blokiram v browserjih in email-ih.

Slowenc ::

Pa dej ne nabijaj.

To je čisto navadni nateg. Mal si preberi stare teme in boš videl kako je blo, ko se je par folka odločil, da se včlani v tako zadevo...
Ugotovili so vsi po vrsti da je to nateg. Denarja ne dobiš.
Skiny gate.

Roadkill ::

To si si ti zdej zmislu. Denar lahko dobiš, ampak ga je nesmiselno malo glede na to, koliko časa porabiš.
Pa ni treba zdej tle nabijat, da "itak srufaš, pa ti pač še reklame zraven lavfajo", ker vem da ni tko, ker sem fural Spedio več kot eno leto. Dobiš pa ven en drobiž.

Raje se naučiš česa uporabnega in lahko pol dobiš na uro tolk, kot s tem na mesec ne boš zaslužil..
Ü

vseza1sit ::

@Roadkill
Nikjer nisem napisal, da dobiš veliko denarja. Če ti drobiž tu pa drubiž tam kaj pomeni je to fina priložnost. Bolj butasti so slogani v stilu "vloži 1$ pa dobiš 1000$ ven" :) Prav tako se ti tu (12dailypro in 50cent2surf) ne vrtijo reklame v externem programu ampak v browserju - če uporabljaš mozillo in veš kaj so tab-i te niti najmanj ne ovira pri surfanju..

@Slowenc
Tudi sam sem tako mislil dokler nisem probal. Ampak tudi ČE ne bi denarja dobil, ne bi izgubil SVOJEGA denarja ampak tistega, ki si si ga zaslužil s klikanjem pri stormpay-u. Tu je razlika med programi v katere moraš vložit SVOJ denar in v tem ;)

Microsoft ::

Get lost!


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

vseza1sit ::

Hehehe klasična reakcija - if you don't understand it, get rid of it :\

Slowenc ::

Tudi sam sem poskusil, tko da vem kako je s tem.

Nateg prve klase.
Tisti čas ki ga nameniš za klikanje rajš nameni čemur koli drugemu.
Skiny gate.

Microsoft ::

Ce grem zdele k sosed, jim skidam pred bajto za pol ure in dobim jurija. Lahka pa sedim tri leta pa klikam na kurceve reklame, pa zasluzi 3$.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

OmegaBlue ::

Tukaj takih tem s "hitrim zaslužkom" ne prenašamo najbolje.

Microsoft ti se pa umiri in malo spremeni način komuniciranja z ostalimi uporabniki, vzami tole kot resno opozorilo.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

vseza1sit ::

Kateri program pa si probal, da praviš da je nateg? Drugače pa lahko o takšnih straneh prebereš kaki review tudi tukaj


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spet internetno zaslužkarstvo. Nateg? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
608928 (3597) Zeberdee
»

PAID 2 CLICK

Oddelek: Loža
101128 (742) Trololololo1
»

AllAdvantage je nazaj. Bodi plačan za visenje na netu! (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
37321544 (13164) d0rK
»

Zaslužek s spedio??

Oddelek: Pomoč in nasveti
161394 (1076) Trololololo1
»

pay 2 surf

Oddelek: Omrežja in internet
5993 (896) OrkAA

Več podobnih tem