» »

želim si biti "bee bee"

želim si biti "bee bee"

lordgreg ::

dajte mi ovco nazaj..

če ma pa kdo probleme, pa bo z mojo pomočjo z lahkoto brez zob ostal :B
  • spremenil: lordgreg ()

teac ::

Jaz tudi biti "bee bee".....pa tak lepo je tista slikica zgledala zraven. No, mogoče so pa S-T-hovci (hmm..skoraj kot SS-ovci:D...saj vlke razlike ni...), da to nikam ne pelje, samo vseeno...jaz hoče ofco al pa gnoja!!!

R0K ::

vidiš lih zaradit takih k sta vidva gre vsak forum v qurac......se grem stavit da edin vidva nebosta dobla zej owce.....

luni ::

LORDGreg ja, jaz imam problem. Ti pustim kje naslov?
Artificial Intelligentia

Ribicija ::

Lordgreg ti si tako neumen. Če ti kaj nepaše se pač odstrani in ne hodi na forum.

lordgreg ::

hja kaj naj rečem..


1. R0K: ni bolje, da poveš, kaj te mantra, pa admini preverijo kako in kaj, kot pa da prekrižanih rok sediš in gledaš nekaj po nepotrebnem. če tebi kaj ne paše ne komentiraj mojih sporočil.


2. luni,.. daj nama ovce, ker si jih zaslužima. ampak, se ti ne zdi hudo,.. več kot 2000 uporabnikov pa se nekateri obračajo proti vam. ste videli vašo enketo? na infosu ste "Smrdeli". in ta odg. je bil kr na 2. mestu. dobri ste dobri. Aja,.. lahko mi naslov poveš, ne vem sicer zakaj ampak lahko. Po eni strani si mislim,.. zakaj bi se sprli, če ste pa preveč luštni fotomodeli... evo,... zaslužim si ovčko! daj mi ovco, ker sem lepo rekel :P


3. Ribicija: enako velja tudi zate. če tebi kaj ne paše, ne odgovarjaj na moja sporočila. ta kategorija v forumu je kolikor jaz vem za vprašanja in odgovore "Big Puranom" ali nekaj takega..

Sergio ::

in luni ter ribicija mata cist tako pravico odgovarjat na tvoje poste kot jaz, the big puran ™.

lordgreg, smilis se mi. fak, kako so lahko nekateri tako ozkogledne budale...

greg, ti se jaz pustim svoj naslov? mam problem. velik. z vami, izmecki.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Tomi ::

Ljudje, pa kaj niste še ugotovili, da se ne splača sploh pisati odgovorov na Gregecove teme, ker samo provocira?
metrodusa.blogspot.com

mobisuxguru01 ::

v čem je sploh problem, dejte jima tiste owce pa bo mer, kaj pa veš, mogoče mata pa kkšne težave in jima je to ena vrste terapija

lp

lordgreg ::

mobisuxguru01: prav imaš.. želima si ovčk in vi ste na handle ko nama ne ugodite :B

dajte še malo vaše userje poslušat.. jaz dam mir, če mi date ovčko!!!

R0K ::

a veš da je še en način da daš mir?...delet your acount...

Sergio ::

eh... owce pa gnoje bomo ukinl...

a se vam svita, kaj pomeni "Persona non grata"?
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Binji ::

V bistvi jst ne - nimam taljanscine. Kaj pomeni?
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Loki ::

ban enega usernama?
I left my wallet in El Segundo

YiMMi ::

dajte jima kaksen nov logotip
ki bi ponazarjal da sta oba fegeta!!!
;)
me zanima ce bi pol se vedno tak sitnarla....??
-------------------------------------------------------------
Jebeees Olimpijo ...jaz ljubim Maribor..
Jaz ljubim Maribor.....Jebes Olimpijo.......

luni ::

LORDGreg u pizda, zdaj si pa povedal nekaj novega, nekaj kar bo Slo-Tech zaznamovalo za vedno in zarad cesa se bodo organizatorji pocutili slabo. Get a life, punk.
Pa sploh ne vem zakaj poskusas prizadet mene z izpostavljanjem slabih Slo-Techovih stvari. Se vidi da nisi na tekocem.
Artificial Intelligentia

lordgreg ::

luni: ne me prosim v dobro voljo spravljat, ampak,.. erm.. ti bi bilo težko, če bi mi recimo že na začetku povedal, da bote ukinli ovčke in gonje?

tudi če mi date naziv feget, bom skakal okoli.. spreglej..

okej lepi narod,.. nebom več :S

Avenger ::

Hehe, kašni kekci, greg&co. nasvet za vas: ker ste očitno odraščali v tropu ovac jih mal pogrešate, torej, poiščite si pravo čredo...

Em.. Luni, Tomi, Sergio - človk bi vas kr mal nazjov... a se res ne morte zadržat in zgubljaje čas odgovarjate na zblojene izbruhe eksibicionističnih retardirancev, ki nimajo česa bolj pametnega za počet kot črni žolč pljuvaje besno iskati ustavno-pravne temelje za pravice do slike ovkulje poleg nicka???

Se pa strinjam, da je ovce in gnoje za ukinit, ker slikca je lahko kul pa če je še tko gadna. No ja, lahko bi res dali samo pripis - persona non grata, hehe, to mi je všeč. Sicer je pa še bolje - nič. A bi mazohista za kazen prebičali? Jaz ga ne bi. Bi bolj trpel... :D
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Tomi ::

Avenger: res je kar, si napisal..
Moj namen je bil jasen.. In eksplicipno izražen..
Drugače si se pa malo zapletel v lastno protislovje, se strinjaš? Če je nam neumno, tebi ni:D
metrodusa.blogspot.com

rasta ::

zanamest username, date npr. UserXX (XX je številka zraven) ali pa Person non grata XX, pa bo vsak dal mir, kdor ne bo hotel biti samo številka ...

Avenger ::

Tomi, you got me there, hehehe... no ja, deloma. ;) Namen posta je khm.. sej veš no, ne to, da se je brez veze kregat z gregom, ampak pač z vsemi podobnimi, torej, da se preneha odgovarjat na vse provokacije in je čist jasno da je moral biti moj post protisloven samemu sebi, ampak druge variante pač ni. :D Ok, da ne bom zgublu časa... >:D
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Tomi ::

If I were Primož>:D
metrodusa.blogspot.com

Loki ::

se strinjam z rasto:
userXX
I left my wallet in El Segundo

teac ::

.....bi bil maneken.......:\>:D

lordgreg ::

protislovje je, če obrneš grdi narod (jaz & co) in lepotce na drugi strani (slo-tech), vmes pa slovničnega prvaka Tomija, ki si išče še večjo dioptrijo! :P :B

rasta ::

lahko bi mel kaznovanje po sistemu ameriških šol ... dotičnega osebka bi zaradi kršitev za tri dni ali en teden izključi iz slo-techa in v tem času bi imel čas, da se "ohladi" ...

teac ::

Pol pa se preseli v Ameriko!!!8-)

_Mortal_ ::

LordGreg ma bedne ampak a ne piše če hočeš bit owca da zaprosiš za ta naziv da ga dobiš 21.člen slo-techa
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Primoz ::

Piše, da če hočeš bit Gnoj... ampak pravila bo potrebno malo spremeniti.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

_Mortal_ ::

Ja Teac je rekel da hoče biti Gnoj
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Primoz ::

ne po postopku, ki je napisan v pravilih (ki bodo spremenjena enkrat do konca tedna, samo da dodelamo podrobnosti)
There can be no real freedom without the freedom to fail.

_Mortal_ ::

ja ampak dokler vi še to deodelate bo minil kr dost časa isto kot z vsemi stvarmi. o.k. konc za dons rabm se pripravt za kontro iz mate
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Tomi ::

LordGreg: na kaj se spet nanaša moja slovnično-pravilna usmerjenost.
Ker če si mislil na were, naj to povem, da je to napaka samo za vse, ki niso imeli pravilnega pouka angleščine.
Sicer pa, moji očesi sta še vedno popolnoma zdravi, in zato ( verjetno za razliko od tebe ), ne potrebujem očal.
Ker pa ti jih, te pa lahko potolažim, da imamo v Sloveniji odlične okuliste.
metrodusa.blogspot.com

Dami ::

Morm priznat da sn na eni izmed prejšnjih tem o teh owcah in gnojih ki se je razpasla na ene par strani kr fajn nasmejal, ko sn bral to kritiziranje enga čez druzga, sam tole kar se tu dogaja je pa že 2muč. Pa saj se bote na konc še pobil med sabo.
A se ne rajš tole zmenl na en bolj zanimiv način? Predlagam eno basket tekmo (al pa mali nogomet) med ST Admini ter Greg&co. Pa najemite kr eno vlko dvorano, kr folka bo pomoje več ko pa na kaki olimpijini tekmi:D
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

chucki ::

men dejte slikico gnoja!!!! gnojTM
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

Simko ::

Tomi Sicer pa, moji očesi sta še vedno popolnoma zdravi, in zato ( verjetno za razliko od tebe ), ne potrebujem očal.

Tudi, če imaš zdrave oči, ni nujno, da nimaš očal. Kratko(in daljno) vidnost ni bolezen:\

Kako pa veš, da imamo dobre okuliste, če nimaš očal - mimogrede?

Tomi ::

kratkovidnost -i ž (i)
1. očesna napaka, zaradi katere je mogoče dobro
videti le bližnje predmete: zaradi kratkovidnosti je
moral nositi očala

To pomeni, da če imata očesi napako, nista zdravi, ali pač.
To, da imamo po dobre okuliste vem zaradi sorodstvenih zvez.
metrodusa.blogspot.com

Simko ::

bolezen in napaka ni isto. Ne reče se oko je bolano oz ni zdravo, ampak oko ima napako,

Tomi ::

Zame patološki pojem zdrav pomeni, da deluje, tako, kot naj bi.Okvare mišic ciliarnika pač niso normalno delovanje, zato za to oko ne morem trditi, da je zdravo, oziroma še manj, da deluje normalno.
Sicer je pa res odvisno, kako gledaš oko.. Samo kot fotosenzor ali kot sistem, ki vsebuje še pomožno mišičje.
metrodusa.blogspot.com

Simko ::

očitno ne veš posledica česa je kratkovidnost oz daljnovidnost...vsaj v LordOvčjih letih...

Tomi ::

Dobro vem, posledica česa je kratkovidnost.. Adaptacije očesa, predvsem leče, na gledanje na kratke razdalje ( monitor, kaj pa drugega ), čeprav to še ni edini razlog. Bistvo obeh vidnosti je v nesposobnosti prilagoditve očesa poljubnemu fokusu, drži?
metrodusa.blogspot.com

Simko ::

drži...za kratkovidnost pri starejših ljudeh.

A te niso v šoli učili o obliki očesnega zrkla pri kratkovidnosti oz. daljnovidnosti? Pri kratkovidnosti je oko bolj sploščeno v horizotalni smeri in ni šans, da bo leča, tudi tvoja , lahko fokusirala sliko na pravo mesto, ker je le to predaleč zadaj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Očala za izboljšanje vida

Oddelek: Loža
3715065 (14015) roginc
»

jep, še ena zobata ovca.. (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Slo-Tech
1076938 (5271) lordgreg
»

dovolj imam... (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
583704 (3058) Pretorijanec

PHP news posting scripta!

Oddelek: Programiranje
421854 (1585) Lara-K
»

vprašanja..

Oddelek: Slo-Tech
271021 (805) lordgreg

Več podobnih tem