» »

Canon PIXMA iP4200

Canon PIXMA iP4200

G[e]c ::

Zanima me, če ima kdo kaj izkušenj z tiskalniki ki tiskajo na cdje.

Canon PIXMA iP4200

A končni izgled je vredu?
Cena je zelo ugodna 30 000 sit, tiskalnik kot tiskalnik je vec kot dober, zanima pa me res kako tiska na cdje.

Dejancek ::

Mene tudi zanima tale tisklanik.

Upam da ga kdo ima, da bo vedu kaj več povedat, še posebno, kake medije uporablja, za lepo printanje cd/dvd-ja ...

mzidy ::

Js mam Canon IP3000 model in je več kot odličen, poceni barve in lepo printanje na DVD/CD medije. Uporabljam pa Verbatim printable DVDje:)

jurre ::

Jaz mam pixmo 4000 pa jo lahko samo pohvalim. Kvaliteta odlicna, tako texta kot slik, sploh na fotografski papir in na CDje. Nimam pripomb nad tiskalnikom.

Phoebus ::

gec, stric tom (www.tomshardware) je delal test 10 dni nazaj; noter je prav ta printer. Ko sem prebral test sem ga šel kupit za zraven laserca :)

G[e]c ::

Hvala, sem prebral, http://www.tomshardware.com/2005/12/08/...
zgleda res vredu zadeva.

Dejancek ::

Kako pa to tiskanje na cd/dvd upliva medij ? S tem mislim na razne barve, napise in to ?

Je očitna razlika, če dobiš nekake bolj blank medije, barvne medije in tako naprej ?

G[e]c ::

Rabs une bele medije, sej so uni k so na eni strani cist beli to so printable ne?

mzidy ::

Samo pazi!!! V JAE imajo dve vrsti(vsaj v Celju) "belih" Verbatim DVDjev...eni se dajo printat s PIXMO, drugi se pa po printanju razmažejo in niso uporabni za printat;)
Cenejši se ne dajo, dražji modeli pa...sicer pa trgovca vpraši:)

Dejancek ::

Danes sem se pozanimal ja glede tega, morejo bit beli ja printable, kot si omenil.

slinko ::

Dones sem ga dobil in radovednost je bila prevelika da ne bi prec vse probu. tako sem probal tudi tiskati na cd. Prav presentetila me je kakovost tiska na cd. Res odlična zadeva.Pa da ostale funkcije ne omenjam. Res dober nakup. kapo dol.

kampdany ::

Kaj mogoče kdo ve zakaj ko printam na CD-je z ip4200 mi printa previsoko, polovico na CD polovico na plastiko.
Printam iz programa nero cover designer.

Nastavitve.
MAIN
Media type: printable disc
Paper source: disc tray

PAGE SETUP
Paper size: CD-R tray C

Hvala
dany

Jackal ::

Kaj pa če poskusiš printat s prpgrama, ki je bil priložen tiskalniku? CD Label print.
Tam bi moralo bit vredu.

EvilDare ::

Samo opozorilo. Tiskalnik ne dovoljuje polnitev kartuš. Vgrajen ima čip, ki meri polnost kartuš. Če te ujame pri dejanju oz. se mu zazdi da je preveč z eno kartušo naprintal ti ponudi 2 možnosti. Ali priznaš da si polnil in ti baje garancija ostane oz. zmanjšana, če pa ne priznaš pa se ti v spomin to zapiše, garancija odfrči in ne prikazuje ti več stanja polnosti kartuš oz. tisti program zraven ne deluje več.

bboyknight ::

Kok pa kej kartuse stanejo za ta printeR?
knight

EvilDare ::

Enaa: črna 4k, barvne in pigmentna črna 3,6k.

nodes ::

mam 4000 in nimam nobenih problemov

kaj je sedaj pri 4200 na kartuši čip?

potem še ni ponaredkov?

P.S.

brez reklame samo informativno klik

je pa zanimivo, da so kar naenkrat tudi originalne kartuše Epson, HP, ki so bile vedno drage kot žefran....... cenejše

je kriva izredno uspešna serija PIXMA?...če dajejo gor že čipi jim že počasi v glavo buta uspeh

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nodes ()

kampdany ::

Najlepša hvala Jackal, zdaj printa odlično (presenetljivo dobro).

Še enkrat hvala in lp.
dany

uros678 ::

hehe, tudi jaz ne bi rad delal reklame, ampak ker redno spremljam Ceneje.si ker mi tako narekuje služba, bi reko da je delno za upad cen kriv tudi Ceneje.si, ki je pred kratkim dodal kartuše v primerjavo... sicer jim jih še ene par manjka, pa vseeno

piromann ::

samo cli8 je samo ena kartuša pa še ta 3k+
piromann

mzidy ::

Mam IP300 model pa zanima, ko printam na DVDje (Verbatim) naredi v sredini velik bel krog(ne printa tam) pa me zanima kako bi tist krog zmanjšal? Uporabljam priložen program..

mat11 ::

Poglej tukajle: navodila
mat

kampdany ::

Če imaš priložen program "Canon Easy-PrintToolBox" ni nobenega problema.
V Cd-labelprint greš na standard cd (12 cm), na desni strani je narisan cd, pod njim pa adsjust circle size,
V tem meniju pod inner size daš na -10,0 kar je najmanj dovoljeno. In to je to.
dany

bigbug ::

Kako pa nastimas, da iz recimo word-a tiska obojestransko?

slinko ::

čisto enostavno.
Datoteka, natisni, nato lastnosti, page setup in tam not daš klukico na duplexs printing.
To velja za 4200 verjetno pa je za 3000 isto.

Najstnik ::

Pozdravljeni. Pred kratkim sem kupil ta tiskalnik, in sem z njim izredno zadovoljen, imam pa en problem. Ko zaženem CDLabelPrint, za printanje na CD-je, se ne zgodi nič, čeprav v upravitelju upravil kaže, da se ta program izvaja. Potegnu sm z neta tud najnovejše gonilnike pa nič. Ko pa probam na drugem računalniku, pa program dela normalno. Če ma kdo kako idejo, bi bil zelo vesel. Hvala

Zheegec ::

Upam da vsi ki imate IP4200 kupujete PGI-5 črno, 26ml za 3.990.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

KTr1sk ::

Ja kaj niso vse originalne kartuše enake? V čem je razlika?
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

Gianni88 ::

Zdravo.

Jaz imam tega ip4200 in me nekaj zanima. Odkar ga imam sem zdaj prvič kupil ponaredek kartuše in sem moral iz originalnih vzeti čip in ga vstaviti v te nove (fejk), zdaj pa mi vedno ko hočem printat javi neke napake, da ali ne more prepoznati barve, ali ni pravilno nameščena ali pa da je prazna (to razumem ker je isti čip). Se da kako to izklopiti ta opozorila, bom pač potem vedno gledal kolko barve še mam. ne da se mi vedno kartuš vun jemat pa potem držat gumbek "resume" na printeru da pol normalno printa.

Imam pa windows 7.

Hvala za pomoč.

tomaz- ::

gyga ::

Pozdravljeni.

Nujno bi potreboval nastavek za tiskanje na cd-je za canon ip4200. Gre za cd tray C.

Mi ga lahko kdo posodi oz. proda oz. me usmeri, kako naj ga pridobim relativno hitro?

Hvala za informacije.

G
Bolje ispasti glup nego iz aviona.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri tiskalnik za tiskanje CD/DVD? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7211541 (8464) s1m0n
»

NajEkonomicni Tiskalnik

Oddelek: Kaj kupiti
172050 (1640) roccco
»

Inkjet tiskalnik

Oddelek: Kaj kupiti
252671 (2217) 1marjan
»

Nov članek: Polnjenje Canon CLI-8x kartuš

Oddelek: Novice / Nova vsebina
405029 (3663) TESKAn
»

Resetiranje kartuš pri CANON 4200i

Oddelek: Pomoč in nasveti
103028 (2849) OZZY

Več podobnih tem