» »

[DivXviD] Evertone predvajalniki

[DivXviD] Evertone predvajalniki

OSA ::

Kupil Evertone DVX-500X predvajalnik pri Big Bangu.

Cena 12k. Predvaja zaenkrat vse, brez problemov. Podnapisi podpirajo ščž... Imena datotek so lahko dolga največ 28 znakov. PBS in XviD+AC3 zgleda da mu ne delata težav. Podnapisi se pojavijo takoj po previjanju (2x, 4x, 8x, 20x). Tudi pri funkciji go-to so podnapisi takoj.

Testiral sem dvd-r z 6 direktoriji, v vsakem direktoriju je bil film.avi+film.srt, torej enako ime podnapisa kot film. Drugacna imena se nisem testiral, prav tako se nisem testiral sub in txt.

tukaj je link do slike:
http://www.mimovrste.com/katalog/produc...

Če ga kdo že ima, naj napiše svoje izkušnje z njim.

lp
OSA

Dejancek ::

Hehe, ravno pred pol ure bil v Big Bangu, pa ga videl pri blagajni ta predvajalnik :D

ricola78 ::

Na videz zgleda identičen kot ymakawa 335. Za ta player sem pred enim letom odštel 24k SIT. Mislim da je še vedno taka cena.

Smatram da gre za enak player. Tudi Yamakawa predvaja več vrst podnapisov.

OSA ::

ja sem preveril in sta playerja na pogled enaka. prebral sem tudi da obstaja fw za yamakawa335, ki ga je naredil piki64, omogoca pa marsikaj... kje se da ta fw dobit in kako ga preimenovat, ce zelim z njim upgrejdat evertone?

lp
OSA

OSA ::

a je mogoce kdo razmisljal, da bi se lotil predelave fw za ta player? ni slo menijev, podnapisi bi lahko bili malenkost vecji...

podtalje ::

Za spreminjanje firmware-a je najprej potrebno dobiti originalni firmware.
Glede na to, da naj bi bil Everton podoben Yamakawi 335, ki temelji na MTK1389, potem bi se dalo marsikaj narediti.
Pri zamenjavi firmware-a s firmware-om od podobnega predvajalnika je glavni poblem servo koda,
ki upravlja DVD enoto, kajti obstaja velika verjetnost, da predvajalnik po nadgradnji ne bo več bral ploščkov (še vedno ostane možnost nadgradnje s serijskim kablom).

Prvi korak je torej najti firmware za ta predvajalnik oz. alternativa, odpreti predvajalnik in prek serijskega kabla presneti firmware.
Če je kdo pripravljen kaj narediti v tej smeri, mu lahko pomagam.

danix1 ::

Kolikor sem pregledal ta Evertone predvajalnik, ni narejen na Mediatek čipu, zato neke predelave verjetno ne bodo možne. So pa podnapisi že po defaultu dovolj veliki in z šumniki,
pa tudi z izginjanjem podnapisov in z PBS nima težav. Mislim, da uporablja Zoran Vaddis 7 čip

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: danix1 ()

Miha76 ::

Tale Evertone uporablja Zoran chipset, kar sem izvedel od uvoznika za SLO.

MEDENA ::

se da kje dobiti Firmware?

bojk ::

V big bangu majo Evertone DVX510S za 9.990,ga ma že kdo.
So podnapisi dovolj veliki?


http://www.bof.si/sl/product.cp2?guid=B...

plavut244 ::

Kupil player Evertone dvx-500x, težava je v tem, da ko vstavim disk z divx-om, predvaja sam podnapise in zvok, slike pa ni nikjer. Kje je tu problem in kako naj ga odpravim ? Dvd-je in ostali pa predvaja in je slika. V čem je tu finta?

Hvala za pomoč !!!

LP
Smejko

damijanf ::

Imam Everton DVX-500 predvajalnik. Težava pa je v tem, da mi pri podnapisih vedno manjkata prvi dve črki (npr. Superman returns je recimo perman retunrs:\ ). Drugače vredu predvaja, podnapisi so tudi dovolj veliki, ščž ni težav.

Črki manjkata ne glede na to ali so to dolgi podnapisi ali je napisanih samo nekaj besed. Datoteka je .srt

Hvala za morebitno pomoč.

KleBac ::

Popravljeni Podnapisi.... KLIK

In my life....I should do what I could !

OSA ::

Kaj točno pa naredi ta nadgradnja? So podnapisi kaj večji? Pa piše da je popravljen meni? Kaj natančno? Je že kdo nadgradil?

Jaz sem probal nadgradit pa mi ni ratalo, mi napiše da na cdju ni podprtih datotek. Pa sem najprej posnel na cd-rw, pol pa še na cd-r pa je isto sranje. A je treba dat kako ime cdja, ker ni nič navodil zraven, samo piše sda je treba posnet ISO 9660/mode1, nekaj takega... to sem tudi naredu pa nič....

sem jim pa tudi pisal da vidimo kaj mi bojo odgovorili....
lp OSA

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OSA ()

damijanf ::

symbolman hvala!:D

OSA ::

damijanf mi poveš, kako ti je uspela nadgradnja? meni ni ratalo pa sem naredu vse tak kot piše na navodilih. se pravi mode1/Iso9660 ????
lp OSA

KleBac ::

Fonti pri teh predvajalnikih so zapečeni v ROM.....kar pomeni, da se jih ne da zamenjati. Tako pravijo na Evertone support-u

In my life....I should do what I could !

OSA ::

Kaj je potem sploh popravljeno? In kako se posname cd, ker meni ga ni prebralo...? A mora bit res cd-r in ne cd-rw? Probal sem z obema pa nič.
lp OSA

megane ::

Pozdravljeni tud sam sem kupil Evertone DVX510S in bi ga rad nadgradil k mal podnapisi zajebavajo ne pokaže vseh neki tazga no! Zanima me ali mi bi lahko kdo poslal datoteke za nadgradnjo k na uradni strani jih ni več? Lepo bi prosu res če mi jih lahko kdo pošlje! No tist k jih lahko nej se javi da mu pustim mail naslov! Hvala!
megane

mcmcmc ::

Prvi dve črki manjkata samo pri .srt podnapisih, pri .sub podnapisah deluje vse lepo.

podtalje ::

Ker je precejšnje povpraševanje po firmware-u za Everton predvajalnik, bi prosil, če lahko kdo
poda povezavo do tega firmware-a. Če ga ima kdo doma, ga lahko pošlje tudi meni in ga bom objavil.

Minuto ::

Evertone DVX510S predvajalnik glede fontov sploh ni nadgradljiv. Zato se napake pri SRT podnapisih ne bo dalo odpraviti.

Odgovor uvoznika:
Razumem, da je zadeva s podnapisi srt moteča in predlagam da s programom:
http://www.tomzavodny.cz/program/subtoo...
podnapis konvertirate v SUB ali TXT format (Open -> Save As...). Vaš predvajalnik
ima vgrajen chipset SunPlus 8208D s 4M flasha, tako da nadgradnja ni mogoča.

Gre za zavajanje kupcev o neresnični zmogljivosti naprave.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Minuto ()

fitipaldi ::

Pozdravljeni ,a obstaja že kakšen firmware za dvx -500x?

hvala

fitipaldi ::

Kaj je zdej ali kdo ve če obstaja fw za omenjeni player

megane ::

Pozdravljeni!
Zasledil sem nadgradnjo za DVX-510S! Zanima me ali kdo ve kaj prinaša ta nadgradnja novega?
megane

dinval ::

Ja imam everton DVX-511S
DA LI ZNATE DA LI I ON NEMA MOGUĆNOST NADOGRADNJE U VELIČINI SLOVA.
ILI PAK SE NAŠLO RJEŠENJE. IMAM JOŠ JEDAN DAN DA GA ZAMIJENIM
HVALA

KleBac ::

Nema nikako....na žalost.

In my life....I should do what I could !

dinval ::

A ŠTO JE OVO, sad kada sam ga vratio!!!


http://www.trion-int.com/content.aspx?d...

Evertone predvajalniki
DVX-510S: serijske številke od SN-060909551 do 060911300
DVX-511S: serijske številke od SN-060906801 do 060909550

Navodilo za uporabo nadgradnje:

1) Preverite MODEL in SERIJSKO ŠTEVILKO
2) Na medij CD-R (ne CD-RW) zapecite datoteko (ne image)
3) Oblika zapisa:
- ne sme biti večsejna (multisession)
- mora biti ISO 9660
- zapis kot 8+3 znakov
4) Zapisujte pri najmanjši možni hitrosti in uporabite kakovosten medij.

KleBac ::

Ovi playeri imaju fontove u ROM-u.

In my life....I should do what I could !

KrVoLoK ::

Pozdravljeni!

Mene pa zanima, če ima kdo izkušnje z DVX-810M modelom - berljivost medijev, velikost podnapisov + podpora šumnikom, nadgradljivost, podpora raznovrstnim formatom in kombinacij le-teh, itd.
Hvala za odgovore.

LP

Link #1

Link #2

fatboy ::

JA SAM URADIO UPDATE FIRMWARE-a za EVERTONE DVX510-S i dobio sam srpske fontove Ž i Đ i sve OK radi.

Sva slova su OK u ALI subtitle je JAKO MALI, da li je u planu NEKI NOVI firmware koji bi povecao fontove u subtitlovima ???

robertto ::

Jaz sem kupil EVERTONE DVX - S911, pa me zanima, če kdo mogoče ve za kakšen novejši FW za to mašino in kako se pogleda kateri FW je naložen sedaj? Hvala

shorto ::

LP!
Sem ravno kupil Evertone DVX - S911 ampak nikjer ni nadgradnje, če jo ima kdo nej prosim prlima, ker je trenutno vse skupaj čisti polom, ker kr šteka med predvajnjem itd...

smk ::

Pozdravljeni!

Ali kdo ve kje bi dobil firmware za predvajalnik Evertone DVX - 810M
Hvala
Smk

lambda ::

Evertone DVX-500X ... takih jajc od predvajalnika še nisem srečal, prej sem imel yamado 6700, ni blo nobenih problemov s predvajanjem, ampak potem sem jo pa zaflashal. Sedaj pa tale Evertrouble - še DVDjev ne zna predvajat oz. to kar pri tretjini ne deluje izbira podnapisov, avtomatsko izbere prve in to je to. ;((

a9753 ::

damijanf
Imam Everton DVX-500 predvajalnik. Težava pa je v tem, da mi pri podnapisih vedno manjkata prvi dve črki (npr. Superman returns je recimo perman retunrs:\ ). Drugače vredu predvaja, podnapisi so tudi dovolj veliki, ščž ni težav.
Črki manjkata ne glede na to ali so to dolgi podnapisi ali je napisanih samo nekaj besed. Datoteka je .srt

symbolman
Popravljeni Podnapisi....KLIK

damijanf
symbolman hvala

oj damijanf, mam isti problem in na tej strani ne najdem fajla za nadgraditev DVX-500 predvajalnika ...zanima me s katerim fajlom si ga nadgradil??

Hvala!

Bobimaniac ::

no-jst bi tud prosu za fw za evertone s911...mam pa tud vprašanje glede tega predvajalnika...mogoce ve kdo zakaj mi eni podnapisi ne delajo?primer: mam cd, ki je meu podnapise že zravn(.srt) in jih predvajalnik začne predvajat takoj avtomatsko...ko sm pa npr. napeku film miami vice, dau zravn podnapise(isto srt)tud ime datoteke dau isto, jih pa še vedno ne prepozna..oz. ne z ačne predvajat podnapisov..kaj bi lahko blo narobe??

dmk ::

Zanimam se za player Evertone DVX-511S.

Ima kdo izkušnje s njim? Zanima me podprtost formatov divx. Koliko jih procentualno vam bere/ne bere.
Drugo pa ali je velikost podnapisov normalna? Player je namenjen staršem ki ne vidijo več odlično in bi bili mali podnapisi ne ravno najbolje. Oz. ali nadgradnja firmware s Trionove strani kaj poveča podnapise?

Zelo pa se mi ta player drugače dopade, ker je tako kompakten.

Hvala za odgovor

Jedi Master Yoda ::

Ali že obstaja kak novejši al pa custom firmware za evertone DVX-573U? Ker ta je zelo počasen in neodziven, prav tako ima veliko napak.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[divxvid] LG predvajalniki (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
21534862 (9682) kekpek
»

[divXvid] Hyundai predvajalniki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
13639109 (11158) JanezC
»

Kateri DVD + Divx predvajalnik do 15K SIT? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14724342 (8956) bizi72
»

DVD/Divx predvajalnik Everton

Oddelek: Kaj kupiti
92898 (2294) Buffy
»

[divXvid] Daewoo predvajalniki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
10317092 (8131) Rašo

Več podobnih tem