» »

driverji za zvočno kartico

driverji za zvočno kartico

zgubljena ::

Problem se je pojavu ko sm formatirala komp.. Vse lepo dela, samo zvočne kartice mi ne zazna, no noče mi naložit driverjev.. Sm probala dol s cd-ja od matsonica... mam MS9097C pa mi lepo vse naloži samo audio driverje noče.. Pogledla na internet pa dm dol potegnla s strani, ista napaka.. Potem potegnla še ac97 pa tut ne gre.. vedno napaka.. Evo tu sta še sliki.. Če se komu sanja kaj je narobe nj prosim pove..vsak nasvet več kot dobrodošla..


Sami ::

Probaj s temi uradnimi driverji.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

JOKER ::

Zanimivo ....
Idi v nadzorno ploščo, ter system. Tam imaš upravitelj naprav ....
Nato spodaj piše : sound Video and game controlers.
Če je nepravilno naloženo potem je tam klicaj ali vprašaj.
Označi sound video and .... ter daj lastnosti oz. izbriši.

Ponovno zaženeš računalnik in sistem zazna, da ni inštalirana oz. zaznal je novo strojno opremo. Tam potem določiš, da boš ročno namestila gonilnike in izbereš pot:
(seveda vstaviš CD na katerem si dobila driverje za kartico)
D:/drivers ... itd kjer na CDju se pač nahajajo, ter daš vredu.
Nato ti pokaže seznam in iz seznama izbereš pač kartico, katero imaš ti.

Upam, da bo ratalo, pa javi ...
________________________________________________________
Ka te češ ....

zgubljena ::

Delaaaaaa.. JOKER hvalaaaaaa ti :) :)

zgubljena ::

me again.. zj nevem več a se mni meša al računalniku.. je lepo delalo vse zj pa spt nč.. no z razliko da mam zj celo sliko pri filmih, samo brez zvoka.. Ni mi jasno kk lahko kr tk neha delat.. 8-O v upravitelju naprav pa tudi ni več kakih vprašajev.. prej sm lahko v winampu normalno poslušala glasbo zj je pa kr naenkrat spt napaka..

Mitch ::

Probaj inštalirat najnovejše DirectX 9.0c driverje! Kar čez tastare jih inštaliraj, ker se jih itak ne da odinštalirat. Del DirectX gonilnikov je tudi DirectSound, ki ga uporablja velika večina iger in programov...

LP, Mitch

zgubljena ::

še vedno isto :(

MortalL ::

Mogoce kot zanimivost:

Ko instaliram sound driverje za mojo osnovno plosco (MS8147C), dela zvok nekaj casa vredu, nato se comp resetira. Dolgo casa sem tuhtal kaj je narobe, nato pa dal gor driverje od druge plate (MS8137C), pa dela. Res pa je, da ne morem zdaj nastavlat 5.1 sistema, ki bi vcasih prisel prav pri gledanju DVDjev.

zgubljena ::

tut probala..sam ne gre... vedno mi vrže vn tisto napako our audio chip provides...

farko ::

Zgleda da gre za trojanca.Preglej pc z antivirusnim programom potem pa če ne bo šlo zbriši vse driverje tvoje zvočne kartice.Nato pa z originalnega cd od zvočne kartice inštaliraj.V kolikor nimaš originalnih driverjev vsaj povej za katero kartico gre.
Je pa še ena možnost napake.Ali imaš integrirano zvočno kartico pomeni da je na matični plati ti pa si še dodala svojo ki si jo kupila in vtaknila v pc.Čudno je da ti je delalo zdaj pa ne.Če si sama dodala ali ti jo je prej kdo drug dodal je treba integrirano kartico v pc v biosih izključit potem pa ti bo delala tista z driverji ki si jo sama dodala.Odgovor ker tak se ti bo lažje pomagal.
farko

zgubljena ::

Mam integrirano zvočno ja... Smo se potem nekak navelčali ukvarjat s tisto pa smo lepo novo kupli..tk da zj vse dela.. :) drgač pa hvala vsm za pomoč :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zgubljena ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ubuntu 8.04 - Nautilus, širina vrstice

Oddelek: Operacijski sistemi
51074 (967) Quikee
»

Navijanje 3800+ X2 Am2

Oddelek: Navijanje
131205 (879) rdecaluc
»

Error pri connectanju na net

Oddelek: Pomoč in nasveti
7697 (611) farko
»

AGP onemogočen - asrock dual939 (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
784424 (3495) Veron
»

Linux - problemi, problemi,... (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
755230 (3991) M.B.

Več podobnih tem