» »

Menjava 6600GT

Menjava 6600GT

1
2
»

Shark-357 ::

@TOP

Vzami X800GTO2 definitivno best bang for the buck ;) če si pa iz LJ ti karto flasham jaz...

RC14 ::

A X850XT je boljša od 6800GT/Ultra?

Odvisno v kateri igri, v nekaterih igrah kot so doom3, riddick, brothers in arms, prince of persia itd... je hitrejša 6800 GT@ ultra v drugih (half life 2, Colin 04, Splinter Cell).... pa X850XT.
V povprečju sta ti dve kartici nekak enakovredni kar se tiče hitrosti.

Drugače pa GTO2 od sapphire, dobiš za dokaj ugodno ceno zelo dobro kartico.


Lp

Jan987 ::

če pa greš kej v austrijo se ti pa tud tisto splača vzet ker če fleshah izgubiš garancijo (razen če jo nazaj flesas preden jo neseš na servis kar pa kdaj ni možno če ti čist crkne), pr uni iz peluge pa maš garancijo sam je treba pa hodit v graz

murphyboy11 ::

jaka muda usedeš se v avto in greš na en lep izlet v gradc al pa pošleš po pošti.

TOP ::

Fantje najlepša hvala za vašo pomoč ste me prepričali in sem naroču radeon x800gto2 upam da bom zadovoljen. Še enkrat najlepša hvala vsem. Bom poročal ko bom stestiral. Hvala

Zgodovina sprememb…

TOP ::

ivjo sedaj rabim pomoč dobil sem grafo in odklenu cevovode kot piše in sedaj imam problem.Ko naložim gonilnike mi zazna kot X850 ma mi javi ta naprava ne deluje pravilno in nemorem naložit drajverjev.SEM že vse odinštaliral in nazaj del ampak ne gre.PROSIM ČE MI ČIMPREJ POMAGATE .ČAKAM KER IMAM GRAFO NOTER hvala
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero grafično ste že imeli ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
19019729 (12794) Janac
»

Grafična za modeliranje?

Oddelek: Kaj kupiti
302126 (1569) UpRising
»

Kupujem nov komp

Oddelek: Kaj kupiti
331719 (1240) ZeCHoW
»

nakup novega računalnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
676462 (5384) mtosev
»

Nakup graficne med med 40 - 50 jurjev?

Oddelek: Kaj kupiti
301450 (1021) pinx

Več podobnih tem