» »

Figura, ki prekoraka čez ekran

Figura, ki prekoraka čez ekran

Trini ::

Pozdravljeni, tukaj gor sem čisto nova in bi vas rada vprašala za nasvet, ker vem, da ste sami stručkoti: kateri program moram uporabiti, da bi se mi, ko bi odrl določeno stran na internetu (oblikovana v frontpage-u), prikazala kakšna figura, recimo dober tip, ali bejba, ki bi "prikokorakal" čez ekran? Ali kakšni taki motivi že obstajajo in ti potem samo malo prirediš in spremeniš spremno besedilo?

Upam na vaše predloge, LP Trini

mat3jc3k ::

ok,salo na stran podobno lahko narediš v Macromedia FLASH, ki je program za izdelovanje pocukranih animacij ter reklamic...
torej rabiš FLASH,malo prostega časa, da se naučiš osnov, nato lahko pricnes z izdelovanjem cisto svoje risanke! WAAAW!:D , kasneje tudi kasne bolj zakomplicirane animacije, kot je recimo ta bejba,tipi,whateva


ok aid

Taras_Bulba ::

Ti si mel (maš še) pa težko otroštvo a mat3jc3k? Pejd se no k dr. Philu spovedat ne pa takole sikat. Ja tud ženske v teh časih uporabljajo računalnike in kdo bi si mislil, celo volilno pravico so jim dal, barabe.

--
Drugač pa se stvar naredi s Flashom ja. Flash popup se reče pol pa google naprej...

#000000 ::

Simpl zadeva, odpreš kot omenjeno Flash narediš animacijo (bejbe) ter jo postaviš na stran, da koraka ali se kako drugače zvija po strani. Za to rabiš malo osnove izdelave strani in dosti znanja v flashu, lahko pa koga najameš če je nuja. LP

Trini ::

Fantje ne se kregat med sabo. Sem vesela, da sem dobila par nasvetov, vidim, da si bom mogla Flash dw. Upam, da mi bo kaj ratal (verjetno bom ustvarila kakšnega mačota, ki šeta po ekranu, ne bejbe ;). Vam sporočim :)
Se pa priporočam še za kakšen link, kjer si bom lahk kaj dodatno pomagala s kakšnimi nasveti.

LP Trini!

#000000 ::

risanje lika klik

animiranje lika klik

mogoče še tale

teh tutorialov je na netu ogromno, tko da uporabi google, drugače pa bo treba kr mal trenirat in prebrat, mogoče ne bi bilo narobe če si preden karkoli začneš, sposodiš ali nabaviš knjigo 'Naučite se flash v 24 urah' izdala jo je založba pasadena, tko da doiš neko predstavo kako sploh začet delat z flashom. Srečno in LP

edit: nekaj tutorialov '1054' :D je Tukaj .....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

Trini ::

#000000, hvala za odgovor.
Kaj pa kakšni narejeni liki že kje obstajajo na internetu? Jaz bi potem samo dodala tekst in bi si tako recimo olajšala delo.

#000000 ::

Ja tud tega je dost samo mal je treba pogledat okoli npr. tukaj
drugač je pa najboljš da sama probaš kaj narest, samo prvo se malo poduči kako se v flashu riše in osnove animacije, po tem ti mora kaj ratat, lahko pa uporabiš kaj že narejenega in malo prirediš pa je, seveda pa ne zdaj oropat prvo stran ki ti je všeč, najdi kako free varijanto ki jih je hvala bogu dovolj, obišči in preberi še http://www.flashkit.com in http://www.kirupa.com ter se malo razglej. LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Macromedia flash 8

Oddelek: Izdelava spletišč
142295 (1982) Tody
»

flash štetje uporabnikov

Oddelek: Izdelava spletišč
9967 (835) Nejc Pintar
»

Moj Home page

Oddelek: Omrežja in internet
151479 (1140) WinsuckeR
»

Online knjige

Oddelek: Programska oprema
81590 (1433) Jebiveter
»

Flash Newbie

Oddelek: Programiranje
5988 (881) kleDo

Več podobnih tem