» »

Cuden problem s tv kartico (tvjem)

Cuden problem s tv kartico (tvjem)

ddeben ::

Ok, vidu sm ze velik stvari, samo tega pa se ne. Sem lastnik winfast leadtek tv2000 expert. Glede kvalitete slike se nimam kaj pritozevati, saj je taksna kot na televizorju. Nekaj casa nazaj pa je kr naenkrat naredilo taksno crno oz. belo podlago ko odprem program za gledanje
(winfast pvr). Slika1
Zanimivo pri vsem tem je da ce vklopim aka obkljukam v nastavitvah "use vmr9" pa tisti crni flek zgine in mi sliko tako cudno naredi Slika2

Tole morm rect da se je pojavilo naenkrat...nevem od kod...posodobil gonilnike od tv kartice in graficne...Tv kartica je prakticno nova. Ce ma kdo kake predloge, naj spregovori prosim.:)

ddeben ::

Nihce?

Dr Evil ::

System restore.Al pa ponovno naloži driverje.Jaz ti predlagam system restore.

EMET ::

videl že nekaj podobnega ...
si instaliral pred kratkim kakšne nove kodeke? Winfast TV je namreč po svoje občutljiv na tako dodajanje in rezultat je lahko tak.

Če pa nisi nič takega instaliral, se ti splača uninstal komplet vsega skupaj (PVR in drv) naredit (tudi kartico fizično ven) in počistit register, pregledat katere kodeke imaš, ne da bi jih sploh potreboval (kakšen bedasti total pack) in valda ponovno isntalirati vse skupi.
EMET is the truth ...

ddeben ::

Nic novih kodekov...samo ac3filter, divx pa xvid codec.
Bom jutr dal kartico ven pa pocistu register...pa bomo vidl kaj bo. Sam ni fore - ce obkljukam tisti vmr9 pa tisto crno izgine, samo je slika skockana.

ddeben ::

Ok, tole je se pa bolj cudno....pri predvajanju kakih mpg al pa avi fajlov v windows medi playerju se mi isto pokaze tisto crno.... Ko je to narobe????:\

ddeben ::

Em, testiral sem v directx nastavitvah directdraw....in mi tam tudi tak crn flek prikaze....:\ Ce kdo ve ko je narobe sm mu hvalezen.

cajac ::

no ko smo že pri teli temi kaj pa pravite na tole
I aM tHe OwNaGe, BiTcHeZ

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cajac ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Need For Speed: Most Wanted (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
68456257 (2450) mtosev

DirectX 11

Oddelek: Igre
81771 (1584) pingo76
»

Popačenja na monitorju

Oddelek: Pomoč in nasveti
5936 (895) KaiV6
»

Domači računalnik za 40-50k SIT

Oddelek: Kaj kupiti
131498 (1203) Kibby

pomoč z photoshopom

Oddelek: Zvok in slika
121085 (955) Stepni Volk

Več podobnih tem