» »

audio cdji preskakujejo

audio cdji preskakujejo

profii ::

ko se mel nerota 6.6 je bilo use normalno. potem sem namestil 7.0.2. in so začeli audio cdji preskakovati. namestil sem nazaj 6.6 in še zmer preskakujejo. ma še kod tako težavo? je to kakšen bug? virus?

L.P.

Damjan Jagar ::

Na kakšni hitrosti pa pećeš? Poizkusi jo zmanjšati.
http://jagar.si

Zgodovina sprememb…

TOP ::

Audio CD ne peči več kot z 10X hitrostjo

profii ::

tud če pečem na 4x hitrosti preskakujejo. prej pa če sm jih peku z 24x tud niso preskakovali.
mogoče kaj to igra vlogo da je kišta v ležečem položaju?
samo so preskakovali tudi prej ko je bila pokončno.

Quikee ::

Nero 7 ma neke probleme z audio CD-ji - se posebej ce si iz mp3-jev delas. read this =)

OmegaBlue ::

Po pravici povedano nerota ne maram preveč - ratal je tak bloatware da ni res, namesti kodeke za video in avdio, ki "rahlo" sfukajo sistem (saj meni) in seveda svoj velepametni indexing servis Nero scout, ki ga lahko izklopiš samo z unloadanjem dll fajla (kar pa povzroči cel kup drugega sranja) in seveda problem z audio cd-ji. Z njim sem izgubljal živce kake 2 dni nazaj - fletna alternativa zanj je CopyToDVD ima vse kar rabim, brez bloata in šminke.

Nero je bljak.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

profii ::

a ta CopyToDVD peče tud audio cdje?

OmegaBlue ::

Am ja in vse ostalo :)
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Quikee ::

OmegaBlue: se strinjam.. sicer jaz nisem imel problemov s kodeki za audio in video (ti so se kar dobri - predvsem kodek za AVC, ki je trenutno 2. najhitrejsi ampak ga lahko uporabljas le v Nero ShowTime, ce ne uporabis "recode.exe" trika). Me je pa Nero Scout precej razjezil, ko sem si instaliral Nero 7. Sicer pa kaj se pecenja audio CD-jev tice obstajajo resitve, ki so zastonj in delujejo bolj zanesljivo. Zadnjic sem si recimo brez kakersnega koli problema zapekel audio CD v EAC-ju.. ce bi pa hotel MP3-je spravit na audio CD bi pa MP3-je odkodiral v LAME-u, ki vsebuje tudi decoder za MP3-je in potem zapekel v EAC-ju. Ne dvomim pa, da obstajajo se bolj elegantne zastonj resitve kot je ta. Recimo CDBurnerXP (nikoli se nisem probal tega sicer).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

program za peko CD-R-jev (audio CD-ji)

Oddelek: Pomoč in nasveti
313223 (2094) Daliborg
»

kvaliteta pri Audio CDjih

Oddelek: Zvok in slika
142121 (1567) betko007
»

Kopija CDja slabša od originala (AUDIO cd) (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
595686 (4492) Trancedeejay
»

S kakšno hitrostjo pečti audio CDje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
526684 (5598) City
»

Zakaj CLONE-CD ni zanesljiv ali kako skopirati Audio CD?!

Oddelek: Programska oprema
202438 (2165) dualband

Več podobnih tem