» »

XBOX menjava diska

XBOX menjava diska

ursusbox ::

Imam 120 hdd, zamenjal bi ga za 250. Kakaen je postopek, kakaen program potrebujem in kje ga dobim.
V forumu sem prebral, da je potrebno stari disk odkleniti, priklopiti novega in ga s programom autoinstaller razdeliti na particije in nato preko ra
unalnika (mrezne povezave) prenesti stare datoteke. Kje bi dobil program in kako ga prekopirati, dvd na xbox-su mi ne bere cd.
fred

antonija ::

Vse tutoriale bos najdu na xbox-scene.com. Drugace pa obstaja xbox tema na slo-techu. V iskanje vpisi "xbox" (naslov teme je "xbox kot multimedijski predvajalnik in vec" ali nekaj takega, ima ~10 strani). Tam postavi isto vprasanje in bo verjetno kdo odgovoru.

Drugace pa gre menjava diska nekak tkole:

1. FTPji se na xbox in nared backup zdajsnjega diska na PCju.
2. Turn off xbox
3. Install new hard drive
4. Jst sem pod to tocko uporabu "NewHDEvox1.4.rar". Sformatira disk in instalira nekaj softwarea.
5. ko mas now disk "xbox-enablean" (pravilno sformatiran in razparticioniran) se FTPji na xbox.
6. Prekopiraj vse fajle iz backupa na PCju na novi xbox disk (seveda prej na disku pobrisi kar ne rabis; samo ce ves kaj delas)
7. Za lock/unlock sem jaz uporabil "ConfigMagic". Baje da zna tud evox dashboard zaklepat diske, sam pri meni ni delalo. CM pa je delal v prvo brez problema.

Pa se to: Za particije vecje od 137GB rabis met BIOS, ki podpira LBA48 (verzijo 06 in/ali 67), drugace bo particija F velika 137GB ostale kapacitete pa ne bos mogel uporabljati.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

XBOX kot [DivXvid] predvajalnik in še več (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Konzole
1929169046 (7886) kiFni
»

Nakup Xbox One X ali PS4PRO! (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
9517517 (14481) kevin55
»

GTA V že zaslužil milijardo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
6520922 (16067) 7982884e
»

GTA IV za PC bo zamudil (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Procesorji
7710419 (5411) PaX_MaN
»

PS2 ali Xbox"

Oddelek: Kaj kupiti
412968 (2263) ganzi

Več podobnih tem