» »

Internet Explorer 7 beta 2 težave

Internet Explorer 7 beta 2 težave

simnov ::

Končno si ga lahko inštaliramo samo jaz imam eno težavo vsako stran ki jo odprem se
mi connection window odpira dokler se stran ne naloži dokonca.

lp

Kekec ::

Kakšen connection window? No vedeti moraš da beta pomeni da je še v razvojo tko da vse ne more biti perfect.

simnov ::

ja tisto okno ko vpišeš uporabniško ime in geslo se skoz prikazuje

Kekec ::

Ja za uporabo te bete si moral dobiti povabilo drugace ne dela!

Microsoft ::

Kekec ti si kekec.

IE 7.0 Beta2 Preview


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Zgodovina sprememb…

veteran ::

Kakšno povabilo? Na M$ strani ni nič o povabilu.
Tale kinder-jajček je zadnje dva dni dostopen vsem:

Internet Explorer 7 Beta 2 PREVIEW

IE7 Beta 2 Preview Available to the Public
Microsoft today made Internet Explorer 7 Beta 2 PREVIEW available to the public. Along with the download, they've posted a Developer and Web Developer Checklist to help you evaluate your sites, as well as the browser. Time to get to work! Happy testing... and don't forget to submit your feedback.

vir: www.webstandards.org

P.S. Mogoče bi kdo eno kratko novico spisal - moderatorji,pisuni,policaji? ;)

Microsoft ::

veteran, pa sej sem ze jst malo visje dal link na isto stran.:\

Prav tako sem ze vceraj spisal novico, pa so jo prevec popljuval. Sem jo zbrisal in me totalno bk za kakersno kol novico. Spiste si jo sami!


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Zgodovina sprememb…

veteran ::

Sorry Miha, ko sem kliknil 'Odgovori', še ni bilo tvojega sporočila, ne se razburjat, no. ;) (sem imel en pogovor vmes; in ne preverjam, če je slučajno pojavilo kaj novega)

Hja, zelo koristno bi bilo, če bi na vrhu vsake teme pisalo, kdo trenutno piše odgovor, npr:

"Uporabniki, ki ravnokar ustvarjajo nova sporočila v tej temi: Microsoft, Thomas..."

(pol se pa na podlagi tega spiska odločiš, a boš kaj odgovoril, ali pa sploh ne, hehe;)

Glede tvojih novic je pa takole: mal preveč subjektivne so, neka čudna, skorajda religiozna navdušenost nad M$ veje iz njih; zato verjetno res niso najbolj primerne za objavo v kvalitetnem spletnem mediju. :)

Microsoft ::

Ma ne, moje novice so cist objektive. Problem nastane, ko jih objavis na subjektivni strani, pol pa zgleda, kot da si nek fanatik. Sej, bo pac vec drugih novic (in clankov) iz drugih podrocji.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Zgodovina sprememb…

Ziga Dolhar ::

>Prav tako sem ze vceraj spisal novico, pa so jo prevec popljuval. Sem jo zbrisal in me totalno bk za kakersno kol novico. Spiste si jo sami!


Microsoft: govoriš o tem?
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

Kekec ::

Hmm no prav sem pa res izpadel bedak, amapk nevem zakaj sem potem jaz moral vpisati svoj email da so mi poslali link za prijavo glede na povabilo a ni to potem malo neumno. Sem mislim da je pač podobno kot je bilo pri gmail-u.
lp



Hello!

We'd like you to be among the first to try a new beta version of Messenger.

If you use MSN® Messenger now, we think you're really going to enjoy Windows LiveTM Messenger. It's as fun and reliable as the Messenger you already know, and you won't lose your contact list or any other personal information when you try this new version.

Some of the new stuff it will let you do:
Use Windows Live call to sign-up for MCI Web Calling to get incredibly low rates on calls to phones across the country or around the world
Drop documents into special folders that you and your contact can access even when one of you is off-line

Join Now


Join Now



Sicer pa tudi mene bk meni je všeč.
lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kekec ()

[MYTiX] ::

A ve kdo kako se izklopi ClearType v IE7?
podpis

Microsoft ::

Hm, pa ne, da mama iste probleme? Ker men ta CT ni vsec. Sem mnenja, da bi lahko krivec za to bil starejsi LCD (~3.5 lete), tko da bi tudi jaz bil vesel moznosti izklopa te funkcije.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Zgodovina sprememb…

BendeR ::

Tools - Internet Options - Advanced - In pod multimedia - Use ClearType.

Microsoft ::

Ti si zakon!8-)


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

BendeR ::

;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Internet Explorer 7 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
10117337 (13307) 3p
»

IE 7 preko samodejnih posodobitev

Oddelek: Novice / Brskalniki
263647 (2574) neoto
»

[Prelivanje žolča] IE Vs. vsi ostali (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
725394 (5202) snow
»

Windows Vista preložen (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
13515129 (9777) Jst
»

Internet Explorer 7 Beta 1

Oddelek: Novice / Brskalniki
385792 (4475) njok

Več podobnih tem