» »

POmoč (dead pixel)

POmoč (dead pixel)

1
2
»

#000000 ::

Mogoče mal otročje, ampak jest vem da bi ga zamenjal, načinov za prpravt človeka v to je kr nekaj. Jest sem samo oz. še vedno trdim da če znaš lepo vprašat dosežeš dosti. Samo to. LP

BluPhenix ::

No, samo to je malo drugačen pristio kot tisti ki ga je bilo razumeti iz sestavka pri meni bi ga zamenjali 1000%. Lepo vprašati je eno, se da marsikaj rešiti, nekaj neutemeljeno težiti pa... :\
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

#000000 ::

Ja ne, dokler mi ni blo 'pač nisem vedu' dokazano da ga jim ni treba menjat sem bil res mnenja da je najbolj koga na gobec :D pol sem vidu da pač majo neke norme, in še mal kasnej sem opazu da je narod razkurjen, in valjda sem z mojimi 1000% 'namerno' mal dolil :D no tko da se oproščam če sem koga vznemiril.


BTW jest ne nucam menjave ker cse dela. LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

BluPhenix ::

No, lepo da si spremenil načine pogajanja. Velikokrat se da z par lepimi besedami marsikaj rešiti. Če pa ne pa... kaj veš nekoč lahko pride tudi tisti človek k tbi v trgovino (če delaš v trgovini, jaz pač ne morem nobenega srečat).

Sicer pa meni tudi 193p služi odlično že od lanskega avgusta. Prišel brez mrtvih pik in še sedaj jih nima. Kupjen je pa bil preko interneta, potem kosem prebral nekaj priporočil na to temo na tem forumu.

Naslednji mislim da bo duti samsung, ne vem pa kdaj :D. Pa v službi bo tudi samsung. k... pa ostali
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Cinderela ::

program za popravlanje dead ali stuckanih pixlov obstaja. Baje je nekje 60% sansa da ga unstuckas ali ozivis. Jaz sicer dvomim da deluje. Vbistvu je en mp4 movie ki flasha vse te osnovne barve potem cez nekaj sekund pa dolocene barve tocno za tisti pixel barvo ki je stuckana. Noja nevem ce res deluje tak da mozno da obstaja le na papirju. Jaz zaj sam sprobavam tak da bom vido cez kakih par ur lol.

Šimpanz ::

Program za popravilo defektnih pixlov ne obstaja. Če bi obstajal sploh ne bi bilo te teme, ker bi stranka odnesla monitor v servis serviser bi zalaufu program in stranka bi takoj odnesla domov brezhiben monitor.

Izi ::

Hehehehe,
programček seveda obstaja ampak deluje ravno toliko kot zdravilo proti plešavosti :D

Cinderela ::

Tocno tak :D . Ok zdaj vidim ze 5 mrtvih pixlov. Vsi so plavi. Zanimivo je le da so 3 pixli mocni 2 sta pa bol svoh plava zraven prvega mocnega nekje 1cm so ti tri skupaj. Torej kak je mogoce da so 3 bol mocni kot onadva sej so samo 3 celice in mozno stuckano v kolkih barvah? Vidijo se pa vsi le na crni podlagi.
Definitivno nesem monitor nazaj in bom zahtevo denar v najslabsem primeru bom pa drugega dobo.

Aja lol mozno da je ta program proti plesi naredo se 2 mrtva pixla zraven obstojecega? lol
Ker ce pomislis da to res pomaga lahko tudi kontra effekt povzroci ce je temu tako8-O
LCD sux down with them!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cinderela ()

Dead_Eye ::

Mogoče so bili že prej "slabo narejeni" oz. "defektni" in jih je pač ta program s stresom odkril :D Vsekakor dobra zadeva, ker če ti mogoče z 1 ali 2 mrtvimi piksli ne bi zamenjali, sedaj s 4-imi to morajo :)
The one and only

Izi ::

ker če ti mogoče z 1 ali 2 mrtvimi piksli ne bi zamenjali, sedaj s 4-imi to morajo

Ni nujno, za vsak monitor posebej je napisano, koliko defektnih pikslov in kje jih mora imeti.
Kolikor je meni znano ti ponavadi zamenjajo, če so 4 defektni piksli na dveh kvadratnih centimetrih, se pravi precej skupaj.
Če pa so rastreseni po celem ekranu pa mislim, da jih mora biti vsaj 7 ali nekaj takega.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mrtev piksel na zaslonu novega prenosnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
8411743 (9846) coffeetime12
»

mrtvi pixli

Oddelek: Pomoč in nasveti
408090 (7050) Pyr0Beast
»

Mrtev pixel na lcdju

Oddelek: Zvok in slika
132446 (1956) miwche
»

Comtron ne da reklamacije na en mrtvi piksel

Oddelek: Loža
474310 (2784) kuglvinkl
»

Rdeča pika na zaslonu novega Gericom prenosnika?

Oddelek: Operacijski sistemi
232588 (2174) Lime

Več podobnih tem