» »

Obvezen Download !!!

Obvezen Download !!!

R@C@ ::

Hehe, sej vem da me maste radi, k mi vsake tolk časa svane zora in vam kakšen link do hudih zastojnskih špilov povem..... A la Catch the sperm!
Zadeva je tokrat drugačna, našel sem špilčič, ki je definetly vreden DLja tistih dobrih 5MB. Še posebno ga bodo veseli ljubitelji RC letal pa tudi ostali Flight simulator freaki. Igra je beta, vsebuje kar nekaj različnih letal od jadralca do boeinga, vendar ima za 5MB sumljivo perfektno grafiko.

V glavnem špil je preprost.....stojiš na nekem landscapu (ki jih je tudi kar nekaj različnih), ter krmiliš radijsko vodeno letalo z ultra realistično fiziko. JA TUD HELIKOPTERJI SO NOTER!!! :D

Še link: TUKAJLE !


V-i-p ::

Thx, deejay_duck, vsekakor je špil krajši kot FS 2002:D Kok je pa dober pa sporočim, k glih dljam.:P
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Marjan ::

woow!

Špil je carski! Še bolš bi blo če bi mel joystick.

Z jadralnimi mi ne uspe ostat v zraku več kot 30s !!?


hudo dobra zabava :))

_Mortal_ ::

Glupo je k ne morš iz notri gledat pa pokrajina ni nevem kok velka ampak za 11MB tok je velika mapa na disku nemorš kej pričakovat
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

_Mortal_ ::

Dj kr tko naprej
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Dami ::

Na zadnje k sn kak flight sim špilu je biu to flight unlimited 1. Sam k sn tole vidu, se mi je ful zluštal enga. Dejte mi povedat kir je trenutno najbolši FS? Sam jst bi meu tazga k ma najlepšo pokrajino pa mal bolj arkaden pristop (se nočem glih boeinga 737 naučit furat:D)
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Binji ::

Ja tu je simulacija za vadt taprave modele letet. Je svinjsko tezko v resnici (bolj kot v spili), trust me;)
Namig: drgaci pa skorej nej sans da prou zavijas ce ne delas z zakrilci:\
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

lalan ::

Kar zanimivo!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Satelitski podatki kažejo na podobnost obeh nesreč Boeinga 737 Max

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
4616328 (11764) Fritz
»

iščejo se letalske simulacije

Oddelek: Igre
322774 (2144) Monster
»

V kateri rač. igri bi hoteli živeti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
765486 (4150) Dr_M
»

Predstavljeno letalo Airbus A380 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
11217888 (15532) cryptozaver
»

Fly igre

Oddelek: Igre
282422 (2080) San

Več podobnih tem