» »

Templates

Templates

ManyMan ::

No fantje a ve mogoče kdo v katerm programu naj spremenim tale template KLIK

webfreak ::

S pomočjo tekstovnega urejevalnika (beležnica, PHP expert editor,...) v primeru da nimaš pojma o kodi pa v veliko slabšo obliko s Macromedija Dreamweaver. V primeru pa da si boš zaželel še spremembo vizualne podobe pa ti ne uide grafični urejevalnik (Photoshop, Fireworx,...). Vse je odvisno od tvojega znanja.

#000000 ::

Sej ti lepo piše

Type: Photoshop 6.0+, HTML

se pravi da lahko odpreš tudi z novejšim fotošopom, za HTML editor pa uporabiš kar pač uporabljaš, Dreamwaver, FrontPage, NVU ali katerikoli htmlEditor. LP

ManyMan ::

Mah odloču sm se da ne bom tole pobiru bolji su moji a mi lahko kdo spremni tale baner in gore napise namesto Shimoda A&M Klik

webfreak ::

Moment!!

Ti se ukvarjaš z izdelavo spletnih strani pa ne znaš zamenjati besedila oz naredit svojega designa 8-O 8-O. Trenutno vse kar vidimo od tebe so templati, ki se "predelujejo".

BluPhenix ::

ManyMan, glej jaz te imam počasi dovolj. Odpiraš stalno enake teme. Dve temi si odprl za isto stran (mutnik.org).

Sedaj odpiraš novo temo za vprašanje, ki si ga postavil že v tej temi. Če ne dobiš takoj odgovora, ki ga iščeš ni treba odpirati novih tem. Pa pustmo da tam odgovora nisi dobil ker sploh nisi opredelil kaj te muči.

Torej prosim da ne odpiraš novih tem vsakič ko imaš novo vprašanje, ki se nanaša na neko prejšnjo temo.

Med drugim si "isposojaš" avtorsko delo vsepovprek in nato še prosiš, da ti ga pomagamo predelati.

Zaenkrat temo zaklepam. Če hočeš nadaljevati pogovore o teh templejtih prosim, da to nadaljuješ v tej temi. Ker je očitno še vedno za isto stran.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Risanje

Oddelek: Loža
52520 (2403) Matek

Več podobnih tem