» »

kompliciranje

kompliciranje

whatson ::

Že od samega začetka sem prijavlen na ST forum... ko mi pa kar naenkrat (ko se prijavim) zahteva da naj vpišem aktivacijsko kodo... ki jo dobim na mail... in lih meni se to da... blah :)

btw... zakaj ste morali samo registracijo na ST tako skomplicirati? Kar nekaj folkecov poznam ki so imeli s tem težave in se niso registrirali... Saj vem da je lame, ampak vseeno... :\

Primoz, kaj tvoje vodlilo je: Zakaj bi naj bilo enostavno, če pa je lahko zakomplicirano? :) :D
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

Avenger ::

Mogoče je pa začetna kompliciranost zgolj Primožev DebilFilter. >:D:D
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

R0K ::

whatson : da te je morilo da vpišeš aktivacisko kodo je tut možnost da si si spremenil mejl.......no tak se je men zgodl....
.....ok.....nevem no sam povej mi eno stvar ki je zakomplicirana ? pač moreš met svoj mejl da nebi prišlo do kakih problemov in da te lohk Admin-i na njega obvestijo da boš postal owca :)

rc-car ::

Meni se to zdi, kadar brisem cookieje malo nerodno, nikakor pa ne zakomplicirano!
Boljsi nacin, da bi preverili pravilnost e-maila bi bil, da bi ti na mail sporocili aktivacijsko kodo samo prvic, ko se prijavis. Kasneje pa bi zadostovala samo osebna koda.
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Primoz ::

Torej... kodo vpisujete zato, da vem, da je email, ki ste ga vnesli res vaš. To je edini razlog.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

whatson ::

Saj meni ni nix komplicirano,... me pa svadi ko me nek sosedov pubec gnjavi kako se prijavt na slo-tech. :D ... saj ideja o debil filtru ni slaba.

rc-car: indeed
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

rc-car ::

Primoz: zakaj ne preverjate veljavnosti e-maila samo prvic? Zakaj ga je treba preveriti vsakic??
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

R0K ::

hmmm : email lahk tut poteče oz. je izključene oz. ukraden oz. .... zato ga je potrebno preverit.....ok res nisem Primoz sam mislim da ma on s tem takšne namene....

rc-car ::

Ja in kaj ce imas avto-prijavo in ti potece e-mail?
Daj, komu je pa se potekel e-mail tako hitro?
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

cahahopie ::

E-mail je še redko komu potekel...
Tukaj gre predvsem zato, da ima folk poln nekih mailov (na usi.net, hotmail, email.si, itd...) in jih pol pozabi. In to so majli na katere skor nikol človk ne zahaja. Ta Primoževa inovativa pa omogoča oz. primora uporabnika, da ma en mail naslov in ga tudi redno preverja. Tako tudi Primož ve, da je njegov mail točen.
(npr. jaz mam vsaj tri majl accounte na hotmailu.. pa od dveh sploh ne vem gesl, pa tud ne vem kakšno vprašanje in odgovor sem si izbral, ko sem delal account, potem mam še na usi.net enega ali dva? ehh.. saj ni važno:D).

Simp ko pasulj.

rc-car ::

Vem kje je vzrok, sam meni se vseeno zdi mal brezvezno to kompliciranje.. no, ja..
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Prijavljanje napak (strani: 1 2 3 471 72 73 74 )

Oddelek: Slo-Tech
3661497631 (2979) Rias Gremory
»

email.si zaključuje svojo zgodbo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
6313036 (9848) FitnessBoy

Google GMail Invitation (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Omrežja in internet
1905113652 (54429) jvolk
»

Siol - Email - Navlaka

Oddelek: Omrežja in internet
422280 (1861) Sunna

Več podobnih tem