» »

New beauty (and beyond) is born!

New beauty (and beyond) is born!

1
2
»

R0K ::

OK....nebi vama rad mešal štren kir avto je bolši, samo se pa skor 100% da vem še za en avtomobil ki prekaša oba vajina !

....to je ....Mercedes-Benz CLK GTX predelana verzija ! .....

nekaj specifikacij :

pospešek od 0-100 : 3.4s !
max. hitrost : 220.0 mph / 354.1 kph !! 7414 ccm in 462.3 konjev !!

.....M-B clk gtx.....

Brane2 ::

Aja, off the record:

45ka je O.K.(slabš potegne-manj žge), sam ketna za odmično gred te bo jebala. Vsake tok se preveč raztegne in jo je treba zamenjat. CZ jih očitno ne zna nardit v tolerancah, saj so baje nekatere predolge že nove (ble, ne vem kako je s tem zdej).

55ka nima ketne ampak klinasti jermen, kar je baje boljš. Ta je zunaj mašine (za razliko od ketne) in ga lahko kupiš talijanskega, ki je boljši od originala...
Aja, zna se zgodit, da bos rabu kanto z oljem met stalno pr rok pri vseh, najbolj verjetno pa pri 55ki in naprej...

65ka je precej močnejša, sam ne tolk da bi opravičla porabo, sploh pa školjka ne nosi dobro tko močne mašine ( baje).

Če boš rabu, sem svojcajt naredu solidno elektroniko za elektronski vžig in zaklep avta v tej klasi.

Stvar je bla na osnovi GAL chipa in je bla objavljena kot "GAL Bolhatronic".

Zadeva je delala, sam je blo preveč sestavnih delov (trilijon uporov itd). Zdej se neki igram z idejo, da bi naredu z mikrokontrolerjem "PIC Yugotronic-a".

Mislm, če boš rabu, povej...


undefined ::

BC3, resno, a ne znata skupaj z Brane-tom narediti posebej topic z naslovom "Yugo fans here"? ;(

ROK, impresivna zadevca... seveda, čist logično, da ima tolk boljše performanse, saj ima tudi več kubikov. Za svoje kubične zmožnosti je pa moja lepotica še vedno as. Pa še ogromno lepša je od Mercedeza. :D
(Si to mogoče pastal le zato, da mi dokažeš, da je zunaj že nekaj hitrejšega? Ne se trudit, vem da je.)

P.S.: Moderatorji, prosim odstranite to Yugo sranje.

R0K ::

noja jst sm ti hotu pokazat da znajo nemci nardit dobre predelave :) ....
......sam nevem no....če bi že jst kdaj meu preveč denarja bi si raje kupo tazga marcedesa kot tistga tvojga ker je ta mnogo bolj uporaben......

Tomi ::

Je sedaj ok?
metrodusa.blogspot.com

undefined ::

ROK

>noja jst sm ti hotu pokazat da znajo nemci nardit dobre predelave :) ....

Nemci sigurno znajo naredit ogromno, več kot Italijani, in tudi v veliko primerih boljše. Imajo pa Italijani zato poseben talent za dizajne, ki ga še nikjer drugje v svetu nisem zasledil. Murciélago je bil vsekakor love at first sight. :D

>......sam nevem no....če bi že jst kdaj meu preveč denarja bi si raje kupo tazga marcedesa kot tistga tvojga ker je ta mnogo bolj uporaben......

Za naše ceste, verjetno res. Pa tudi cena je _zelo_ impresivna, "samo" 300k USD. :D

Še slikca (športne avtomobile dovoljeno pastat;)...



Še link do več dobrih slikic (namizna ozadja). 8-)

P.S.: Ceste pri nas sux. :'(

Tomi, hvala. :)

BC3 ::

my dream car (for real)



(tega pa ni treba brisat ker je športn)

luni ::

Kot prvo naj se opravicim vsem ki ze sodelujejo v tej temi ker jo kvarim z off topic zadevami.

IceMan ti se vedno ne razumes, a? To kar jaz mislim je cisto moja osebna stvar. A sem zdaj po tvoje manj vreden osebek ker mi grejo amerosi na jetra (proti Anglezem nikoli nisem rekel zalbesede)? Po moje ze, ampak me po pravici povedano boli patka. Enivej, razlika med mano in tabo pa je v tem, da sem jaz ze zdavnaj prerasel obdobje ko sem mislil da vsi na svetu morajo deliti moje mnenje, da imam vedno prav in da so drugace misleci posamezniki avtomatsko tudi kreteni. Prav tako svojega mnenja nikomur ne vsilljujem in ljudi, ce ze upajo izraziti nasprotno, takoj ne napadam s stotimi "viri", "citati" in "navedbami" (bodi pozoren na narekovaje), ki sem jih v pripravi na debato tako vrocicno zbiral... Ze razumes, kaj hocem povedati? Po moje ne. Ice, tvoja osebna mnenja mene res niti najmanj ne zanimajo/zadevajo, poskusam ti le dopovedati, da si zelo nezanimiv sogovornik in da kvaris to forumsko izkusnjo za vse prisotne. Tvoj cinicni in posmehljivi ton (razlogi in motivi za njega so verjetno tema za diplomatsko nalogo kaksnega psihologa) sluzi le za dvigovanje tvojega lastnega ega, medtem ko je vecina tukaj ze zdavnaj spoznala, da enostavno nisi sposoben voditi normalen razgovor. Po pravici povedano bi me tudi za to bolila kinta, ampak ta forum je v marsikaterem pogledu moj otrok in nerad vidim, da z njega odhajajo civilizirani in zanimivi ljudje zaradi takih trdobucnezev kot si ti.

Obenem pa samega sebe sprasujem zakaj to sploh pisem. Itak bos odgovoril znacilno posmehljivo in cinicno (zdaj si sploh kul, ko si se v Thomasovi mali soli debatiranja naucil citiranja in podcrtovanja/odebeljevanja posameznih besed) ter se po moznosti spet zapicil v kaksen stavek ali besedo, namesto da bi poskusal razumeti kaj ti poskusam dopovedati. Kakorkoli ze, z izlivanjem strupa se sploh ne rabis trudit. Dvomim da bom to temo sploh se naprej bral, obenem pa me boli srce, ker vidim kako se zaradi tebe in tebi podobnih vse vec ljudi ogiba Loze ali celo Foruma in raje zahaja na druge table, kjer domujejo malce manj prepotentni ljudje.
Artificial Intelligentia

||_^_|| ::

mel bi murcielaga...pa veyrona tut..
ampak en in edini avto k me pa res hudo privlači in bi res neizmerno uživu v njem je pa tale:




2,7 biturbo
380KM
4,6 s do 100km/h
250 km/h elektronsko omejen

Tr0n ::

dobro povedano luni :)

jaz se temu izognem tako, da taksnih tipov (kot thomas ali iceman) enostavno ne jemljem prevec resno :)

undefined ::

BC3, ok, zdaj me pa zajebavaš... stop. >:D

luni

>IceMan ti se vedno ne razumes, a? To kar jaz mislim je cisto moja osebna stvar.

Enako velja pri tem kar sem jaz napisal.

>A sem zdaj po tvoje manj vreden osebek ker mi grejo amerosi na jetra (proti Anglezem nikoli nisem rekel zalbesede)?

A so zate rasisti manj vredni ljudje od ostalih? S tem si odgovori na to vprašanje.

>Po moje ze, ampak me po pravici povedano boli patka.

Enako, sam nasmeješ me pa še vedno kot zmeraj. :D

>Enivej, razlika med mano in tabo pa je v tem, da sem jaz ze zdavnaj prerasel obdobje ko sem mislil da vsi na svetu morajo deliti moje mnenje, da imam vedno prav in da so drugace misleci posamezniki avtomatsko tudi kreteni.

A si res prepričan, da je to res? Ali si le misliš/želiš, da bi bilo, pa veš, da ni? Jaz ti ne verjamem, da je res. Zakaj ti ne verjamem? Zato, ker ti ravno tako misliš, da sem jaz kreten, in se ti zdi, da moram prisvojiti tvoje mnenje, da naj preneham z argumentiranjem, in delam tako, kot mi boš ti rekel. To sploh lepo poveš spodaj, ko navedeš, da je ta forum tvoj "otrok". Vse to opisuje natančno te lastnosti, ki si jh opisal zgoraj.

>Prav tako svojega mnenja nikomur ne vsilljujem in ljudi, ce ze upajo izraziti nasprotno, takoj ne napadam s stotimi "viri", "citati" in "navedbami" (bodi pozoren na narekovaje), ki sem jih v pripravi na debato tako vrocicno zbiral... Ze razumes, kaj hocem povedati?

Da nisi tolk resourceful? :D

>Po moje ne. Ice, tvoja osebna mnenja mene res niti najmanj ne zanimajo/zadevajo

In po tem izreku ti resno še pričakuješ, da tvoja mnenja pa mene zanimajo/zadevajo? Oh ja, ignorance is bliss.

>poskusam ti le dopovedati, da si zelo nezanimiv sogovornik in da kvaris to forumsko izkusnjo za vse prisotne

Ti sedaj ravno to delaš s tem postom.

>Tvoj cinicni in posmehljivi ton (razlogi in motivi za njega so verjetno tema za diplomatsko nalogo kaksnega psihologa) sluzi le za dvigovanje tvojega lastnega ega, medtem ko je vecina tukaj ze zdavnaj spoznala, da enostavno nisi sposoben voditi normalen razgovor.

In ti resno misliš, da si? Think again.

>Po pravici povedano bi me tudi za to bolila kinta

Če te, obišči zdravnika.

>ampak ta forum je v marsikaterem pogledu moj otrok in nerad vidim, da z njega odhajajo civilizirani in zanimivi ljudje zaradi takih trdobucnezev kot si ti.

Zakaj pa si potem odstopil od staffa?

>Obenem pa samega sebe sprasujem zakaj to sploh pisem.

Jaz tudi. :\

>Itak bos odgovoril znacilno posmehljivo in cinicno (zdaj si sploh kul, ko si se v Thomasovi mali soli debatiranja naucil citiranja in podcrtovanja/odebeljevanja posameznih besed)

Jap, Thomas is my god. I pray to him every day. >:D
(P.S.: Ej, prav si imel. To je dejansko bil posmehljiv in ciničen odgovor. You smart cookie!)

>ter se po moznosti spet zapicil v kaksen stavek ali besedo, namesto da bi poskusal razumeti kaj ti poskusam dopovedati.

Kaj mi skušaš dopovedati? Da si imel temno preteklost, iz katere še zdaj nisi uspel ubežati?

>Kakorkoli ze, z izlivanjem strupa se sploh ne rabis trudit. Dvomim da bom to temo sploh se naprej bral

Zakaj pa potem zdaj še bereš? ;)

>obenem pa me boli srce, ker vidim kako se zaradi tebe in tebi podobnih vse vec ljudi ogiba Loze ali celo Foruma in raje zahaja na druge table, kjer domujejo malce manj prepotentni ljudje

Saj ti veliko vidiš, še tisto, česar ni. But I can live with that. 8-)

TrOn

>jaz se temu izognem tako, da taksnih tipov (kot thomas ali iceman) enostavno ne jemljem prevec resno :)

Saj to je bistvo. Nobene stvari se ne sme jemati resno in delati brezpotrebnih zamer, tako kot z veliko radostjo to dela luni. In potem si še upa reči, da se je "popravil".

undefined ::

Še eno stvar sem pozabil...

luni

>Kot prvo naj se opravicim vsem ki ze sodelujejo v tej temi ker jo kvarim z off topic zadevami.

Zakaj si se potem sploh to spravil sem pisati? Sem ti že ničkolikokrat podal svoj email, in ti prijazno rekel, da mi take stvari piši privatno. Zakaj potem še pišeš sem? Moje mnenje? Ker ti očitno to služi le za dvigovanje tvojega lastnega ega.

BigFoot ::

Ice, luni, Brane2...
v vašo interno debato se nebi spuščal, sploh ne vidim smisla.
glede avtomobilov pa tkola. avto ki mi je najbolj všeč in bi si ga tud kupil če bi mel dnar je Porsche Carrera 911 (boxterji (motorji, ne avtomobili) rulajo)
še en cool avto (iz volkswagnovih logov) je pa Bugatti Veyron (fotk se mi ne da iskat). 16v mašina, 1001KM, okol 1100 navora. pa še super lep.
a ja, glede Lamborghinija. cool avto, nos mi je še všeč, rit ma po mojem okusu grdo, itaq pa nebi italijana kupil nikoli. so preveč šlampasto narejeni.
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

undefined ::

>itaq pa nebi italijana kupil nikoli. so preveč šlampasto narejeni.

Eh, očitno bereš premalo online mnenj 'lastnikov' teh avtomobilov... z Lamborghiniji namreč še nihče ni imel nobenih težav. Tvoje mnenje po moje temelji zgolj na stereotipih, kar je zelo žalostno. Drugače pa je že od leta '98 Lamborghini v lasti AUDI-ja AG.

Brane2 ::

>Eh, očitno bereš premalo online mnenj 'lastnikov' teh >avtomobilov... z Lamborghiniji namreč še nihče ni imel nobenih >težav. Tvoje mnenje po moje temelji zgolj na stereotipih, kar >je zelo žalostno. Drugače pa je že od leta '98 Lamborghini v >lasti AUDI-ja AG.

Saj ne ,da i hotu začenjat spet kak zanimiv podthread,
sam a ne pove ze dejstvo, da so jih kupili Nemci velik.
Talijani pa Nemci so si ko psi pa mačke.
Če veš, da si Lamborghinija Italijani štejejo kot nacionalni simbol in da so tega prodal Nemcem...

Tud precej španskih avtomobilov je postalo cenjenih šele, ko so dobil nemško mašino.

grem stavt, da se bo tanov Muercillago-Šišmiš pojavu z Golfovo mašino (ajd u redu VR6). :D


Brane2 ::

Iceman:
>ROK, ok, sem glih zvedel, da Murciélago stane "le" $275k USD, >medtem ko tvoj Mercedes stane $300k, to je pa že za $25k >razlike, se pa te dodatne performanse že poznajo pri ceni. >(vir)

Fino, počak še na novoletni discount, pa boš na 250.000 ...

undefined ::

Brane2

>grem stavt, da se bo tanov Muercillago-Šišmiš pojavu z Golfovo mašino (ajd u redu VR6).

Kolk greš stavit? Ti kar čimveč, meni trenutno mal primankuje financ. :D

>Fino, počak še na novoletni discount, pa boš na 250.000 ...

In ti misliš, da Murciélago-tu ne bo nič padlo? Eh...
Sicer pa, a imaš še kaj boljšega goriva za nalagat na anti-Lamborghini ogenj? Meni se že zeha...

Brane2 ::

IceMan:

>>grem stavt, da se bo tanov Muercillago-Šišmiš pojavu z >>Golfovo mašino (ajd u redu VR6).

>Kolk greš stavit? Ti kar čimveč, meni trenutno mal primankuje >financ.

Za en krog po obvoznici z VR6 Šišmišom...

undefined ::

Ok, mej ga pripravljenega in ogretega. 8-)

BC3 ::

kva pa je iceman?
10x raj bi meu 300SL k pa tistga murcielagota (al kaj je)

R0K ::

OK ....a bi se prosim nehal kregat in pustil še drugim (mislim da smo v celi temi sodelovali 3-4 ??) da povejo svoje mnenje o njihovem avtomobilu sanj ? ....
.....kregite se pa prek mejlov.....
.....jst sm še pa itaq vedno za Audi-ja TT-a .........baje sam res samo BAJE bodo zej (model 2002) začel izdelovat 2.0 motorje z okoli 30 konji več kot jih ima sedaj Quattro.....tisto pa že pol kr leti :) .....

undefined ::

BC3

>10x raj bi meu 300SL k pa tistga murcielagota (al kaj je)

Saj te nič ne branim. :D Tisto zgoraj je bil pa joke, ne vse preveč resno jemat. :)


R0K

>OK ....a bi se prosim nehal kregat in pustil še drugim (mislim da smo v celi temi sodelovali 3-4 ??) da povejo svoje mnenje o njihovem avtomobilu sanj ? ....
>.....kregite se pa prek mejlov.....

Povej ti to luniju, jaz sem mu namreč že ducatkrat to rekel.

Sicer pa Audi ni slab, sploh pa zdaj ko imajo v lasti Lamborghini-ja. :P

Brane2 ::


Aja, novi Yugaći pridejo ven-baje.

Neki slik je pricurljalo u javnost, sam nc se uradno...

Aja, pa enga na drva (dobesedno) sem najdu:

http://www.medijaklub.cg.yu/zanimljivi/...



undefined ::

Meni je bolj všeč tista DeLorian varianta iz Back To The Future II, ko kuri odpadke, pa še bolj je uporabno. :D

_Mortal_ ::

Mislm da pozabte na Ferarija>:D
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

R0K ::

hja...morem rečt da je pa Ferarri še najbolj neuporaben avto od vseh kar jih je možno kupit........tak avto lohk maš sam za na avtocesto alpa na dirkališče.....za drugo ni uporaben oz. voznik izjemno trpi ko ga vozi.....

Tr0n ::

Ok, da se jaz nekaj slikic pastam.

Audi Proyecto Rosemeyer



Bugatti EB 16·4 Veyron

undefined ::

Hehe, TrOn, kaj pa je tisto na prvi sliki? Tank? >:D

Brane2 ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

BC3 ::

sj nism nč resno uzeu sam hotu sm povedat da se nism zejbavu k sm reku da je to my dream car:)
pa tut un GMC delorean ni slab (pa ne un iz filma:\)

Tr0n ::

Heh ja, zgleda kot tank. Al pa kot avto od Batman-a :). Je pa Audijev prototip.

undefined ::

Heh, avto od Batmana (iz filmov 1 in 2) pa zgleda OGROMNO bolje kot tist 'traktor' od Audija. Batmanov avto v nadaljevanih filmih od 3 (vključno) naprej pa totalno suxa (tako kot tudi filmi sami).

Zgodovina sprememb…

1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najhitrejši osebni avtomobili (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Na cesti
42942075 (23598) guest #44
»

Bugatti načrtuje športnejšo verzijo Veyrona

Oddelek: Loža
423007 (1642) €uro
»

Vaš sanjski avtomobil? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8341127 (39715) krneki0001
»

kateri avtocic (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1469700 (7557) krneki0001
»

Best Car Ever

Oddelek: Loža
283163 (1574) eomer

Več podobnih tem