» »

cue in bin file-i

cue in bin file-i

rorcange ::

Imam mejčkn problem z odpiranjem cue in bin fileov! Odpiram jih z deamon tools sam je problem v tem da mi odpre samo prvo stran potem pa nič, mogu pa bi se mi odvrtet nek cel tečaj! File imam na disku-baje da jih ni treba zapečt na cd???!!! A obstaja kšna kombinacija tipk za zagon? K če je jest še nism pogruntala, pa sm probala že vse živo!!!:) Lahko pa mi priporočite tut kšn drug program! Mal pomoči bi mi ful prov pršlo!
  • spremenila: rorcange ()

jan01 ::

Meni se zdi, da nimaš nobenega znanja o imagih in mountanjem le teh!! Malo si stvari razjasni
*********************
Ko z daemonom naložiš sliko se pokaže kakor da bi imel še eno enoto(npr dvd-rom). Pojdi vanjo in zaženi karkoli že hočeš zagnati, npr setup,..
Mogoče je tečaj narejen v flashu pa ga nimaš posnetege.
Drugače pa, če vse imaš, še vedno(če so kakšni htmlji) ročno zaženeš kakega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jan01 ()

rorcange ::

Vse to kar si mi napisu sm že nardila in ni nč...ampak vseeno hvala!:)

fl0w ::

-2x klikneš na deamon tools ikono
-spodaj desno v orodni vrstici se ti pokaže ikonica od deamon tools
-klikneš z desno miškino tipko in nastaviš: set number of devices -> 1
-nato spet klikneš z desno miškino in izbere mouth image ter poiščeš pot do mape kjer je .cue datoteka

lp
Woop-woop! That's the sound of da police!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fl0w ()

kixs ::

Ce prav razumem, je njej uspelo "mountat image" in celo autorun ji je startal...

Poglej na osnovni imenik od pogona in poglej, ce najdes kaj pametnega za pognat. Kot ze receno: index.htm , start.htm ... autorun.exe, start.exe ... poglej tudi v kaksne mape za fajle s koncnico: avi, mov, mpg...

Pac malo razisci.

lp

rorcange ::

natanko to sm tut že nardila....sam ne dela...Bom inštalirala še nekatere codece pa bomo vidl...če spet ne bo delal se še oglasim! Lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zunanji trdi disk

Oddelek: Strojna oprema
252904 (1945) dudl
»

Deamon tools

Oddelek: Pomoč in nasveti
111971 (1789) !pero!
»

Nfs MW težava!!

Oddelek: Igre
181439 (1273) TOP
»

TOCA Race Driver 2 ... (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
766796 (4339) gappee
»

kako to nardim z "imageom"...

Oddelek: Igre
101272 (1111) pivmik

Več podobnih tem