» »

Dell LAtitude D510 ?

Dell LAtitude D510 ?

kuglvinkl ::

Well, tole besno ponujajo za 255k SIT. Sestra potrebuje samo office in net, noče pa imeti poceni skup dan klump. Je to OK, al se da za 250k dobit kej več?
Your focus determines your reallity

Calligula ::

Kakor sem jaz tele osnovne Delle gledal niso ravno odraz kvalitete. o pravici povedano mi je Tronote 85 bolj kvalitetno izgledal..

250k sploh ni tako malo.

Kolega, sestrica naj raje vzame kaj TAKEGA

ali pa, ce noces predstavitvenega..

TOLE


Kolega pa je vzel tole (znizal ceno na 210.000 SIT, so pa novi) in je zelo zadovoljen. Zelo.
KLIK

Ne mislit, da je ta Dell kaj boljsi po kvaliteti izdelave ali komponent. Ta isti tip pa prodaja 1 giga RAM ploscice za laptope po 17.000 SIT se mi zdi.

Red_Man ::

Dell ni boljši po izdelavi kot tronnote??
Najbrž plačaš samo napis ne :)
V firmi sem kupil do sedaj že 7 pdell prenosnikov in nimam nobenih komentarjev.Edino kar me je zelo zmotilo je bilo to da je bila serija diskov kake 2 leti nazaj v k... in so mi na 3 prenosnikih odleteli.
Sam uporabljam d810 in nimam nikakršnih pripomb čez njega. Dobiš sigurno boljše za 250k ampak le po karateristikah, po kvaliteti izdelave pa sigurno NE.
Poglej tudi za kakim hp-jem.Sploh niso slabi.
LP

jabe ::

Kaj pa Fujitsu Siemens. Sicer ne vem kateri model, je pa v akciji v BigBangu.

Specifikacije:
Procesor AMD Turion ML32 1,8GHz
RAM 1GB
Trdi disk 100GB
DVD pekač
Grafika ATI Radeon x200 do 128MB
Garancije 2 leti - tu bi pa vprašala, če kdo ve, če to velja tudi za pravne osebe ali samo za fizične

CENA: 269.990sit

billy ::

Za igre ne bo, ker je grafa integrirana :)

Drugače pa mislim da je za pravne, edino IBM ima tisto finto da je ločena garancija.

Calligula ::

Klik ce rad isces blizje domu :D
Dell ni vreden svojega denarja. Te Fujitsui tudi ne,..

HPji so poceni, dobro narejeni, meni osebno sicer dolgocasno oblikovani ampak folk tudi na IBMje pada, pa so meni ravno tako brezvezno dizajnirani..

jabe ::

ne, saj igre me ne zanimajo. Specifikacije me ne skrbijo toliko, prebrati znam tudi sama, ne vem pa kako je kaj s kakovostjo izdelave. Se tu bolj splača dell ali fujitsu siemens. Mogoče kak HP? Kaj pa IBM, če upoštevamo, da se bo kupoval IBM cenejšega ranga - tam do 300k sit?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ze 100x... kater prenosnik, tokrat do 600 eurov

Oddelek: Kaj kupiti
162515 (2189) Sycroft
»

Kateri prenosnik ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
684911 (3780) _marko
»

Najcenejši računalnik

Oddelek: Kaj kupiti
111343 (1217) roli
»

Ozvočenje v avtu - subwoofer da ali ne?

Oddelek: Zvok in slika
264641 (4224) AndrewSmith
»

Nakup laptopa?

Oddelek: Kaj kupiti
232473 (1906) SoNgOkO

Več podobnih tem