» »

Iskanje

Iskanje

Jeebs ::

Alora! Mislm da bi bilo lepo, če bi bilo pri forumu in malih oglasih možno iskanje po ključnih besedah, torej iskalec (datumi, avtor članka, naslov članka...). Mislm, jst se pri oglasih zdej skor nč ne znajdem, pa še tolk jih je na kupu. :=(((:|
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

R0K ::

hmm....kolkrat na leto pa ti prebiraš slo-tech forum ? resno vprašam....

...to je blo že pa res 100x povedan....ko pridejo (oz. so že) diski bo search gor, ker zdej ti diski nebi zmogli vsega.....

Matek ::

Jeba1, registriran si 15.4.2001. Od takrat je bilo že enih 20 threadov, v katerih so nekateri zahtevali iskanje. In že 20 krat je bil odgovor da bo, ko bo in naj nehajmo težit, ker pridejo SCSI diski pa še nekaj z Amerike, etc. V glavnem, potrpi no.

BTW, apeliram na vse člane foruma: Dajte svojim temam naslov: npr. "Težave z množilnikom pri Athlonu XP", ne pa "Multiplajer zajebava! HELP!!!". Če bi bli vsi naslovi tem jedernati, bi se dalo pomagati še s searchem iz IE-ja, dokler ne bo iskanja po besedilu iz tem.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

rc-car ::

Novi diski in pa search bo najbrz Februarja.
Sam tolk, ker ocitno noben ne zna pogledat kak topic, amapk sam vn blekne!
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Jeebs ::

Folk, sprejmite moje opravičilo, res nisem vedel kako je glede tega, Forum pa sem lahko zares začel prebirati šele prek kratkim, ker se mi je prej zaradi WindowsME ful sesuval.8-O
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

Tomi ::

Ah, saj ni panike, samo res pa je, da že vrabci na vejeh čivkajo, da searcha ni, in da search bo, ko bodo novi diski ali drugi pogoji..
metrodusa.blogspot.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Facebook predstavil Graph Search

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
114990 (3766) Ales
»

Iskanje v Windowsih ne dela

Oddelek: Pomoč in nasveti
252786 (2502) amigo_no1
»

arhiv foruma

Oddelek: Slo-Tech
161134 (750) trillian
»

iskanje in stara sporocila

Oddelek: Slo-Tech
161090 (815) Sergio
»

Forum in njegove napake

Oddelek: Slo-Tech
191084 (687) JohnyB

Več podobnih tem