» »

Volcano 7

Volcano 7

BojlerTM ::

Kam na hladilnik bi blo najbols premaknt temperaturni senzor, da bi najbols odcitavu?
Pa seveda z cim manj napora (ne kakih variant pod proc, v proc ipd.)
"Salt?"
"Pepper?"
"Oh, it's...it's all right. I don't like you either."

burekar ::

ČIm bližje procu, se razume. Najboljše je pa seveda pod proc.
"The last 29 days of the month are the hardest."
- Nikola Tesla

kuglvinkl ::

Točno to, pod CPU. Na Dan's data pravijo (http://www.dansdata.com/coolercomp_p3.h..., da če je ohišje dobro prevetreno, senzor seve zazna manj temerature in vent. se počasneje vrti.

OK, ampak, če ga daš pod CPU, zakaj bi potem spoloh rabil vent., ki ima diodo za nadzor hitrosti vrtenja fan-a.?

Po moje je Volc. 7 udarec mimo, 6Cu popolnoma zadostuje. (je pa sedmica lepša :))
Your focus determines your reallity

zizi ::




Prav mas da je lepsi!!!!!!!!!!!!:D
War is Peace
Freedom is Slavery
Ignorance is Bliss

msmiha ::

Če boš, dal senzor med procesom in stično površino hladilnika ne bo dobro, ker ne bo prišel hladilnik v neposredni stik s procesorjem. Najboljše je pomoje, da ga pristisenš obstrani na čip.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

OChack ::

Ja jest sm odscipnu diodo in sm jo dal na 2 dalsi zicki in sm jo prlimu na dnu volcanota in dela kr dobr ker je na dnu na zelezu dost toplej.
Jo pa bom probu pod hladilnik spravt sam ce bo slo, ker vetr od venta hladi diodo.
Int€l inside, IDIOT Outside

msmiha ::

Ocheck poglej si zgorenj post. Ne devaj je med procesor in hladilnik. Ker hladilnik ne bo mogel tako dobro odvajati toplote kot jo lahko, če je vmes termalna pasta:\
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

element ::

Hladilnik prov seka, me zanimajo rezulatati. Ampak sej vseen jest mam zdej H2O cooling.... :D

tha_man ::

BojlerTM, a lahko poveš kako kaj hladi tale Volcano 7 in če je zelo glasen (ali pogosto zviša obrate?). Pa na kakšnem procesorju ga uporabljaš. TNX!
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Binji ::

Jst bi si ga nabavu ce bi se vent nonstop max vrtel. Pac mi ni vsec zamisel, da se ti lahko skuri proc, ker se diode ne da optimalno postavt in lahko kej zaserjes.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

BojlerTM ::

jah.. trenutno imam racunalnik v dveh plasticnih gajbah, in je vse odprt, tko da so obrati skoz priblizno ist (3300rpm). imam Athlon XP 1,5GHz oz. 1700+ in je temp prib. 40°C konstantno. jutri bom stvar dal v Chieftecovo ohisje in vrjetno premestil temp senzor pol ti bom pol rekel realno oceno glasnosti in temperature.
"Salt?"
"Pepper?"
"Oh, it's...it's all right. I don't like you either."

BojlerTM ::

Binji: Kolk jst vem, je tist senzor upor in ce bi ga odstranu in zici skp povezu, bi se skoz max vrtel.
I think...
"Salt?"
"Pepper?"
"Oh, it's...it's all right. I don't like you either."

msmiha ::

Ja prav imaš tisti senzor ni ničdrugega kot temperaturni upor. Če žice skup povežeš se ventilator skoz vrti z maksimalnimi ubrati. Zanimam me kolko si dal za ta hladilnik in kje si ga kupi?
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Binji ::

Aja mozno:D
No itak mam Volcanota 6Cu pa se brez kesa sm za kej novga:\
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

BojlerTM ::

kupu sem ga v mlacomu (sej ga ma edini, ne?).
Kosta pa okol 4 tisocake, mal vec.
Izgleda pa hudo dobr, vrjem mi :)
"Salt?"
"Pepper?"
"Oh, it's...it's all right. I don't like you either."

tha_man ::

Ja, zgleda res fenomenalno, sem si ga zadnjič v trgovini ogledal. Sm precej velik je (visok). Kaj se v redu drži na plati? Če pade dol ne bo v redu za proc :\
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

BojlerTM ::

jah tezko bi dol padu, ker je full full lahek, plata ga pa fajn stiska k sebi ker ji je tolk lep :)
"Salt?"
"Pepper?"
"Oh, it's...it's all right. I don't like you either."

msmiha ::

Božiček bo mel kar dosti dela.:D
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

zizi ::

Ce vas zanima kolk dobr dela pejte na overclockers.com
Kjer so ga stestirali:)


LP ZIZI
War is Peace
Freedom is Slavery
Ignorance is Bliss


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

TT VOLCANO 9 (TT VOLCANO 9 CoolMod) nakup ?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
161161 (962) pelican
»

Kakšno temparaturo ima vaš procesor? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
1017674 (5464) the_unborn
»

a je možn? axp2000+,as3,v9=>53°C idle!!!!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
8987 (832) <I[dave]I>
»

Sistemska temperatura 38 C

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
51035 (872) Spajky
»

hladilnik za Athlon 1.2?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
201344 (983) Yurko

Več podobnih tem