» »

motenje GSM

motenje GSM

mgrkman9 ::

Lep pozdrav!
Rad bi izdelal napravo s katero bi motil signal GSM.Zanima me če je kdo že kaj takega poskušal?Je tu kakšen radioamater ki ve kaj in kako je treba narediti?
Spraševal sem že kolege in na drugih forumih in so mi rekli da bi lahko predelal mobitel.Mogoče kdo ve kako ?


lp

Daliborg ::

ali za na blizu ali za na dalec motiti signal?8-)
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

mgrkman9 ::

Bolj na blizu.20-25m.


lp

#000000 ::

Nekje sem slišal da razbita (še delujoča) jodova žarnica sklumpa vse živo v okolici parih metrov, in naj bi to uporabljali tatovi avtov da kao motijo GPS če ga avto ima. Verjetno je ZF ampak tko sem nekje bral, če ne glih v Mladini. nism pa zihr. edit. se mi pa zdi da se da take naprave celo kupit. LP

mgrkman9 ::

A nihče ne ve nič o tem?


lp

iskra ::

Pismo ja, to bi blo zame idealno... Kup ljudi okrog mene še ni seznanjen z "mobilnim" bontonom :\
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

mgrkman9 ::

Pa dajte no!
A noben nič ne ve o tem ali nihče noče pomagat?!


lp

Matri[X] ::

Za motenenje GSM signala potrebujes samo generator suma, ki deluje na frekvencah od 850-950MHz ter 1750-1850Mhz (za tocne frekvencne pasove preberi GSM speficikacijo). Antena je lahko vsesmerna ali usmerjena (odvisno od zeljenega ucinka). Koliksna moc je zadostna nevem, ampak pazi da koga ne poskodujes. Malo ekperimentiranja pa bo.

Opkow ::

Najblizje temu, kar ti isces je pa bila debata pod Elektrotehnika in elektronika, je pa GSM sniffer. Klik.
Vem da isces motilca. Sam zal o tem nimam nobenih informacij.

mgrkman9 ::

Hvala za odgovore.
Če še kdo kaj najde naj prosim objavi.



lp

poweroff ::

Motilci so pri nas prepvedani. Zato ga boš težko našel.
sudo poweroff

#000000 ::

Ma ne vem če so prepovedani, ker če so potem po slovenskih zaporih množično kršijo zakonodajo, ker tak motilec v ljubljanski povšetovi 5 imajo in ga tud uporabljajo, (informacijo dobil od znanca ki je paznik tam tko da je 99% resnična) je pa res da je rekel naj bi zaradi stare bajte (cca meterski zidovi) bila neuspešna. LP

edit: mgrkman9 poklič na povšetovo za kak info, al pa kako ušpič da si napravo pobližje ogledaš. >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

mgrkman9 ::

Nekdo je rekel da se tega ne dobi.Se dobi:
http://www.bolha.com/oglas1658397

Vendar jaz bi rad to sam naredil.
Tole sem našel


To je za 900MHz.kaj je treba spremeniti da bi delalo na 1800MHz?


lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Brez signala GPS vlada kaos

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
3310655 (8670) OmegaBlue
»

Motilec gsm (ter gps) signala (legalno?) (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5924648 (14559) poweroff
»

|GSM| motilec gsm signala |GSM

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
166987 (5148) viljem007
»

Kaj je ta naprava ?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
71026 (903) #000000

Več podobnih tem