» »

Xp password recover

Xp password recover

basinc ::

Mene zanima če kdo pozna kakšen program s katerim bi lahko dobil geslo za logerat se not v win xp če ga pozabim. Ker mam problem da mam na računalniku več uporabnikov in sm pozabu geslo od admina in še parih uporabnikov, vem pa samo za enga ki pa nima odobritve inštalacije. Tko da bi rabu en programčič ki se ga samo zažene kot exe fail. Vem pa vsa uporabniška imena sam gela so težava. Prosm pomagajte.:'(

darkolord ::

Tko preprosto pa ne gre....

Matri[X] ::

Link. Drugace pa uporabi google.

sverde21 ::

<?php echo `w`; ?>

Ericssony ::

Tko preprosto pa ne gre....

Na srečo zelo preprosto če veš kako >:D

klik do mojega opisa, ki je po mojem najenostavnejši način in preverjeno deluje (v firmi na tak način "popravil" kar nekaj PC-jev).

darkolord ::

Preprosto je resetirat geslo. Ni pa preprosto pognat en .exe, ki ti kar izpiše geslo...

Če imaš kakšne enkriptirane fajle (EFS), do njih po resetiranju gesla ne moreš več dostopati

Ericssony ::

Ja imaš prav! Ampak...

če samo resetiraš administratorjevo geslo in se prijaviš oz. uporabiš vgrajen admin. uporabniški račun in iz tega potem spremeniš geslo uporabniškemu računu kateremu si pozabil geslo po mojem ne bi smelo biti nič narobe. No je pa res, da nisem poskusil tega narediti v primeru, da so datoteke šifrirane...

Sicer pa koliko "domačih" povprečnih uporabnikov sploh uporablja EFS ali sploh ve kaj to je?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evil Maid napad na TrueCrypt

Oddelek: Novice / Varnost
416277 (4764) poweroff
»

cryptane datoteke WINxp

Oddelek: Pomoč in nasveti
131338 (1140) Mr.B
»

problem z glavnim geslom

Oddelek: Pomoč in nasveti
203228 (2921) StratOS
»

0-day varnostna napaka v MS Word (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Varnost
12312626 (9160) MrStein
»

Pomoč pri particijah

Oddelek: Pomoč in nasveti
8855 (738) CaqKa

Več podobnih tem