» »

problem z radeon 9800

problem z radeon 9800

serdz ::

imam problem; ko sem hotel spremeniti biosi radeonu 9800 sem naletel na tezavo. bios sm uspesno zamenjal potem pa resetiram komp pa po ceumu ekranu bvidm sam ene pike pa crte. imate kaksno idejo?

LP

WinsuckeR ::

Hja potem ga nisi vspesno ane :P .

Daj tastari bios gor-potreboval pa bos eno grafo na PCIju.

serdz ::

mam se grafo na pciju sam fora je k ce mam na agpju mi pci sploh noce zaznat....prklopm na uno na pci pa ekran ne jebe...

p1aya ::

Kot kaže so frekvence v novem biosu s katerim si prepisal starega previsoke, ali pa si odklepal cevovode ki so pohabljeni, če je prvo znižaj frekvence novega biosa na tiste ki ti še delujejo stabilno....uporabi ATI Tool za iskanje stabilnih frekvenc, bios pa zmodaj z kakim editorjem za atijeve karte....neda se mi ga iskati, sicer pa imaš google, če pa je drugo pa ti tako ali tako ni potrebno flashati biosa ker imaš za odklepanje cevovodov nvidijin rivatuner....

serdz ::

ce mam prklopleno radeon 9800 na ekranu nc ne vidm tko da ne morm u vinsih oz. u biosu al pa u dosu nc narest.

p1aya ::

Resetiraj bios da ti nastavi pci vodilo kot vodilo s katerega ti bo bralo najprej .....

Če pa je slika še dovolj razpoznavna pa greš lahko sam v bios in nastaviš pci over agp...

serdz ::

kje pa se u bioasu to nastima.....nsim najdu a to lah nastimam tut ce mam sam pci prkloplen? k slika je cist u kurcu

p1aya ::

Ja ja itq da lahko....

serdz ::

sori k nc nevem sam ce bi lah povedu kje k nism najdu nix?

serdz ::

a sm slep a slabovidn nima veze sam te opcije u biosu ne najdem...pomoc prosm

Silvo ::

Še enkrat flashaj stari bios na slepo.
Upam,da si ga prej shranil.

lp
Silvo

serdz ::

tu pa pride problem...:)
nisem shranil biosa zato sem pa na netu najdu za mojo grafo default biose tut clocki so sisti pa use...sm na sleto skopiru cez ampa ni rezultata


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zamrznitev iger pri Radeonih HD4850 / 4870 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Strojna oprema
39127977 (11857) erzy
»

radeon 9800se oklepanje cevovodov (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Navijanje
1389326 (5301) Tilen
»

Kako izvem temperaturo GPU

Oddelek: Navijanje
442364 (1761) Tilen
»

Bios flash r9800se

Oddelek: Strojna oprema
20893 (785) Kleto
»

navijanje radeona 9100 sapphire

Oddelek: Navijanje
141210 (931) Clemento

Več podobnih tem