» »

Kateri Web Host?

Kateri Web Host?

Cwithe ::

Oi !

..imate kaksen nasvet za katerega Web Host provajderja se odlocit.. Predvsem za privat namene in ne biznis.. Nekje do 15gb prostora etc..
Skratka bolj mala stvar , a hitra in poceni ^_^..
..Kaj mislite glede telih dveh:
ProLogic __ta je na prvem mestu na neki lestvici,je precej poceni z ato kar ponujajo ne vem pa tocno kok je stvar stabilna in hitra , etc...
Icdsoft__to mi je priporocil kolega ,ki ima pri njih account in je zadovoljen 100% ..je pa malce draga glede na to kaj ponuja..se mi zdi. Vsaj v primerjavi s prejsnjo..

Skratka v vsej tej stvari sem laik, tako da bi bil hvalezen kaksne pomoci profijev :D

Hvala

PaJo ::

Odvisno kake zelje imas, jaz osebno hostingov v tujini ne bi kupoval ampak to je stvar osebne odlocitve. Naceloma pa oba ta hostinga zgledata ok. Glede cene 10$ za 15GB pa se mi zdi ugodna cena, vprsanje je samo ce rabis tolko prosotra, ker povprecna domaca stran ima 100MB vec kakor prevec prostora.
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Cwithe ::

oi!

..plac se bo hitro polnil, no mislm ga lahko zapolnim hitro, starn bo namenjena bolj glasbi (ne mp3) ,tako da placa nikoli ne bo prevec :] ..
drugace pa, malce sem pogledal slovenske ponudnike in se s tujino ne morejo primerjati..Slovenski so nenormalno drazji.. 9000sit na mesec sem zasledil pri Kelt.si ponudniku ..za okoli 700-800mb . S tem da ponuja precej manj kot npr. icsoft.com ,link podan zgoraj..
thnx za reply , mi je bilo v pomoc..mislim da bi utegnil biti icsoft precej najs..oni drugi je malce sumljiv glede na ceno

BluPhenix ::

Hm 15GB placa in 30GB prenosa vstetih? Ne bo to nekam malo?
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Cwithe ::

Ce mislish ProLogic =

15GB / 250 GB prenosa , hihih..
..sam za 5 dolsov na mesec, se mi zdi to res zelo sumljiv...

Meamoto ::

Osebno ti priporočam GoDaddy, zelo poceni in dela perfektno.

DSI ::

Od slovenskih ponudnikov je najcenejši slomarketing klik

pitbul ::

Gandalfar ::

Ce te ne moti, da je v ameriki potem: [ DreamHost Web Hosting : Home]

Jaz imam zakupljena dva accounta tam in moram reci, da dela vredu. Gor poganjam tako php kot tudi Django aplikacije in ostale FastCGI fore (moin, twiki, ..).

Kaj mi je pa najbolj kul je, da mi dajo debian shell dostop, da lahko namescam lastne libe, neposredno updejtam iz subversiona itd. Ce ti manjka kaksen paketek, ki ves da je v Debianu pa se ti ga ne da namescat pa jim samo pustis ticket in v roku parih ur se znajde na sistemu.

Kar mi je pa se dodatno kul je, da imajo one-click Subversion hosting (zadnje case vse spletne aplikacije razvijam preko svn) in da dobis taksne stvari kot je Quicktime streaming server in Jabber hosting in mailing liste in one-click instalacija popularnih PHP cudezov, ki ti jih potem tudi sami upgrejdajo.

Po enem mesecu hostinga imam tako:
1680 GB prometa
in 62,4Gb diska. Domen in accountov in teh neumnosti je itak neomejeno.

Cena? 15$ na mesec, ce kupis za dve leti drugace je pa par dolarjev vec.

Ce kdo rabi mu lahko zgeneriram tudi 'affiliate' kodo s katero ima potem nekaj 10 dolarjev popusta.

dave78 ::

hm, mogoče tale webhosting?
Zagotovo med ugodnejšimi slovenskimi...

CWIZO ::

Jest sem tukii in sem azdovoljen.
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

clarity99 ::

jaz se tudi pridruzujem glasu za Dreamhost. Vse kar je zgoraj navedeno, pa fajn support, hitri in prijazni.

pri prijavi vpisi promo code BUDDHA pa dobis $97 popusta (moja koda, kjer dam ves revenue sharing userju,sam ne dobim nic - pac za hec pa dobr feeling). :-)

ferjan ::

Jest ti priporočam bluehost.

kratek povzetek:

15 Gigabyte Hosting Space (NEW!)
Host 6 Domains on 1 Account!!!
2,500 POP/Imap Email Accounts
400 GIGS of Transfer (NEW!)
SSH (Secure Shell)
SSL, FTP, Stats
CGI, Ruby (RoR), Perl, PHP, MySQL
2000/2002/2003 Front Page Extensions
Free Domain Forever!
Free Site Builder (NEW)
24/7 Superb/Responsive Sales/Support

cena: za 6,95$/mesec (1400sit) z vključeno domeno

Zadeva preverjeno deluje zanesljivo pohvalim pa lahko tudi support, ki je odziven in oseben.
Plačilo lahko izvedeš s kreditno kartico ali preko paypala.

Če te zadeva zanima te prosim, da greš na njihovo stran preko oglasne pasice na moji strani www.ferjan.net.

ferjan ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Za vse, ki rabite dober webspace PHP, CGI, ipd (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Izdelava spletišč
376287405 (10697) hariscorale
»

Kateri web hosting za blog?

Oddelek: Izdelava spletišč
192041 (1520) garg
»

GoDaddy napaden

Oddelek: Novice / Varnost
278810 (6490) Mesar
»

Spletno gostovanje

Oddelek: Omrežja in internet
426699 (5805) techfreak :)
»

Mesto za blog

Oddelek: Loža
213019 (2460) dronyx

Več podobnih tem