» »

Novi teroristični napadi

Novi teroristični napadi

«
1
2

CWIZO ::

klik

Fotr od punce in njegov sin (moj frend) sta dol. na srečo sta živa in zdrava.

Pixda jim materna spet serjejo s temi bombami. Zid okol postavt pa noben vn pa noben notr pa bo mer na vzhodu.
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

;-) ::

Meni se pa zdijo teroristi carji...Čeprav njihovo početje ni pravilno pa to. Majo jajca lahko rečemo!VLKA JAJCA.

Thomas ::

Kakšni carji se zdijo šele Arabcem, če se že nekaterim tukaj?

Počasi bo turiste srečala pamet in ne bodo hodili več dol. Še ene 100 bomb, da dojamejo.

Sem gledal, kako tudi krokodil ne dojame, da ga nilski konj ne mara, dokler ga zadostikrat ne ugrizne v rep. Tukaj podobno.

Kriv je pa Izrael.

Mislim resno. Kaj hudiča, se jim je bilo treba umikat s Sinaja! Kaj hudiča so sklepali mir z Egiptom!

Če bil Sinaj še izraelski, bi šel še jaz dol, ker bi bil mir tam.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

CWIZO ::

EWWER: si ti normalen? Jest menim da nisi. Carji so? Bi se ti zdel carji ce bi tep osebe ki so ti zelo blizu skoraj umrle dol za brez veze?
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

Daedalus ::

Meni se pa zdijo teroristi carji...

Me zanima, kaj si boš misli, ko (če) bojo enkrat tvojo rit odstrelili par metrov luft pa na koščke...
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

TESKAn ::

Jaz mislim, da bo treba malo bolj odločno porihtat ta bližnji vzhod. Čimprej, da ne zrase čez glavo...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

OwcA ::

Pridni bodite.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Alec999 ::

ccc EWEER čuden falot si ti -> splav NE, teroristi DA .. pa ženske naj trpijo.
Teroristi nimajo jajc so navadni neizobraženi ali pa versko zavedeni ljudje to je pa tud use.
Če bi mel jajca bi se boril kot možje ne pa kot strahopetci. :\

Dr Evil ::

Alec999.To kar si rekel o izobrazbi je čist bull.Marsikater terorist je inženir,zdravnik,pravnik.

OwcA ::

Saj je uporabil ali. ;)
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Dr Evil ::

Kaj pa če so izobraženi in neverni,pa se razstrelijo zato,ker jim ni za živet?8-O :8)

para! ::

IMO, se ne razstrelijo :)
Death before dishonor!

Dr Evil ::

Your opinion is irelevant.:D

sarcasm off/


Kaj pa tisti,katerim se je zaradi službe vtrgalo,pa pobijajo vse naokrog?

So izobraženi in neverni:D

Brane2 ::

Kar je, je. Imajo jajca.

Po drugi strani to pomeni, da so še posebej občutljivi na brce... >:D
On the journey of life, I chose the psycho path.

mtosev ::

Pač arabci. Tipično. Nimajo kaj bolj pametno za delat. :\

Če se rad koljejo naj grejo na vrh gole in naj se lepo za Alaha razstrelijo. Tak bo najmanj škode. Oni bojo šli Alahu in še nikogar nedolžnega nebojo ubili. Everybody wins. >:D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Brane2 ::

Še raje se raztrelijo ob nekom, ki tala pametne nasvete.

Ni kaj, radi imajo pametne... >:D

Ne navijam zanje, le pravim, da bo potrebno kaj več od strokovnjaka za Srbe in pametnih nasvetov, kam naj se speljejo...
On the journey of life, I chose the psycho path.

Thomas ::

Če je tako, kot je bilo pri prejšnjih napadih tam, se niso razstrelili Arabci. Pač pa še bolj bedni Beduini iz puščave niso mogli več prenašati razvrata na obali, pa so podtaknili bombo, Alahu, Mohamedu in Bin Ladnu na čast. S tem so tudi zadostili svoji fovšiji, ko so gledali reklamo na CNN v svojem šotoru. Sej veste, tista beyba v tabelih kopalkah in where the Sun is shining, every day of every year..
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

alsb ::

Zanimiv pogled.
Korenine palestinskega samomorilstva:
Dnevnik

Thomas ::

To je zanimiv pogled?

To je brezvezno nakladanje. Če bi se Židi iz Izraela izselili v Evropo ali Ameriko in bi njihovo državo posedli Arabci, ki bi bili že v enem letu ravno toliko obupani, kot so bili prej. Poglej, kako so "srečni" v Gazi, kjer so jim Izraelci prepustili teritorij. Po 14 dneh slavja in uničevanja, so objektivno na slabšem, kot so bili prej z Židi, naseljenci.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thomas ()

gkovac ::

Na tem delu sveta nikoli ne bo miru. Oziroma bo mir, ampak v dveh skrajnih situacijah, ki pa si jih nihče ne želi.

Kar se pa tiče samega terorizma pa je problem v tem, ker so v očeh svojega ljudstva to "junaki", ki so se žrtvovali in kar me je najbolj presenetilo, da so med njimi celo izobraženi ljudje. Ne razumem kaj ima od tega in kaj hočejo s takim "vedenjem" doseči.
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

Dr Evil ::

To da so verni le neizobraženi je ateistična floskula.Vsako nedeljo vidim pri maši vsaj pet profesorjev iz tehnične fakultete.Na raznih mlajskih veselicah pa k večjemu kakega fdv-žneža.:D

sumadinac ::

Za nekatere terorist za druge borec za slobodo.
To kar se dogaja v Palestini je pa itak začaran krog eni naredijo samomorilski napad drugi jim vračajo z raketami in rušenjem hiš. Pol pa kater je večji terorist.

Pa to ko pravite za žide da doživljajo teroristične napade na tuji zemlji ne njihovi ker tam so oni okupatorji, je isto kot bi rekli za Nemce in partizane v 2 svetovni vojni da so partizani teroristi, ker branijo svojo zemljo.

LP

Zgodovina sprememb…

Sami ::

Kriv je pa Izrael.

Tako je.

Če Izraelci nebi ukopirali Palestine in ustanovili tako imenovani izrael tega sploh nebi bilo.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Dr Evil ::

Krivi so arabci,saj jim nihče ni rekel,da morajo izrael okupirat pred tisoč leti.

sumadinac ::

To lahko potem tebi rečejo Italijani, ker to je bil včasih Rimski imperij

LP

Camalotz ::

Kdo pa njim? Pa njim? Pa njim? Dvomim da je kje kak "neokupiran" košček zemlje.
Kdo je kriv? JHVH, ker je pustil, da je voda odtekla...;)

stealth ::

Pa smo spet tam.
Predlagam da naredimo genocid nad vsemi tam dol, pa če potem ne bo mir.....

Dr Evil ::

Jaz sem odreagiral na Samijevo izjavo:D

MadMicka ::

mtosev in še nekateri: Teroristični napadi so in bodo stalnica v tistih delih sveta, kjer obstajajo globoki medverski, medrasni in še kakšni konflikti. Še ne dolgo tega smo imeli takšne probleme tudi Evropi - S. Irska oz. VB in v Španiji. Se pravi, niso Arabci razstreljevali temveč kar lepo Evropejci.

Pomoje bi moral Zahod skupaj z vladami Egipta, Jordanije, S. Arabije in ostalih tam doli financirati reklamne kampanje tudi v sodelovanju z verskimi predstavniki, kjer bi skušali prikazati temeljne človekove vrednote. Pač nekaj takega in na tak način, da bi bilo sprejemljivo za večino tamkaj živečega prebivalstva..

Pa načelno se je potrebno odločiti v Alžiriji in še kje ali demokracija (kar pomeni, da lahko tudi skrajni islamisti pridejo na oblast in s tem tudi tiranija ) ali pa tiranija, kot dosedaj. Včasih je bolje dopustiti radikalnim elementom participiranje pri oblasti in tako doseči omilitev njihovih radikalnih stališč.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MadMicka ()

gkovac ::

hmm.. Mici... in potem dobimo na oblasti Hamas, ki ne priznava Izraela kot suverene države ali pa Ahmedinažada, ki prav, da je potrebno Izrael izbrisati iz obličja zemlje ali pa Talibane kjer se je dogajalo swašta. Mislim, da v tem primeru sploh ne mormo zmagat.
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

Daedalus ::

Demokracija zahteva določeno mero izobraženosti in odgovornosti. Drugače nima smisla - kot kaže primer Palestine. Ti pač demokratično izvolijo najhujše možne norce, pol si pa lahko žvižgaš...
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

CWIZO ::

Jest sem se nejbl zato da se dol jih na mer pusti. Jest nocem da se arabci v moj lajf umesavajo pa mi govorijo kako nej zvim, sem preprican da tut uni nocjo da se njim kdo umesava od uzuni. Ce mata pa dva naroda tm dol probleme nej se pa med sabo zmenta. Nevem zakaj mora cel svet jebat jeza, ker se dol ne marajo med sabo.
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

Daedalus ::

In your dreams, CWIZO...in your dreams. Nekak je vtikanje enih držav v druge precej "naravno" stanje, tak da brez tega pač ne gre. Pa tud če jih pustiš na miru, ti bojo kmal trkali na vrata.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

CWIZO ::

Vem da so to sanje. Nazalost.

Aja pozabu sem omenit zid. Zid pa je problem resen.
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

jype ::

CWIZO> Jest nocem da se arabci v moj lajf umesavajo pa mi govorijo kako nej zvim

Ja, sej se ti ne. Tvoja drzava se pa vmesava v njihov lajf, ker posilja tja svoje vojake (pa tut ce samo enga).

Po drugi strani se zahod kar precej nasilno vmesava v njihove "notranje" zadeve. Ceprav imamo za to tudi dobre razloge, se ocitno vmesavamo predvsem tam, kjer se to komu gospodarsko splaca, tam, kjer bi bila akcija nujna zaradi humanitarnih razlogov, pa naredimo manj od minimuma.

Glede tega da se nej "dva naroda" zmenta med sabo je pa najbolj zoprno to, da ene podpira en del sveta, druge pa drug del sveta. Nobeni od obeh ne bodo odnehal, ker so oboji mau nori.

CWIZO ::

Je vem da se mi ne (vsaj za zdaj se ne). Sej to je problem. Zakaj bi se mi utikval v njihovega zdej?
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

jype ::

Ker kot pravi Thomas se sami ne bodo otresli svojih tezav in jim je treba pomagat.

Pomagamo jim pa lahko na razlicne nacine. Jaz bi jim tako, da se liberalne struje izdatno podpira, da se subvencionira njihove intelektualce in ljudem omogoci dostop do informacij, da se bodo, ko bo prisel cas za demokracijo, znali odlocit se za kaj drugega kot "mucenike".

BTW, da so izvolili Hamas ni nic cudnega. Hamas pri njih je tako kot RKC pri nas. Pocne vse zivo, gradi vrtce in sole, strelja na Izraelce in prisega na alaha. Boljse opcije Palestinci pac nimajo.

Thomas ::

Mi pošljemo dol vojake, ali ne pošljemo dol vojakov, oni tukaj trkajo na naša vrata kot ekonomski in politični begunci. Reveži z ladij, ki pristajajo na obalah EU, ki prosijo za azil in zatočišče, ostanejo tukaj, simpatije in srce pa pustijo pri bin Ladnu.

Potem začno navijati za Alkajdo z "naše tribune".
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Daedalus ::

Pomagamo jim pa lahko na razlicne nacine. Jaz bi jim tako, da se liberalne struje izdatno podpira, da se subvencionira njihove intelektualce in ljudem omogoci dostop do informacij, da se bodo, ko bo prisel cas za demokracijo, znali odlocit se za kaj drugega kot "mucenike".

Ne boš verjel - to se vse počne. Kako pa misliš, da se je Libanon Sirije otresel? Samo, ponekod se pač tebi nič, meni nič lepo odstrani "sovražnike režima," da ne bi pridigarji meli prehude opozicije... Pa seveda taisti poskrbijo, da ne bo preveč "kvarnih" vplivov z Zahoda...da ne bojo boge brezmadežne dušiče kakega fleka fasale.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

MadMicka ::

To da je v Palestini zmagal Hamas, štejem v dobro situaciji tam doli. Ko se bodo (in se bodo) nekaj zmenili z Izraelom, bo to držalo. Izrael se bo moral umakniti iz zasedenih ozemelj, Hamas pa bo moral preprečiti samomorliske napade, če bo želel ostati na oblasti. Za razliko od prejšne palestinske oblasti Hamas dejansko lahko vsaj v veliki meri ustavi samomorilske napade.

Thomas ::

Izraelci nej se že zmigajo in dokončajo zid. Samo to lahko zaustavi te samomorilske napade.

Sicer bodo potem Palestici probali z raketami, vendar se jih komot zbombardira toliko, da več ne bodo mogli.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

mtosev ::

@Sami

Če neveš so Združeni narodi Izraelu po WWII tisto ozemnje tam dodelili. :\ Očitno neveš. :\
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

sumadinac ::

Nič jim niso dodelil ampak židi mislijo, da jim ta zemlja pripada. Ker šele, ko so židi z terorističnimi napadi odgnali Angleško vojko, katera je imale Palestino pod svojim protektoratom, ustanovili svojo državo. In kar so delal židi Angležem njim to delajo Palestinci.

LP

Thomas ::

Palestinci in ostali Arabci imajo zaveznike v Sloveniji. Kar lepo število njih ... kdo bi rekel!
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

mtosev ::

@sumadinac

Daj malo si o WWII pa po WWII si preberi. :\ :\
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

mtosev ::

Ko bo mel Iran orožje bo tak izgledal Izrael.



O tem ni dvoma. Glupi muđihadini.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Calligula ::

Zakaj bi sploh kdo hodil dol?
Saj mate v Bosni piramide :D

sumadinac ::

mtosev
Ne vem kaj si mislil z tem o drugi svetovni vojni ampak to nima veze z Palestino, ker tam so okupatorji ze vec desetletij zidi, priseljenci iz evrope.
To je isto kot bi tebi nekdo prisel in ti rekel da tvoja drzava vec ne obstaja in da cist neka druga nacija prevzela oblast:\ :\

Pa se to v WW2 Izrael ni obstajal niti takoj po WW2 :\ :\

LP

Zgodovina sprememb…

zee ::

@ mtosev: kaj je sicer na slikci (poleg Izraela naslednje leto) ?

Ko bo Iran izstrelil prvo jedrsko raketo na Izrael, ga (Iran) bodo ZDA v nekaj dneh zradirale z obličja Zemlje. Kdor (Sirija, Sudan, ...) se bo ob tem kaj glasno bunil, bo deležen enakega tretmana.

Ker pa Rusija tudi podpira Iran, bi to lahko vodilo v vsesplošno vojno ... ki bi se (upam, da je pogojnik na mestu) končala zelo slabo za vse vpletene.

Dovolj blodenj.

Teroristični napadi so najslabša možna rešitev. Zdi se mi tudi, da Palestinci ne vedo prav dobro kaj hočejo, ko bi se njihovi ljudje ne razstreljevali, bi mirovni proces že precej napredoval. Kolikokrat je že tako staro kot novo vodstvo reklo, da bo ustavilo razstreljevanje, pa se ni zgodilo prav nič. Je mogoče, da levica ne ve, kaj dela desnica?

Palestinski narod sicer ne zahteva nič nemogočega. Hočejo nazaj ozemlja, ki so jih imeli v preteklosti (po drugi svetovni vojni). Sožitje na tej točki je mogoče, vendar zgleda ni to v nikogaršnjem interesu, saj obe veliki sili s pridom izkoriščata ta konflikt za bogatenje ob pre-/prodaji orožja.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Dr Evil ::

Zakaj pa bi morali ozemlje dobit arabci?Saj so pa od rimskega obračuna tam živeli židje,ki so prestopli v krščanstvo.Do ponovne ustanovitve Izraela je v Betlehemu bilo večinsko prebivalstvo krščansko.Danes je že skoraj popolnoma muslimansko.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izrael uspešno ubranil svoj narod pred terorističnim konvojem (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
23346396 (41479) Gregor P
»

Izraelsko-arabska vojna se bije tudi na medmrežju (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Varnost
11613645 (10164) Pšenični

Izrael vs. Palestina (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Problemi človeštva
85244662 (28231) Stepni Volk
»

Palestisnko-Izraelska kriza (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
18413704 (11157) jype

Več podobnih tem