» »

Sodobni moški

Sodobni moški

missy1 ::

Pozdravljeni vsi skupaj!

Pred nekaj časa sem z nekaterimi od vas razpravljala o novi podobi strani Slo-tech, danes pa vam pošiljam povezavo na anketo z nekoliko drugačno tematiko - s tematiko o sodobnih moških. In ker vas je na teh straneh precej, vas prosim, da rešite kratko anketo (gre za eno zadnjih seminarskih v mojem študijskem življenju!) in mi pomagate do boljše ocene.

Anketo najdete tukaj: http://fdvstu.freehostia.com/index.php?...

Povezavo prosim razpošljite tudi čim večim prijateljem, anketa bo na netu še nekaj dni.

Najlepša hvala za vašo dobro voljo in pomoč pri zbiranju podatkov!

Lep pozdrav vsem skupaj,
Missy

gzibret ::

> Pred nekaj časa sem z nekaterimi od vas razpravljala o novi podobi strani Slo-tech...

Zakaj si pa se šele danes registrirala?

Drugače pa naj ti bo, ker sem tudi jaz fehtal za eno anketo na tej strani pred kakim mesecem za eno kolegico.
Vse je za neki dobr!

gzibret ::

Pa vprašanje - depilacija je le za ženske. Prej bi rekel, da predvsem za moške. Ti se mora(m)jo vsakodnevno depilirati po obrazu.
Vse je za neki dobr!

para! ::

Britje != depiliranje.

lp
Death before dishonor!

missy1 ::

Ojla!

Ja moja registracija je padla šele danes, ker sem takrat pri tistem projektu na tem forumu vse pisala preko Nane oz. urejala je ona, z vami pa sem chatala preko MSNja...

Hvala za odziv!

Lp, Missy

Thomas ::

A to sta prov dve! Zanimivo ...
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

gzibret ::

Missy - daj reč tvoji kolegici nani (mojci 23?), naj predstavi rezultate. Še vedno čakamo.... (točno 54 tednov) :))
Vse je za neki dobr!

Smorny ::

Done.
Pogrešal sem vprašanje, če me poleti moti bela zadnjica na zagorelih telesih >:D
Motiti se je človeško.
Ampak, če hočeš stvar totalno zajebati potrebuješ računalnik!
http://www.smorny.com/

Primoz ::

gzibret: rezultati so bili (ne sicer vsi) v Slo-Tech oddelku. Malo pobrskaj ;)
There can be no real freedom without the freedom to fail.

gzibret ::

Ufff, sem jo zgrešil. Bom pogledal. Hvala za info.
Vse je za neki dobr!

BluPhenix ::

Hmm, a je res pri sodobnem moškem pomemben le zunanji izgled in čustva. Nič ostalega?

Nekako se mi zdi da anketa sprašuje: Si tak moški kot so vendo na naslovnicah FHM, ali ne?
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

BigWhale ::

Se pravi je anketa o metrosexualcih? ;)

To niso sodobni moski... Mogoce sploh moski niso... ;>

Real men are geeks! They make the world turn! :P

missy1 ::

Hojla!

Ne, seveda ni pri sodobnih moških pomemben samo zunanji videz in čustva. Se strinjam, je še maaarsikaj. Ampak vse stvari je težko spraviti v eno anketo, s katero smo se med drugim tudi trudile, da se nebi vlekla kot klobasa.
No je pa naša seminarska naloga usmerjena bolj v videz sodobnih moških ter netradicionalne značilnosti in take stvari. Ja sodobni oz. novi moški, pa sigurno bi se še kakšen izraz našel so velikokrat izpostavljeni na naslovnicah, na srečo pa ni dejansko vsak moški tak!
Še enkrat hvala za vaš velik odziv, zelo ste nam bili v pomoč!

Lep (sicer deževen) pozdrav vsem skupaj!

Missy

Tear_DR0P ::

sodoben moški je drugačen od tistih na naslovnicah

sodoben moški je kot BigWhale - geek/housewife(man pardon) combo - no če je še lep in mišičast kot jaz, mu to ne škodi :D
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

nevone ::

>Hmm, a je res pri sodobnem moškem pomemben le zunanji izgled in čustva. Nič ostalega?

Jah, čustva in zunanji izgled so stvari, ki turns woman on.

Drugače se pa strinjam z BigWhale-om. Geek je so_doben moški. Kolk pa to turns woman on pa ne vem. Fajn je, če je še luštkan pa čustven zraven. :))

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Saladin ::

Geek je so_doben moški. Kolk pa to turns woman on pa ne vem. Fajn je, če je še luštkan pa čustven zraven. :))

Kolko pa šteje weirdness faktor? Ker lahko ti povem - ekcentričnost se danes ne obnese najbolje.
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

missy1 ::

Ojla!

Z našo anketo smo danes zaključile. Hvala vsem še enkrat za vašo pomoč pri zbiranju podatkov. Sedaj nas veselo čaka le še analiza.

Lep pozdrav vsem,
Missy

BigWhale ::

Pa da bomo kak rezultat videli! ;)

jype ::

Saladin> Kolko pa šteje weirdness faktor? Ker lahko ti povem - ekcentričnost se danes ne obnese najbolje.

Oscar Wilde je bil morda ravno zato homoseksualec. Sicer se pa ekscentricnost super obnese kot filter. Samo najbolj resne kandidatke pridejo v ozji izbor.

BigWhale ::

meni je pa excentricnost pozitivna lastnost... precej pozitivna.

taki ljudje izstopajo iz mnozice, so drugacni od mase in hvala bogu, da niso cisto 'plain'.

Saladin ::

Sicer se pa ekscentricnost super obnese kot filter. Samo najbolj resne kandidatke pridejo v ozji izbor.

Jaaaaaa....
Samo resne ali nobene - in meni je slednjega dovolj:)
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Saladin ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ashley Madison lagal in zavajal

Oddelek: Novice / Ostale najave
2710568 (7731) tikitoki
»

Prenosnik na kolenih kvarno zvišuje temperature mošnje

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
4918848 (16508) MrStein

Več podobnih tem