» »

Najcenejši taksi v lj?

Najcenejši taksi v lj?

Tic ::

Zivjo,

cez ksno urco rabim prevoz v ljubljani, pa me zanima kateri taksi prevoznik je najugodnejši? Če kdo poseduje številko, toliko bolje:)

hvala, lp

McHregec ::

Taxi Metro, 080 1190
Destroyer Of The Worlds.

Goldee ::

A vsi taxiji v LJ računajo na čas?
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

marnit ::

Taxisti imajo t.i. čakalne ure, kjer stane ena ura čakanja ~3k. Drugače pa se računa kilometrina. 1km vožnje ~ 200 sit, najcenejši je Metro.

Goldee ::

1km vožnje ~ 200 sit

Ja saj, sam js sm mislu, če obstaja kak taxi tuki u LJ, ki ti računa samo glede na prevoženo kilometrino in ne čas? Ker ni glih fajn obstat na rdeči, računček pa raste :)
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

muzičar ::

Saj vsi pravijo da temu ni tako, samo ko avto stoji ćtevec teče, tarife tega pa nevem.

Goldee ::

Opazil sem tudi, da ko greš s taksijem in ti števec nabija račun, je ful odvisno kako hitro vozi taksist - če vozi z veliko hitrostjo, tudi števec hitreje nabija znesek. Vendar pa se ne ustavi, ko stojiš pri rdeči 8-) Res je, da prideš hitreje do cilja, če taksist vozi hitreje, vendar mam občutek, da je tudi račun potem mal večji in taksisti to delajo nalašč. Moje mnenje. A je mogoče kak taksist na tem forumu?
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

b ::

Pri voznji do n km/h (mislim da 10, morda pa 20 km/h) tecejo cakalne ure, ko pa je hitrost vecja, pa na kilometer, zato pri visji hitrosti hitreje tece. To je meni enkrat povedal taksist, ko sem ga vprasal. Preprican sem, da bi tudi komu drugemu :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Uber noče biti delodajalec, zato spreminja pogoje zaračunavanja in plačevanja

Oddelek: Novice / Ostale najave
356346 (4211) Irbis
»

Taxi izkušnje

Oddelek: Na cesti
274133 (2557) MrStein
»

Kako Uber zbira in obdeluje osebne podatke za izmikanje organom pregona (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
5426263 (22700) Unknown_001
»

Hamburg in Berlin prepovedala Uber, ta zaganja UberTaxi

Oddelek: Novice / Ostale najave
299794 (8149) Tody
»

Test taksijev

Oddelek: Loža
202864 (2069) ahac

Več podobnih tem