» »

Težave z joystickom

Težave z joystickom

MagicMan ::

Pozdravljeni!

Pred casom sem kupil joystick znamke logitech wingman...Te yojsticki imajo preikljucek usb ali pa lahko usb odtranis in imas navaden "moski" prikljucek. Ker sem menjal maticno plosco sem probal prikljuciti brez usbja..Vendar nisem nasel nobenega prikljucka...ko sem pa hotel nazaj prikljuciti sem pa ugotovil da sem izgubil usb. Sedaj mi ne dela. Imam pa prikljucek na zvocni kartici Creative sound blaster live. Samo, ko prikljucim mi ga racunalnik ne zazna. Mi lahko nekdo pove kako bi ga prikljucil. Ali rabim kake driverje?? Ali jumperje za preklopit??
  • spremenil: MagicMan ()

ru7 ::

Mel podobne probleme pred časom. Mislim, da WinXP ne podpirajo "game" porta. Ker meni je po testu na win98 uspelo usposobt zadevo BP (prav tako preko zvočne kartice).

Če najdeš rešitev povej, jst sem kasneje zaman iskau adapter v prosti prodaju, samo nism najdu ustreznega.

MagicMan ::

Ampak meni pise da game port dela normalno...

MagicMan ::

No zdaj sm si kupil usm pretvornik za game port..vendar ko ga prikljucim ga comp zazna vendar pa en zazna prikljucenega joy-sticka..Je morda napaka v pretvorniku??Imam pa wingmana extrem 3d twist handle joystick...

Joža ::

Če priklopiš volan ali joystick na zvočno moraš potem it pod Start - control panel - game controlles potem pa tam izbereš ADD pa označiš katerega pač imaš.

MagicMan ::

Meni napise" not connected"


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Joystick WingMan in volan in kako igrati?

Oddelek: Igre
6883 (831) waLkeR^!
»

PC Volan in Windows XP

Oddelek: Strojna oprema
71330 (1228) slikar
»

ALi obstaja pretvornik iz Standard GamePort na USB (za Joystick)

Oddelek: Strojna oprema
111560 (1400) Crimson_Shadow
»

Joystick konektor, kje kupiti?

Oddelek: Strojna oprema
7864 (822) para-site
»

problem z gameportom

Oddelek: Pomoč in nasveti
71060 (1071) brane

Več podobnih tem