» »

[j2ee] razvijalec

[j2ee] razvijalec

hominis ::

kar imam programerskih izkusenj se nanasajo na C, sicer sem enkrat popravljal eno jsp kodo, to je pa tudi vse ...

nekaj se zanimam za prosta delovna mesta in sem naletel na razpis, ki zahteva poznavanje j2ee in aplikacijskih streznikov, brez delovnih izkusenj, mozno pripravnistvo.
ker je to eden redkih razpisov, ki ne vsebuje 3 in vec letnih delovnih izkusenj, me nekako mika, samo bi prej rad vedel kaj vse spada pod j2ee in aplikacijske streznike ?

anyone ?
  • spremenilo: snow ()

Roadkill ::

Jah za J2EE rabiš znat javo. J2EE je samo standard, ki določa kako programirat v javi.

Tukile maš pa "na kratko" opisan J2EE standard.
http://java.sun.com/javaee/5/docs/tutor...
Ü

hominis ::

to razumem da moram znat javo, ampak pod javo spada eno morje raznih zadev od tomcata do ants, ce se ne motim, ...

kaj naj bi spadalo pod obvladovanje jave in aplikacijskih streznikov pa mi ni prevec jasno ...

Ginginova ::

Verjetno to, da znaš osnove programskega jezika Java in da v osnovi poznaš kako delujejo aplikacijski serverji, predvsem tehnologije, kot so JSP, Servlet-i inEnterprise Java Beans-i.
Če nucajo začetnika, potem po mojem ne bo težav in so pripravljeni vzet tudi nekoga, ki se bo šele izučil za te reči. Prijavi se in pojdi na razgovor, stane te ne nič.

Ogo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PHP ali ASP

Oddelek: Programiranje
253093 (2462) DavidJ
»

[JAVA] Kako iz servleta dobiti ime okna od klienta (browserja)?

Oddelek: Programiranje
171215 (950) Fizikalko
»

Spletne urice: Django

Oddelek: Novice / Kiberpipa
144125 (3344) Nerdor
»

Mono Beta 1

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
152924 (2924) mathjazz
»

Najboljši programski jezik za dinamičen html

Oddelek: Izdelava spletišč
443200 (2564) frenk

Več podobnih tem