» »

Kakšna dekleta so vam všeč???

Kakšna dekleta so vam všeč???

««
11 / 11
»
»»

vrtnyka ::

Starost naj ti nebo ovira, ce mas custva in, ce mislis, da bi tole lohk slo :)
vrtnyka ma resota rada

glinik ::

Naboje imaš v pištoli, le še pravilno jih uporabi >:D >:D

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

klemen22 ::

Jao jst sm pa eno noro lusno punco spoznal na morju in kar je najbol presenetljivo - ona me je prva prosla za cifro! To se mi pa redko zgodi... Skratka zaenkrat sam mal sms-i padajo, upam da bo kej več. Aja je pa od mene mlajša 5 let...(17 je stara). Kšni pametni nasveti maybe?

Svašta, če misliš kaj naredit jo poklič madona. In upati na kaj več ob uproabi SMSov je precej iluzorno. Pač pokliči jo. Če ne drugega se zmenta za kak zmenek, morda kakšen dober shag, ali kaj tretjega. Apmak samo od upanja ni še nobena nobenemu **** ******!;)
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

BigWhale ::

Meni se dandanes marsikatera smili, namesto, da hodi v solarij bi si mar kak sendvic kupila. ;>

Keyser Soze ::

Meni takisto. Namesto da si kupi sendvič, naj bi raje tekla parkrat do trgovine in nazaj domov.:D

madmitch ::

naj bi raje tekla parkrat do trgovine in nazaj domov

In med potjo pojedla kakšen sendvič.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

CaqKa ::

z majčko, dol. da se ji ni treba it extra sončit :)

samo kurac.. če hočemo to.. potem bo treba medije namltati, da naj nehajo sanjat kak je porjavela koža super, pa kak so suha dekleta super ;>

Keyser Soze ::

Eni bi pa res dali življenje, da bi se lahko preselili v Veliko Britanijo. Tam ne manjka takšnih deklet.

"Premožnih" & "prebledelih".>:D

ivanuscha ::

Lol kaj pa pomen shag? Ja sej valda da se bova dobila... Sej vem da je precej mlajša od mene, sam je pa res cute(kaj šele bo čez par let). Najbol mi je pa smešn ker se en 16 letnik okol nje meče že pol leta, pa ga ne šmirgla pet posto. :D

klemen22 ::

Itak je jasno da smo malo starejši fantje strup za najstnice, skratka mokre sanje 17 letnic in več.;)
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

waLkeR^! ::

Naboje imaš v pištoli, le še pravilno jih uporabi >:D >:D


Troo>:D >:D
Don't annoy me. I can be really really strange.

BigWhale ::

Keyser,

Seveda je sendvic predpogoj, da lahko teka sem ter tja.

Keyser Soze ::

Čemu le...

Jaz sem rekel, da naj NAMESTO nakupa sendviča teka sem ter tja. Torej...

Sendvič odpade. V vsakem primeru. Lahko pa poje en puranji zrekzek na žaru ter košček polnozrnatega kruha. Da se malenkost več obesi na mišice in malo manj na salo.:D

b0B3k ::

Zanimivo tole okrog sendvičev. A je to morebiti dokazovanje da gre ljubezen skozi želodec? Tako ali drugače?

maJst ::

Looney.. sabina šehič, ni omembe vredna.. kaj šele dab se kdo stepu zanjo.. mogoče je teb ful u redu.. sam je očitno ne poznaš dobr ;)

imagodei ::

@maJst,

prvi prispevek na forumu in ti greš odgovarjat na 3 leta staro temo? Te je pa moral hudo razjezit odgovor od Looney, da si se šel posebej za to registrirat na S-T...

@vsi ostali,

svetujem mal previdnosti pri odgovorih. Tole je zadnjih par strani bila ena nakladalnica, le-to pa že imamo in ni treba smetit tukaj notri.
- Hoc est qui sumus -

tomaz- ::

No, ko že ravno vidim, da je naš novi član odprl staro temo, me zanima nekej. Mogoče bi šla lakho debata v to smer:

Kdo od vas je v tem času dobil "tisto", kar je napisal ??

maJst ::

imagodei, slučajno sm neki iskal pa vidu tole.. pa nekak nbenmu nočm nč slabga, sam povem kar vem.. za datum pa sploh nism pogledu kdaj je blo to use natipkano ;) Drgač pa, have fun ane..

imagodei ::

maJst,

kul. Ni problema ;)
- Hoc est qui sumus -

@nny ::

Pozna se, da je prišla pomlad v deželo...fantje. ;)

jype ::

Ja, spet je polno tečnih žuželk. Manjkajo samo še jebeno soparni dnevi, pa bo življenje popolno.

Steinkauz ::

Jah jype če vidiš samo to, potem te zastopim ja. V sobo si dej klimo pa maš poskrbljeno. Drugi pač vidimo kej druzga v pomladi/poletju :)

krneki0001 ::

Kdo od vas je v tem času dobil "tisto", kar je napisal ??



Eni smo se vmes že poročil (torej našli tisto kar smo iskali).

koyotee ::

A klemen22 se je že zbudil s sanj? :D
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

jype ::

Steinkauz> V sobo si dej klimo pa maš poskrbljeno.

Jaz hočem mraz in mir _zunaj_! :)

maJst ::

jst bi pa jedu burek, ne pa da se zajebavam s tem piščancem zdj..

imagodei ::

Dovolj offtopica. Temo ste zbudili po treh letih, dejte imet toliko kulture, da se pogovarjate vsaj nekaj od daleč podobnega naslovu.
- Hoc est qui sumus -

maJst ::

kas pa ti spet tečn? :DDDD

BigWhale ::

Ja, lol res! Dej ga pust, da trolla... :>

Al pa ce kr zaklenes. ;)

Poldy ::

I like my woman how i like my whiskey - 12 years old and mixed up with coke
««
11 / 11
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

moški in "čekiranje" žensk/fantazije (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
559785 (9189) Mesar
»

obožujem debeluške (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16037569 (32147) Silck
»

Ti(p)čki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18910969 (6635) SebaR

Več podobnih tem