» »

Adobe acrobat in odstranitev zaščite

Adobe acrobat in odstranitev zaščite

borutzi ::

Ali ve kdo za kakšen proggy, ki ti spremeni atribute pri pdf dokumentih (omogočiti printanje, spreminjanje....)
Bolje da se ga nabiješ kot pes, kot pa da ti ga nabije pes.

aleš ::

Za kak program ne vem. Sam sem imel to srečo, da je bilo printanje omogočeno in sem naredil .ps pa še enkrat zdistilal v pdf in sem imel pdf brez kakršnih koli zaščit.

Če pa print ni dovoljen pa ne vem.:(

McHusch ::

Advanced PDF Password Recovery

jetam ::

Em sej vem, da je že mal zlajnano ampak tudi tole je warez. Ker ko jaz zaklenem PDF vem zakaj ga zaklenem!
Še posebej bode tule v oči kdo daje nasvete, vsem pravilom navkljub... Očitno tudi pisuni niso imuni na kršitve.

Predator ::

dokler govorimo o tehniki ni nič nelegalnega ( mogoče pa sam piše en pdf pa ga zanima da mu kaj ne ukradejo, ali pa je pozabil svojo kodo), ko bo pa vprašal kako razbit zaščito od enega avtorsko zaščitenega dela se bo pa zaklepalo ( in to je ukaz z vrha )

perci ::

jetam: tole se tolerira

jetam ::

No tole naj se ne tolerira, ker ni popolnoma nic drugace! Mogoče sem tudi jaz samo pozabil kodo za XP pa bi jo tule rad zvedel... bulšit.

borutzi ::

Jetam: ne vem kaj se pizdis. To NI warez, ampak je cisto tehnicno vprasanje, ki sem ga v tem casu resil. Sicer pa poglej datum prvega posta tega threada. A si zmeraj tako siten? Saj nisem spraseval za warez ftpje,....

McHusch: vseeno hvala. Ta program uporabljam ze nekaj casa in povsem sluzi svojemu namenu:))

btw. lepo se je vrniti po dolgem casu na Slo-tech- Od sedaj naprej bom bolj redno spremljal, kaj se novega dogaja.

lp
Bolje da se ga nabiješ kot pes, kot pa da ti ga nabije pes.

jetam ::

Ahh pardon... my bad seveda... to ni warez.

To je kraja intelektualne lastnine. To seveda toleriramo. Navsezadnje smo le v Sloveniji... ;((


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ANTIČEFUR 3D (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10116104 (1157) FreshCoochie
»

Svoboda govora? (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
755392 (1896) undefined
»

je to warez...

Oddelek: Slo-Tech
291624 (949) bastadu

FTP Tele TV Drugic prosem ne pisat o warezu

Oddelek: Omrežja in internet
331782 (1066) Gandalfar
»

Sergio-zakaj si zaklenil temo o kopiranju zaščitenih cd-jev? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Slo-Tech
1107905 (5956) perci

Več podobnih tem