» »

wireless mrezna na star racunalnik?

wireless mrezna na star racunalnik?

ernest1A ::

Imam precej star racunalnik, verjetno celo vec kot 8 let. ADSL zicna povezava mi deluje, par tako vse ostalo laufa ko treba. Sedaj bom imel T2 wireless in me malo skrbi ali bo delalo ali ne. Deluje na starih racunalnikih? Imam pa tisti beli vhod. Vednar tega imam tudi kolega, ki pravi da mu mrezne ne zazna, ker ima prestar racunalnik. Obstaja se kaka druga resitev, da se prikljucim na T2?
  • spremenilo: ernest1A ()

harvey ::

Dve prazni reži PCI imaš, kar ne predstavlja ovir za vgradnjo. Večja verjetnost je problem operacijski sistem in s tem posledično ustrezni gonilniki. Kaj uporabljaš pa tako na pamet težko kaj rečem.

Tale Canyon CN-WF511 ne bi smela delati ovir saj podpira:
Microsoft Windows Me, Microsoft Windows 2000, Microsoft Windows XP, Microsoft Windows 98SE

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: harvey ()

64202 ::

> Dve prazni reži PCI imaš, kar ne predstavlja ovir za vgradnjo.

PCI ima tudi verzije, oziroma karkoli že je, meni nekaj časa nazaj ni ratalo zrihtat pci winmodema na enem starem p200. Kot da kartice ni v računalniku. Seveda je na novejših kompih deloval povsem ok...

(probal sem z win2k)
I am NaN, I am a free man!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 64202 ()

shock ::

Men dela wireless kartica na 9 let starem pc-ju brez problema (P200). Bolj ko hardware te mora bolj skrbet kateri OS laufa tvoj pc.

Spajky ::

Canyonova CN-511 wifi dela tudi na starih AT platah Pci2.0), Edimaxova pa tudi na zelo starih ATX platah (pci2.1). Vse ostale (večinoma sedaj vse nove!) pa zahtevajo, da je na plati PCI ver.vsaj 2.2 in teh stare plate ne zaznajo (imajo power na drugem pinu!). Sandra ti pove pod MoBo, katero verzijo ima tvoja plata!8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Ali lahko nadgradim procesor? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
723528 (3012) hojnikb
»

Gigabyte izdal P35 matično ploščo s 5 PCI režami

Oddelek: Novice / Matične plošče
433750 (3750) Spc
»

kater os na p133

Oddelek: Operacijski sistemi
341982 (1140) Daliborg
»

verzija pci

Oddelek: Strojna oprema
111340 (1183) Azrael
»

mrezna kartica za T" na star racunalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
9976 (871) muzičar

Več podobnih tem