» »

6630 ne zazna sim

6630 ne zazna sim

niga ::

Pozdravljeni!

Na omenjen telefon je prislo nekaj vode in od takrat naprej ne zazna sim kartice. Prizge se v nacinu brez povezave tako kot, ce ne bi bilo notri sim kartice ,vendar je. Vse funkcije delajo normalno le sim kartice ne prepozna.
A se mogoce komu sanja kaj bi lahko bilo narobe in, ce je res vzrok nekaj kapljic vode. Tel ni vec v garanciji zato Teleray odpade, ce pa veste za kak ugoden servis se pa priporocam.

P.S. telefon je od kolega in ne vem kaj se je res z njim dogajalo

CCMbrother ::

Meni pri 7650 ni zaznalo SIM-a, kriv pa naj bi bil nek modul. Popravilo naj bi koštalo 50.000 sit! Seveda sem raje zamenjal telefon ;)!

niga ::

A ves za kak servis kjer bi mi zastonj oz. pocen pogledal telefon, da bi vedu kaj je narobe in, ce se splaca popravlat. Teleray odpade.

CCMbrother ::

Žal ne vem za noben kvaliteten oziroma poceni servis, čeprav tukaj v LJ rastejo kot gobe po dežju! Mogoče bi na tvojem mestu obiskal kak mobitelov center in za vsak slučaj pregledal SIM kartico....mogoče je samo ta fuč! Ali pa probaj kak drug SIM vstavit!

niga ::

Bom sel na kak servis vprasat kolk hocjo met za pregled telefona. Sim kartic sem kar nekaj probal in nobene ne zazna tko, da to ni vzrok.

Vseno hvala za pomoc.

klemen22 ::

Kako ni več v garanciji? Sej Nokia 6630 ni na trgu več ko let pa pol. Garancijo pa majo 2 (dve) leti če se ne motim. Je to robo dobu "s tovornjaka" kaj?;)
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

CCMbrother ::

Garancija je kar 1 leto in nič več!

slo-techek ::

Lahko se oglasiš pri meni,in probama zadevo poštimat,hitro in ugodno.
a64 opteron 170@3000 mhz,x1900xt 512 @790/912,geil one S,seasonic 600w,
X-Fi Fatality,dell 2405FPW,all watercooled,4*WD 36 GB RAID0,wd320 bla.bla

niga ::

Kje te pa najdem?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Garancija zavrnitev TELERAY (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9119938 (14648) ziga1990
»

GSmart Classic com.android.settings

Oddelek: Mobilne tehnologije
131219 (976) frg4
»

Kupil pokvarjen telefon - garancija ne velja - kaj storiti?

Oddelek: Loža
336438 (5461) slomakita
»

HTC Desire HD

Oddelek: Mobilne tehnologije
181751 (1417) retrox
»

Pozabu kodo telefona

Oddelek: Mobilne tehnologije
3411788 (9074) SynTax64

Več podobnih tem