» »

SP v nogometu - Nemčija 2006

SP v nogometu - Nemčija 2006

««
26 / 30
»»

mavec ::

In, če je odigrala kako umazano potezo, a tega drugje v sodobnem nogometu ni... pf...

klemen22 ::

In, če je odigrala kako umazano potezo, a tega drugje v sodobnem nogometu ni... pf...

Da zmagaš tako, da poskoduješ KLJUČNE igralce pri nasprotniku se meni ne zdi samo "umazano". Tinkec žal nisi objektiven.
p.s.: upam da Gallas res sfajta Materazija ko ga prvič vidi.

In pa tudi negativna ocena sodnika: dopustil je preveč Redneck igro na igrišču. Več bi moral piskati. Nad Zidanom je bilo par prekrškov ki ji ni piskal.

In če bo zate Materazi (ko se bo izkazalo da je rasist) še vedno heroj potem si dovolj žalosten in patetičen TInkec. S tabo se ne menim več.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klemen22 ()

mavec ::

LOL, to bi pa rad videl, on bo nabil 194cm veliko gorilo.
ROFL :D :D :D

Aja, pa seveda, zdaj gremo že na to, da so hoteli ITA poškodovat ključne igralce... Hah, dej odloči se kaj bi rad. Najprej trk Henrya s Cannavarom in to je bil nameren štart da se ga fenta, potem pa še VIEIRA, ki je napačno stopil, kar se lepo vidi iz posnetka. Pa daj vraga poglej posnetek oz. tekmo pa boš videl od kod drugi dve poškodbi...

klemen22 ::

Sej pravim: dal sem ? za mojo ugotovitvijo! Lahko da je res, lahko ne. Teorija zagotovo ostaja. Sumljivo je zelo, da se poškodujeta v finalu dva KLJUČNA igralca + prvega KLJUČNEGA (ZiZouja) se pač odkrižajo z verbalnim nasiljem. TO zadnje je zagotovo.

In ja glede Materazija: nekdo ki v eni sezoni v Italijanski ligi poškoduje skoraj 2 napadalca (Inzaghija in Ševčenka) meni ni ravno nek očka. Tak je umazan. Drugo je če ti nekomu spustiš čelno zarad rasističnih opazk, nekaj popolnoma drugega je če startaš na nasprotnika z namenom da mu zlomiš nogi.

Pizda no, ponavadi mi je za fuzbal dol viselo neizmerno. Samo ta kur**ev Lah mi je pa čist uničel začetek dopusta.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klemen22 ()

mavec ::

No, karkoli je bilo, ta tekma bo v zgodovino final SP zapisana nekje pri vrhu, če ne drugega vsaj po aktualnosti.
Kar se pa ITA reprezentance tiče, sem in VEDNO bom navijal zanje, v dobrem in slabem (tudi glede afere v ITA), četudi jo bodo blatili in hoteli prikazati v slabi luči. Nisem pač nekdo ki se obrača po vetru.
Toliko v podporo ITA reprezentanci in nogometašem!!

klemen22 ::

Navijaj za kogar ti paše.
Jaz samo povem da so moje neodvisne oči videle umazano igro Italije. In če z fer igro ne moreš parirati tekmecem je umazana igra pravo sredstvo za zmago?
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

mojsterleo ::

če se ne motim je bil eden od sloganov tega prvenstva tudi boj proti rasizmu tako da je kar prav da je fifa sprožila preiskavo o incidentu, upam da se bo kaj pametnega izcimilo iz tega čeprav se bojim da bodo italijani spet s par kufri denarja dosegli da se bod cela zadeva pometla pod predpražnik

zidane je bil za nešporten prekršek kaznovan, upam da čaka kaj podobnega tudi materazzija

klemen22 ::

zidane je bil za nešporten prekršek kaznovan, upam da čaka kaj podobnega tudi materazzija

ja samo kaj ti pomaga po tekmi. Zidanu se bi tudi jebalo če bi bil kaznovan po tekmi. Če bo Materazi že kaznovan bi si zaslužil ostro kazen. Italijani so pa itak mafija.
Upam da MatriXa napade en zaveden musliman in mu razdeviči ritko (če že ni>:D ). V tem primeru se prvič strinjam z muslimanskimi skrajneži. Upravičeno. Lahi umazani. Zgleda da jih WW2 še ni izučila. Al pa še bolje, da ga dobi kakšen Shaquile O'Neil v roke, bi rad videl kok bi njega zmerjal s črncem, lahk zmešani.
Mislim da si en LAH sploh upa karkoli reči najvećji legendi nogometa (Pele,Maradona,Zidane). In pa TInkec če misliš da se bo te glavce zidana še kdo spomnu čez par let se motiš. Se spomniš kako je Maradona neslavno končal kariero na SP94 v ZDA? Z mamili v prvi vrsti kar je IMO slabše.

No itak pa imamo svoje zadoščenje saj bo Italjanska liga par let u ku*cu. Seveda če bodo izrekli konkretne kazni. Umazanci umazani.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klemen22 ()

Super Sonic ::

tinkec (in podobni):

Zidan je človek in za razliko od večine svoji soigralcev in nasprotnikov, to celo ve, čuti in živi. Ve, da obstaja v življenju še veliko več, kot je brcanje žoge po igrišču in to je še enkrat dokazal. Dol mu visi za vsakršno medaljo ali naslov (pa tudi denar), če se nasprotnik spusti na nivo umsko zaostale konjske fige. In takšnih je Zidan v svoji karieri nogometaša videl in doživel na stotine. Največji bedaki so ga uspeli sprovucirat in od tu vsi rdeči kartoni.

To je persona, ki ne bi prodala lastne mame zato, da bi žoga prišla v gol.

Edini minus, ki mu ga je dala ulica je ta, da obračunava (dobesedno) z glavo in ne diplomatsko oz. kakor koli drugače.

In vsi Italjini nimajo pol tolko v glavi, kot en Zidan. Imajo naslov svetovnega prvaka, kot osebe pa so (izjeme so) prodane riti, ki prodajo mamo, sina, hčerko in fotra za 1 dolar. Če se splača...

Večina Italije pa lahko sprošča svoje frustracije in to je za Italjane dovolj.

Kar se pa tiče igre: Zidan ustvarja igro, jo ne ruši. Med tem dvema besedama pa je prepad in ve se, zakaj Italjanski nogomet propada. Rušit nogometno igro zna tud Klinton Bozgo, ustvarjat, pa jo ob pravi formi, zna peščica ljudi tega planeta.

To je Zidan.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Zgodovina sprememb…

klemen22 ::

Tako je.

Tinkec: dej mi en video kjer je Zidane za nalašč in zahrbtno (tako kot Materazi) pokosil nasprotnika z namenom da ga poškoduje. Zidane je vedno dobil kartone po nekem neumnem provociranju. NIKOLI Z NAMENOM DA POŠKODUJE NASPROTNIKA.
Verjemi ubog TInkec, če bi Zidan kaj hotu Materaziju bi ga včeraj nesli z nosili z igrišča. Matrix the Lah. Zgelda da majo lahi še vedno frustracije od 50 elt nazaj.

Sej pravim, čez teden dni ko bo afera rešena BO Zidane izpadel moralni zmagovalec. Matrix pa označen za rasista in najbolj umazanga nogometaša.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klemen22 ()

mavec ::

No SuperSonic, čestitam, pravkar si se spustil na še nižji nivo kot Materazzi in prav ne bi me čudilo, če bi ti kateri ITALIJAN je*al po spisku tvojo familijo ali pa kaj razbil.
Toliko o tem... jaz sem zaključil s commenti, vsem pa želim prijeten preostanek večera in prijetne dni, ki so pred nami.

LP,
tinkec

P.S.: Klemen22, če smo objektivni, poglej njegovo kariero in mi povej, če je bilo vseh 14 izključitev oz. rdečih kartonov nenamernih. Samo to bi rad slišal. Glede Zidarja pa, tipkovnica dela probleme, je pa najboljši vsekakor v zidanju provokacij... >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mavec ()

Super Sonic ::

Aja, pa še to.

Perci : Italjani ne smejo biti (v tej temi) Makaronarji, Zidan pa je lahko ZidaR.

Dvojna merila ali samo naklonjenost (bodisi reprezentanci ali -bog ne daj- določenim osebkom na forumu) ?
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

klemen22 ::

Sonic: kar pusti jih. S tem ko določeni osebki Zidana imenujejo ZidaR s tem seveda še priznavajo njegovo nadmoč.

FOlk uživajte, grem jaz nazaj na počitnice.8-)
@Tinkec: ti se pa že umiri ali pa ne sodeluj v tej temi ker sam izzivaš z neumestnimi.:\ :\ :\
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klemen22 ()

mtosev ::

Mene zanima kaj je Materaci povedal Zidanu. >:D >:D >:D >:D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

klemen22 ::

Toliko, da je Zidanu pokvaril prečudovito slovo. Tudi Zidane je samo človek. Italijani se mi kar smilijo.
No glavno da je tako, da bo na koncu Italjan izpadel govno, Zidane pa kot zmagovalec vsega skupaj. Za večno pa se ga bodo tudi spominjali kot simbol boja proti rasiszmu (kar italjani so). S tem dogodkom bo legenda še večja!
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klemen22 ()

matjazx ::

ja počas bi že bil čas da Zidane pove kaj je blo tok strašnga
in predvsem da se opraviči reprezentanci in svojim navijačem

klemen22 ::

in predvsem da se opraviči reprezentanci in svojim navijačem

Kdaj se bo Materrazi opravičil svojim? Se ima za kaj se mi zdi!
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Super Sonic ::

" in predvsem da se opraviči reprezentanci in svojim navijačem"

Zidan se verjetno nima kaj opravičevati.

1. Njegova generacija, je dobila naslov.
2. Na tem prvenstvu jih je _on_ pripeljal v finale. Če ga ne bi bilo, bi Francija "težje" prišla do finala.

In zakaj potem takem opravičilo? Za hordo podivjanih Francozov ne rabi dajat opravičila. Tisti, ki imajo v glavi več kot dve celici, pa tako ali tako vedo zakaj gre in opravičila niti nočejo slišat.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

matjazx ::

Kdaj se bo Materrazi opravičil svojim? Se ima za kaj se mi zdi!


a pol se boš tut ti za svoj podpis opraviču?

neres ::

klemen22: Očitno je, da o nogometu (in najbrž tudi o športu nasploh) nimaš pojma. Lahko bi imel vsaj toliko samokritičnosti, da bi se izogibal debat o nogometu. To velja še za eno polovico udeležencev te teme, ki je na nivoju vrtca.
Pa ne mislim nič osebnega. Sej lahko se spoznaš na programiranje al ne vem kaj, samo nogomet najbrž spremljaš bolj poredko.

ps. Vieira se je sam poškodoval. Razen če so ga italijani poškodovali z mislimi. A to tudi šteje al kaj?:D

klemen22 ::

neres: sem dal zraven ? moji teoriji. Samo sumljivo je zelo da se tolik igralcev poškoduje na neki tekmi in to ključnih. Zgleda da italjanski branilci ne šparajo z brcami. Kakšna samokritičnost neki? dej razloži mi ker ne vem kaj misliš?

-2 poškodbi kljućnih igralcev Francije
- provociranje za rdeči karton (zanalašč zgleda). To ni umazano s strani italije?
- boljša igra Francije -> to so Italjani čutili in izključitev Zidana jim je prišla ravno ob pravem času. Sumljivo če mene vprašaš (to z Zidanom). Sicer pa so Matrixove izjave o tem dogodku malodane patetične (ne vem kaj terorist sploh pomeni in druge buče). Ker je Zidanu šlatal bradavičke in ga je zato Zidane "ošabno pogledal". S tem je po Matrixu pravica do zmerjanja in oh in sploh.
Kdo tukaj ni samokritičen. Razmisli malo. Če je bilo to Zidanu nastavljeno? Je bilo že domenjeno da ga bo Matrix probal sprovocirat pred streljanjem 11 m. Ker je znano da Zidane pada na te provokacije je bil zgleda lahka tarča. Malo razmisli, ne pa bo božje častiti zmago Lahov.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klemen22 ()

mtosev ::

@tinkec sn odgovoril na tvoj ZS.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

alum ::

tinkec, tvoji posti nosijo kar močan argument za vse skupaj. Pridno poudariš ob vsakem dejstvu (no skoraj vsakem, nekatere klemnove teorije si res ne zaslužijo drugega odgovora), ki ti ga kdo navede "Italija je svetovni prvak!". Inteligentno. Prosim zaupaj nam svojo starost, da vidimo, kako 'zaskrbljeni' smo lahko.

Čas bo povedal svoje in razpletel tudi to zgodbo. Mislim, da so vse nadaljne špekulacije odveč.

Sicer pa res upam, da do zdaj še noben moderator ni videl tega konstantnega 'Zidarja' in sankcije še sledijo. V kolikor si je naziv zaslužil Jaka, si ga tinkec prav gotovo. Žalitev je žalitev.

Vajenc ::

Neres: opažam ,da imamo na forumu samo enega res "pravega strokovnjka" za nogomet in to si TI..., čeprav nisem zasledil (vsaj, da bi mi ostala v spominu), nobene tvoje konkretne ideje, razlage, komentarja tekme..., znaš pa seveda povedati, kako smo ostali (vsaj polovica) popolni nogometni "moroni". Meni si napisal, da se sploh ne izplača komentirati moje "neumnosti" in Klemen22 je totalno slep in ne more pogledati nogometa z svojimi očmi, ker itak ne ve kaj je šport. Povej kako, zakaj, čemu, ne pa dajati komentarjev kot, da si polbog.

Oprostite za offtopic, ampak sej prvenstvo je že končano.

Razerzone ::

Men sam ni jasno zakaj se vidva (tinkec pa klemen22) kregata, zj k je konc usega? glede tega kaj je rekel Materaci je pa velik verzij recimo ena: Drugi strokovnjaki, ki so pregledali televizijski material, pa pravijo, da je Materazzi najprej izrekel besedo 'ne', nato pa 'pomiri se'. Italijan naj bi Francoza potem obtožil, da je lažnivec in da želi njemu in njegovi družini bolečo smrt. Temu je sledila priljubljena fraza: 'Je** se!'

Tko da mislim da bojo mediji nabijal zj na veliko kaj je blo, resnice pa pomoje namo zvedl dokler Zidane ne spregovori,... Klemen22 glede tistih poskodb, pa ne vrjamem lih da je bla to zarota samo ok, vsak ma lahk svoje mnenje,... Pa tud, ce bi Zidane ostal na igriscu ni garancije da bi francozi zmagal, 11 metrovke so loterija,...

monster-x ::

Tinkec, lej. Če navijaš za nekoga, še ne pomeni, da zagovarjaš tudi neumnosti tega igralca. Ti v svojih postiš skušaš zanikati aksiome. Če skušajo člani tega foruma evalvirati igro Italijanov in njihovega igralca Marca Materazzija, nimaš ti nikakršne pravice, da bi to zanikal. Kdo pa si ti, da boš vedel, kaj je Materazzi rekel Zidanu? Skušaš samo na podlagi svojega prepričanja in na navijaški podlagi oceniti, da je Zidane črna ovca? Vse več dejstev gre Zidanu v prid in ne vem, zakaj kljub temu vztrajaš pri tem, da so Italijani brezmadežno zmagali? Ne glede na to, kaj je Matrix rekel Zizouju, ti skušaš njega zaščititi kot da je bog, ker je pač 'pomagal Italiji' do zmage. In tudi Zidane je dobil nekaj rdečih kartonov, ampak lepo te prosim ... mar je Matrix povsem čist? Že tisti video o njem pove dosti o tem.

Na koncu šteje samo rezultat, kar je res. Eno so uradni zmagovalci, eno pa moralni. In slednji naslov nedvomno pripada Franciji.

In naj ta post zaključim s temle: Ko boš, tinkec, sposoben debate na višjem nivoju, se pa še kaj oglasi v takih temah. Poskušaj biti tu in tam samokritičen. Nihče te v to ne bo prepričal, lahko pa poskusiš ... v življenju ti bo gotovo pomagala, verjemi.

P.S.: Upam, da se bodo arogantni posti v tem topicu končali, ker tisti, ki to pišete, _niste_ bogovi. Da? Hvala.
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

Super Sonic ::

"Pa tud, ce bi Zidane ostal na igriscu ni garancije da bi francozi zmagal, 11 metrovke so loterija,..."

Ja, sej to tud mene moti. Zdej je ves nogometni svet prepričan, da če bi Zidan ostal v igri, bi Francozi 100% zmagal.

Kar pa sploh ni res, ker Zidan lahko strelja samo 1 (ena) enajst metrovko. David T. je bil pa planiran za penale tako ali drugače.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

monster-x ::

Hej, Amir, kdo pa si ti, da boš vedel, da bralci z ustnic ne govorijo resnice?
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

Razerzone ::

Monster-x, ce bi bolje prebral bi videl, da nikjer nisem napisal, da ne govorijo resnice, ampak sem rekel, da pravo resnico bomo zvedeli, ce zidane pove, kaj se je zgodilo,... link na zalost ti moram cel link kopirat, da vidis kaj sem mislil,...

monster-x ::

Super Sonic, lej. Zidane bi verjetno streljal na začetku in ni nujno, da bi izgubili po petem penalu Italije. Tudi če je bil Trezeguet planiran, sploh to ni pomembno. Morda bi v katerem drugem trenutku enajstmetrovko zadel. Kdo ve ...

"Če bi" je zelo težko razložiti, veš ...
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

Razerzone ::

Monster-x verjetno ti jaz in super sonic skusava razloziti, da ni NUJNO, da bi zmagali francozi lahko pa bi,... to ne moremo vedeti,... pac ker eni pravijo, da so samo zard Zidana zgubil, kar ni res.

monster-x ::

Amir, rekel si, da mediji "nabijajo". Kako to veš, da "nabijajo"? Poznaš torej resnico?

In v medijih se večinoma govori o tem, da so bralci z ustnic skušali razbrati izgovorjeno. Torej na nek način potem "mediji nabijajo, a ne, ker prenašajo tisto.
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

Razerzone ::

Monster-x sej ne govorijo vsi isto? v tem istem linku ki sem ti ga prilepil so tri razlicne verzije, tko da se to men kr zdi mal na pamet govorjenje, sicer se nekje okoli tega verjetno vrti, ampak cist tocno verjetno ni, eni omenjajo sestro, drugi mamo, tretji pa čist neki levga,...

monster-x ::

Amir, ne samo zaradi Zidana. Je bila pa velika izguba, tako da ni nujno ... lahko je dal zgrešen penal "krila" Italijanom, ki bi morda v nasprotnem primeru bili veliko bolj živčni ...

Lej, niso izgubili le zaradi Zidana, je pa bil eden od glavnih razlogov. Saj tudi tega ne moremo razložiti, da bi morebiti lahko zadel že v podaljšku glede na igro Francozov.

"Če" je tako prepričljiva beseda, da ti nikoli ne da resnice.
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

Razerzone ::

No sej monster, bravo LAHKO bi ni pa nujno???? Lahk bi pa nekem cudnem nakljucju, ce bi zidane ostal v igri, italjani izvedl kontro, kaj pa ves. Vse je mogoce,... Lahko bi pa sam Zidane zgresil 11metrovko??? Jst samo pravim, da je neumnost reci, da so zaradi tega zgubili francozi, zgubil so ker so italjani meli vec srece v 11 metrovkah, na njihovo zalost,...

monster-x ::

Sej ... sam govorim o tem, kaj bi lahko bilo, če ne bi Italijan igral umazane igre a ne ...

Sicer pa je najbolje počakati na končne rezultate raziskave. Upam, da je Italijan ne odnese poceni ... Zidana je njegov odziv dosti stal ... mogoče celo naslova.
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

Razerzone ::

Monster-x ne vem, ce si bral moje poste, kar se te zadeve tice sem 100% na strani Zidana, samo pravim, da "resnico" je treba pocakat, bo ze Zidane povedv, kaj je blo in mislim, da vecina sveta bo vrjela njemu...

monster-x ::

Sicer OT, pa vseeno. 6. septembra igrata Francija in Italija in sicer v kvalifikacijah za Euro 2008. Prva priložnost za maščevanje se že približuje. :)
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

Razerzone ::

To bo "krvavo" bo verjetno grobo in napeto, nice:D
Aja tud OT, sam moram povedat, tisti k pravte da je italijanska liga zanic, je bila ravno izbrana za najmocnejso ligo na svetu,...

monster-x ::

Amir, sem videl, da si na strani Zidana, kar je tudi pravilno, ampak tisto sem samo tako napisal, da se ve, da bi lahko šla tekma v neskončno mnogo strani.

Tista izjava Zidana, pa je prav simpatična in lepo ga je "zabil". Če se pa zaradi tega počuti užaljenega in zaradi tega žali naprej, pa mislim, da nima kaj iskati na igrišču.
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

monster-x ::

Aja, pa tista tekma bo v Parizu. Komaj čakam. :)
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

Razerzone ::

Ja s tisto izjavo za dres je Zidane tipa cist unicu, da mu je mogu kj tacga povedat, ker ga je tko ponizv!:D hahaha

BlackHole ::

dej mi en video kjer je Zidane za nalašč in zahrbtno (tako kot Materazi) pokosil nasprotnika z namenom da ga poškoduje

Kolk ve Klemen22 o fuzbalu povejo njegove izjave iz začetka tega SP:

Nogomet je APN, apn ... Edinkrat k sm se strinjal z dr. Rugljem z njegovo izjavo o nogometu, ki sem jo slišal danes nekje! Verjamem pa da je za razne fužince sedaj 1 mesec raja:\

Tega je seveda še več in vseeno ti odgovorim, ne be iskal linka, ampak tisti ki spremlja fuzbal in Zidana, ve da je podobnih neumnosti naredil že precej (je kr med vodilnimi po namernih udarcih).

Matjazxx:
ja počas bi že bil čas da Zidane pove kaj je blo tok strašnga in predvsem da se opraviči reprezentanci in svojim navijačem

Zidane je to že storil (opravičilo namreč), že takoj v slačilnici, vsaj tako je pisalo v medijih in ne mi rečt naj poiščem posnetek.

Klemen22:
daj se bo Materrazi opravičil svojim? Se ima za kaj se mi zdi!

Materazziju se lahko soigralci kvečjemu zahvalijo, dal je gol in rešil jih je enega igralca (Zidana). Bi ti kot njegov soigralec res pričakoval opravičilo od njega po vsem tem? :\
Tvojih zblod (jih ni malo) sploh ne bom več popravljal, razlog je zgoraj in upam da se ga vsaj malo zavedaš.

Pa še to, navijal sem za francoze (samo na tej tekmi, sicer mi niso simpatični), ampak samo do trenutka Zidane:Materazzi (pač nisem njihov "fan"). Zidane se mi je s tem zasral kot osebnost (ker sem mislil da je te izpade pozdravil, ne pa da jih pokaže še v zadnji minuti svoje kariere), ne pa kot igralec. In ja, Materazzi je umazan igralec, igra umazano, ampak žali pa po moje poleg njega še prek 70% vseh igralcev (tudi Zidane), zato se mi ne zdi prav da ga kaznujejo.

edit:slovnica
LP Marko

Zgodovina sprememb…

Super Sonic ::

Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

BlackHole ::

Gallas pravi, da bo Materazzija užgal direkt v obraz, ko ga sreča. Kako se bo to vse končalo? :\

klik
LP Marko

Zgodovina sprememb…

matjazx ::

Kako se igra nogomet na najvišji ravni.


Ampak nobena njegovih izjemnih potez ne more izbrisat sramote k si jo je naredu na zadni tekmi kariere

neres ::

Vajenc: Ma ne da se mi zdej vsega za nazaj iskat. Se spomnem npr. da si pisal da bi Zidane lahko dobil rumen karton, kar je popolnoma neumesna izjava. In klemen22 je tudi mel par čudnih izjav. Ne moreš govorit da so vsi Italijani neki rasisti in nevem kaj... ker razen Materazzija mislim da ni nihče delal nekih umazanih prekrškov. Ok, morda še Zambrotta enega.:D Pomojem je prekrškom predvsem botrovala nervoza s strani Italijanov, ker so bili rahli favoriti pred tekmo. Zato so, IMO, tudi igrali pod svojimi sposobnostmi.

Da smo si na jasnem jaz sovražim grobo igro in če bi jaz določal pravila bi taki kot je Materazzi težko prišli na svetovno.
Samo zdaj govorit da bi Materazzi moral bit kaznovan zaradi provociranja je neumnost. Ker če hočeš sankcionirat grdo govorjenje postane vse skupaj preveč zapleteno. Potem bi morali imeti vsi igralci mikrofone na sebi in po možnosti še kamere, če bi se kdo komu preveč žaljivo pačil.0:) In ob robu igrišča eno skupino prevajalcev, ki bi sproti tolmačila sodniku kaj je kdo komu rekel.:\

V glavnem Zidane je reagiral skrajno nešportno in tu se konča debata o tekmi. Pokazal je svojo šibkost in pošteno plačal. Ugibanja o tem kaj je Materazzi rekel pa spadajo pod trač.

Super Sonic ::

Končalo se ne bo nikoli.

Jebanja na igrišču so zvezda stalnica v nogometu. Razlikuje se samo od države do države za kakšne vrste obračunavanja gre.

Seveda so v tem poslu najbolj uspešni v Italjanski ligi, pa tudi Angleška ne zaostaja veliko. Včasih gre za psovke in jebanje vsega po spisku, včasih pa kar za fizična obračunavanja.

Obstajajo pa nekakšne nogometne uzance, kjer piše, da se starejših nogometašev, še posebej če gre za legendo v zatonu (beri pokoj) nekako ne "dreza" oz. "prca". Tega se enostavno ne dela, pa če tudi gre za prašiča v človeški obliki. NIhče si ne zasluži po vseh teh letih oditi kot Zidan, ker so, pogledano čez palec, vsi nogometaši na istem.

Kot že omenjeno, se je "Matrix" vseeno spustil v to dejanje (prodana duša naredi vse) in sedaj bo verjetno imel mir samo v Italiji, pa še to samo do naslednjega brutalnega prekrška.

Ne samo Gallas, še kdo drug mu jih bo dal po nosu (verjamem, da celo v Italjanski reprezentanci kdo postrani gleda Matrixa) - pač, najbolj pomembna postranska stvar na svetu iz dneva v dan, od svojega obstoja, postaja bolj podobna borilnim veščinam.

Zato so "umetniki", ki nogomet delajo, toliko bolj cenjeni.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Super Sonic ::

"Ampak nobena njegovih izjemnih potez ne more izbrisat sramote k si jo je naredu na zadni tekmi kariere"

To dejanje lahko obsodi materjalist. Tisti, ki mu $$$ pomeni več kot vse na svetu. Tisti, ki bi dal _vse_ za en pokal.

Obstajajo pa ljudje, ki jim pokal ne pomeni vsega. Najprej se obnašajo kot ljudje, šele potem kot nogometaši.

Stvar odločitve pač (vsak k svojim pravjo).
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

matjazx ::

ne gre sam za pokal, gre za to da taki umazani izpadi ne spadajo na nogometna igrišča in konc
««
26 / 30
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropsko prvenstvo v nogometu 2016 v Franciji (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Šport
41276286 (55333) Sssaga
»

Svetovno prvenstvo v nogometu v Braziliji 2014 (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Šport
896147830 (123081) FlyingBee
»

Evropsko prvenstvo v nogometu 2012 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15223479 (19430) jericho
»

Nogometno evropsko prvenstvo 2004 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19114056 (10162) Dr_M

Več podobnih tem